Actori
http://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro

Acasa[URL=http://s05CalendarFAQCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Mier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Dum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Dum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Dum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Sam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Sam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Mar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Sam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Mar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

Distribuiţi | 

Erkan Petekkaya

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 14/09/2011

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Vin Noi 25, 2011 11:43 pm

Sus In jos
Denta
Membru special

Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 44

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Mar Dec 13, 2011 9:47 pm

Sus In jos
Denta
Membru special

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Mar Dec 13, 2011 9:49 pm

Sus In jos
Denta
Membru special

Sus In jos
Denta
Membru special

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:34 pm

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:34 pm

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:35 pm

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:35 pm

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:44 pm

Deci, Ki este un timp tolerabil, şi soţia lui Ali, fiul lui Erkan căpitan Petekkaya Vizualizata de cumpărături.
Masterat jucător Erkan Petekkaya, Cano şi fiul său, împreună cu soţia sa, doamna Dow a apărut Canyon. Placerea de familie a fost de numai.
Familia sa a petrecut destul timp înainte de începerea noului sezon Petekkaya, a pozat pentru fotografii suvenir cu fanii de la mall.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:46 pm

Căpitanul viaţa lui Ali întoarsă cu susul în jos\
Canal D uitam de seria de filme blockbuster, "Este un moment tolerabil", al doilea sezon a început la summit-ul. Seria a aparut la un nivel scăzut în prima parte Ali căpitan. Îndeplinit cu succes căpitan care joacă Ali Erkan Petekkaya'yla, am intrebat ce ne-am întrebat despre numărul de

Căpitanul Ali, a comis o crimă, ultima parte a sezonului trecut. E furtunos, kavgacı scuipat caractere dimdik tatăl, acum învins conştiinţa, şi nefericiţi să fi uitat visele lor ...

- Da ... a săvârşit o crimă Ali căpitane. Nu este uşor pentru a lovi pe cineva. A trăit în probleme foarte mari, se în termen de câţiva ani. Nu este uşor să mintă în interiorul. Mai ales pentru un tip care iubeşte marea. Căpitanul Ali a fost un om fericit, în ciuda a tot ceea ce, la începutul seriei, dar acum viaţa lui sa transformat cu susul în jos.

Aceasta este intrarea la inchisoare nu este pentru prima dată ...

- Anterior, "Dog" Prison Sinop, a lucrat la film. Un lucru foarte dificil, Toată lumea în închisoare şi a salva Allah care se încadrează.

În acest sezon, a pierdut tot ceea ce, te uiţi căpitanul Ali a jucat un singur?

- Cunosc un cuplu de secţiuni, nu stiu de restul. Ce se joaca toata vara, sincer, eu sunt încă întrebam ce ar fi rezultatul.

Omul acela sa dus sa trezit FER!

Ce sa schimbat Kaptan Ali?

- Eu joc un limbaj complet nou organism nu mai este căpitanul Ali. Am juca sensul deplin al celor mai sărace din India! Lui privirea, poziţie la alta. FER în ochii omului a mers. MeDoll, să poată vedea nepotul ei, nu ştiu bastondan scape ...

Ai lucrat înainte de stick-uri de fotografiere?

- Impuscaturi început baston i-am luat 15 zile în urmă. Un pic mai mult, pui de somn şi a început să lucreze. Ea nu a curs la un moment dat, munca este necesară înainte.

Care a fost primul capitol pentru tine? Cum devii familia Ali Kaptan'sız?

- Berrin şi viaţa fiecăruia şi frumuseţea din Aylin. Totul pare a fi fericit. Dar ei mananca mese pe deplin într-o scenă, am veşti de o amnistie generală la radio. Totul este îngheţat, Mete "Tatăl meu a ieşit din închisoare", spune! (Râde)

ARAS'LA fost foarte surprins GÖRENLER mea jovial

Beykoz Istanbul-Zeyrek'ten've trecut printr-un platou, faci acolo sus mai. Echipa de artă a înfiinţat decor aceeaşi. Aici este un grup de lucru mai confortabil?
- Povestea astăzi, aş, ar putea trage cu uşurinţă în stradă, dar costumele noastre de serie, marfuri si vehicule trebuie să fie pentru perioada. Uneori, o scenă Zeyrek 10 După ce a trebuit să luăm. Acum, mult mai confortabil cu această problemă.

"Este un moment tolerabil" a fost un studiu preliminar pentru mult timp. Credeţi că această situaţie a avut un impact de matrice?

- Noi toţi credem că, pentru o lungă perioadă de timp pentru a începe munca. Jucăm pentru că avem drojdie lac. Cu ani în urmă, ce aţi spune o voce de a începe să lucreze, acum pot doar ghici. Deoarece banda astfel publicul a crescut la aclama. Doar cele mai bune de lucru este de supravieţuitor. Fost o stea pe activitatea desfăşurată şi a menţinut că de locuri de muncă. Acum scenariul, de construcţie, echipa tehnică, artă dintr-un întreg. Are Sacayakları găsit locul, muncă continuă. Scenariul anterior, jucătorul 20 zile va veni înainte, să fie întrebat dacă sunt sau nu acceptate. Acum, la sase luni, am fost luat de a oferi chiar şi un an în avans. Cine se execută bine acum, că câştigă.

Sunteţi încercarea de a?

- Noastra a avut vreodată orice problemă.

Sa întâlnit cu chiar şi printre stabilite, au făcut cu vacanta ...

- Da, am continuat să discutăm. Când ne-am întâlnit în vara în care echivalente. De exemplu, Aras (Bradley İynemli) a venit la mine în vacanţă. Noi, tatăl şi fiul vesel a fost foarte surprins de cei care văd.

SOCIAL MEDIA A FOST GREU CRITICA

Caracterul de căpitanul Ali, Are viaţa ta are implicaţii negative?

- Social media, dar strada a fost unele critici dure întâlnit vreodată o astfel de reacţie. De fapt, salut cei care au venit la mine a fost.

Caracterele sunt întotdeauna mai bine decât înainte de canlandırdınız. Căpitanul Ali place sa se ​​joace unul din endişelendirmedi, tu?

- M-am gândit mult la acest rol în procesul de acceptare a propunerii. Deoarece cele mai bune de până acum, oamenii Oynamıştım ca Robin Hood. Dar asta este o provocare şi am acceptat. Anul trecut am lucrat foarte, acum încerc. Acesta este un rol foarte dificil de a juca. Într-o jumătate de oră şi 10 Trebuie să spuneţi un sentiment diferit. Există un personaj, Tu ştii ce să faci. Personajul meu nu este acesta.

Punct primul sezon de vedere tot ceea ce este un gălăgios, dar, de asemenea, rupte, Am urmărit un om care se simte rănit. Câte caractere diferite într-o gazdă umană?

- Aici este atat de dificil de a juca Ali căpitan. Am termen lung acest lucru, vom trage o serie de evenimentele de astăzi, dar el a început să fie resimţite ca yaşanıyormuş. Luaţi în considerare, căpitane Ali născut 1929. Ataturk a văzut un caracter. La acea vreme, stilul de viaţă, mamă-tată-copil relaţie a fost diferit. Părinţii noştri, alături de tatăl lor să ne iubească korkarlarmış. Privim astăzi la viaţă în, Acest lucru pare ciudat, dar toate acestea au avut loc. Astfel de familii au avut în jurul valorii de mine. Unele dintre scene aceeaşi am văzut un copil cartier lor. Unele scene, am jucat trăiesc acelaşi lucru. Duritate de caracter, Potrivit lui, trebuie sa joci cu atitudinea. Potrivit lui, oynamasaydım, Ali nu ar fi fost căpitan.

METE'YLE BARIŞIRSAK JUCATOR GRUP

Adunate aproape toate premiile arată în ultimul an, candidatul. Cum a fost un sentiment?

- Eu sunt un jucător de eleve, tiyatrocuyum. Anul trecut, 11 am primit premiul. Distracţie face toţi aceşti ani, de atribuire nu a fost niciodată almamıştım. Seria a acumulat, de asemenea, toate premiile. Acest succes este o luptă pentru a proteja separat. Următor în afacerea noastra la fel, aşteptaţi. Am venit asa ca se bucura acum de succes.

Distractie după o noapte în finalul sezonului a scăzut la video Internet. Foarte frumos joci tobe ...

- Entuziasmul pentru a termina de fotografiere o mulţime de distracţie în acea noapte. Foarte distractiv. Am jucat chitară, au cântat cântece.

Nu crezi că fac muzică?

- În viitor, şi căpitanul Ali barışırsa Mete, de grup, fura. (Râde) Acesta este un popor foarte bun care lucreaza acolo, noi facem doar între noi, pentru a te distra.

Osman-ar place să se joace

"Este un moment tolerabil" Dacă ar fi să portretizeze un personaj în parte, cine v-aţi alege?

- Osman-ar placea sa te joci! Glumă în afară, matrice, fiecare personaj are o lumină separată. Acesta este succesul unei caste.

SEQUENCE ceas

Fiecare canal are o serie de ambiţios nou sezon. Nu aveţi favorite printre ei?

- Pentru a fi sincer eu nu am încercat să stabilească un ritm intens, ceas. Dar 10-15 minute bakabiliyorum. Eu am voie una sau două zile pe săptămână, eu sunt interesat de o zecime din işlerimle lor. Bu sadece sezon "İstanbul'un Altınları" în bakabildim. În afară de faptul că eu nu pot spune mai mult să se uite
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Joi Dec 29, 2011 12:48 pm

Vreau să fiu tâlhar!
Erkan Petekkaya, Canal D pentru două sezoane, uitam de seria de filme blockbuster, "Este un moment tolerabil" pentru rolul lui Captain Ali veni peste. Seria este publicat în serile de marţi cu privire la rolul de site-uri de social networking şi jucători faimoşi salutat comentarii. La începutul de "om rău", proiect care este redarea unui Petekkaya ezitant, acum visul de o bancă pentru a stimula soyguncusunu.

Erkan Bey, căpitane Ali sezon mizerabil, am văzut un nou. El are, de asemenea, nici una de stat a fostului combatant. În acest sezon, vom vedea că întotdeauna?

- Crede-mă, nu ştiu, şi mulţi, de asemenea, e de mirare ceea ce se va trăi în secţiunile mai târziu Ali Kaptan ... Stii, interior, stabilesc la câţiva ani după crimă comisă de către căpitanul Ali. Maritimă nu este o sarcină uşoară pentru un om care iubeşte să doarmă în închisoare. A trăit în probleme foarte mari. Acum, la un nivel scăzut, dar ea va fi întotdeauna, Dacă nu aveţi surprize il asteapta, Impreuna vom vedea.

Sunteţi "câine" în închisoare pentru o serie, care au trecut înainte de aparatul de fotografiat, nu?

- Da, Sinop închisoarea, a făcut pentru că serie de. Foarte dificil pentru un mandat de închisoare, Allah, toate acestea şi de a salva ...

INTERES INCREDIBLE a atins un punct critic

Căpitanul Ali pentru rolul din "Acum mă joc cele mai sărace din India", a spus ...

- Am început să joace rolul meu acum pentru o limbă complet nou organism a spus aşa. Atitudinea lui după închisoare, ochi, a schimbat totul.

Nu mai sunt navigarea un baston. Am lucrat, de asemenea, câteva zile pentru stick drumeţii ...

- Da, două săptămâni înainte de a filma a lua un stick de mers pe jos, am început să lucrez. M-am uitat la stick-un pic mai mult, kestirdim. El a trebuit să lucreze pentru un timp pentru a mers pe jos.

Marţi seară goleşte străzi, milioane de accidente pe ecran. "Este un moment tolerabil", se rupe fiecare secţiune a înregistrărilor vizualizate. La începutul proiectului, Ai prezic ca va fi atat de mult succes?

- Primul scenariu este un tânăr de jucători pe piaţa noastră sunt trimise la departament. Nu pentru mine 16 a ajuns la scenariul de la punctul. Am citit şi am găsit un foarte izbitoare. Veti vedea seriile de timp estimat am fost foarte interesat, dar că interesul a ajuns la o mărime de necrezut. În plus, a doua secţiune. Ce as minti, niciodată nu m-am gândit că va avea loc cât mai devreme.

Nu am primit nici un STRAZI reacţie

Căpitanul Ali a fost oferit rolul înainte de a vă corecta Yavuz Bingöl?

- Da, Yavuz Bingöl intervievat înainte de mine. Dar nu a acceptat oferta. Nu ştiu de ce nu accepta.

Dar acest "om rău", în cazul acceptării rol nu a fost deloc sigur dacă despre?

- De fapt, m-am mutat într-o gândire foarte, Ali a jucat toate rolurile de mers înapoi, pentru că un karakterdi. Iar publicul nu m-au văzut că, la toate. Dar la sfârşitul proiectului şi am acceptat o foarte sigura. Unul dintre meu "Tu m-ai blocat în acest rol în" nr temeri, cum ar fi. Pentru că până acum am două lucruri foarte diferite. Eu joc un hoţ într-un alt proiect de poimâine. De fapt, una dintre cele mai mari vise, prin banka soyguncusunu canlandırmak.

Rolünüzün, oare reflecţii negative ale vieţii?

- Nu am primit nici un răspuns de pe strada, dar, uneori, sunteţi în pentru critici dure în mass-media sociale.

Foarte talentaţi TINERI

Bulut Aras İynemli, Zeynep, Abdullah Farah, Stele Call Atiksoy şi mai ales Emirul Berke Zincidi ... Copiii de până la patru jucători care joacă rolul acestui mare succes. Cum credeţi că a performanţei?

- Acestea sunt toate foarte de succes, foarte talentat. Îmi place de toate cele patru. În inimile lor, este atât de curat ... Toţi copiii de familie bună. Fiecare are o lumină separată. Aceasta este, de asemenea, succesul unei caste.

Publicul a crescut MULTI Acclaim BEAD

Recent, funcţionează bine cu aprecierea publicului la mulţi dintre ei au trim. Acum rămâne doar cele mai bune supravieţui. Acesta este motivul pentru credem ca pentru o lungă perioadă de timp pentru a începe munca. Interese folosit pentru a fi efectuate pe o stea, Actori nu mai este, scenariu, echipa tehnică, fiecare dintre ele este de mare importanţă. "Este un moment tolerabil" cea mai mare unul din factorii în olmasındaki sacayaklarının succes, astfel că au găsit locul lor în toate ...
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 42
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Erkan Petekkaya    Lun Ian 30, 2012 3:19 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator