Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Parerea voastra conteaza

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Parerea voastra conteaza Empty
MesajSubiect: Parerea voastra conteaza   Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeVin Sept 23, 2011 8:48 am

Aici va puteti spune parerea despre forumul nostru.
Puteti sa ne criticati sau sa ne laudati.
Chiar ne puteti da idei noi pentru imbunatatirea forumului,de care cu siguranta vom tine cont.
merci bounce
Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
Aliye


Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

Parerea voastra conteaza Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra conteaza   Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeLun Sept 26, 2011 1:02 am

Buna , imi lipseste timpul deci nu stau foarte mult pe forumuri ,de vizitat am vizitat multe ,imi place aici ,e mai special ,plin de culoare si imi plac trandafirii bounce in rest e bine ,ati putea sa mai adaugati si alte subiecte in voga ,asta pentru a atrage utilizatori floare
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Parerea voastra conteaza Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra conteaza   Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeLun Sept 26, 2011 1:07 am

Iti multumim Alyie pentru parerea ta. floare
Poti sa ne spui ce iti doresti sa gasesti aici si facem tot posibilul sa adaugam.
Puteti sa ne dati idei si voi membrii nostrii.
Ne dorim sa colaboram cu voi sa fim o echipa. merci
Sus In jos
Ana-Maria
Nou inscris
Nou inscris
Ana-Maria


Mesaje : 98
Data de inscriere : 14/12/2011

Parerea voastra conteaza Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra conteaza   Parerea voastra conteaza I_icon_minitimeMier Dec 28, 2011 8:52 am

Buna seara , ma-m inscris de cateva zile dar na-m apucat pana acum sa-l vizitez ,mi se pare in regula ,celmai mult imi place partea cu LIFE-STYLE ,acolo am gasit ce-mi place ,bine in afara de faptul ca am si eu cateva seriale care-mi plac .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea voastra conteaza Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra conteaza   Parerea voastra conteaza I_icon_minitime

Sus In jos
 
Parerea voastra conteaza
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA FILME SI SERIALE-
Mergi direct la: