Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Nurgül Yesilçay-Stiri

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:07 am



Ultima editare efectuata de catre Simi in Mier Noi 23, 2011 4:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 11:02 pm

Nurgül Yesilçay-Stiri 29131_b

Nurgül Yeşilçay ve Murat Han’ın başrollerini paylaştığı Sensiz Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı
06.10.2011 15:10:00
Google Yahoo
Facebook Mixx
Digg StumbleUpon
Del.icio.us reddit
Twitter
Bu Nedir?

Nurgül Yeşilçay ve Murat Han’ın başrollerini paylaştığı Sensiz Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Feryal adlı bir karakteri canlandıran Nurgül Yeşilçay ve Murat Han’ın cesur sahneler çok konuşulacağa benziyor.
Show Tv ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz dizisinde boşanmış bir çiftin çocuklarının amansız bir hastalığa yakalanmasını konu ediniyor. (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 1:09 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:38 am

Nurgül Yesilçay-Stiri 30499_b
ASKA MIJLOC STREET BINE ATI VENIT!
Ultimul punct este dragostea cu Pamela Anderson in Baywatch Karaçelik director Tolga amant! Duo-buze buze sărut în mijlocul străzii.

Ultimul punct este dragostea cu Pamela Anderson in Baywatch Karaçelik director Tolga amant! Duo-buze buze sărut în mijlocul străzii.

AMBELE cherchelit

Cem a reuşit să soţia sa după ce a divortat de Pamela Yesilcay sus frecvent în ştiri despre viaţa de dragoste, dragă de la restaurantul precedent noapte peşte Karaçelik'le Mohamed-raki în Beyoglu Iacov a fost arbitrară. Locul de amplasare se observă că producţia alcoolică binare, indiferent de persoanele din jur, a început sărutat fiecare buzelor alte buze bine împachetate!

"Vai!" SAY

Spre bucuria iubitorilor sărutat în stradă, care nu-şi dau seama că le aşteaptă jurnalişti, pe clipeşte brusc explodează, "Vai!" el grăbit departe unul de altul. Fugind de la camerele de la Yesilcay dublu şi Karaçelik, apoi a continuat să meargă braţ la braţ în. (Ayakligazete.com)
Dimineaţă
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeDum Noi 20, 2011 5:33 am

Nurgül Yesilçay-Stiri 30591_b
Pamela Anderson în Baywatch şi o casă de kebab noaptea trecuta amant tineri, Mohamed Karaçelik afisate.

Pamela Anderson în Baywatch şi o casă de kebab noaptea trecuta amant tineri, Mohamed Karaçelik afisate. Super Star TV lentile Starlife montate dublu, casa de kebab Etiler Kosebasi cu un grup de prieteni a mers să mănânce şi chat-ul. Ayaklıgazete.com 's, în conformitate cu recent mult-discutate în iubitorii de Beyoglu saruta pozlarıyla aratmadı aceste imagini în loc ieri seară. Dragoste de la cei dragi au imbratisat, saruta reciproc, s-au înecat. Cine preferă să păstreze tăcerea ca de obicei la ieşirea de o plimbare cu taxi binar spaţiu departe cu prietenii săi. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 10:57 am

Nurgül Yesilçay-Stiri 31974_b
"Stabilite în Diyarbakir Olmasaydı'nın de separare" Pamela Yesilcay noua serie de Apocu Iniţiativa Tinerilor ", este publicat de un grup numit.
"Stabilite în Diyarbakir Olmasaydı'nın de separare" Pamela Yesilcay noua serie de Apocu Iniţiativa Tinerilor ", este publicat de un grup numit. Cocktail-uri Molotov şi sunetul de grup şi apoi setaţi un atac cu bombă în Mardin Yesilcay Pamela sa mutat la "stabilite în Diyarbakir Olmasaydı'nın de separare", noua serie Apocu Tineret Iniţiativă "este publicat de un grup numit. Cocktail-uri Molotov şi sunetul a grupului sa mutat la un atac cu bombă în Mardin, apoi setul

Bomb SUNET turnat

Seria nu este adevărat! Yesilcay nouă serie încearcă Pamela Falcon Irmak'la la comun de către Diyarbakir Separarea Olmasaydı'nın au inceput sa traga luna trecută. Filmul se presupune Blacksmith Sevilay Atay şi seria generală constituite 15 zile înainte de URL-uri de fotografiere s-au "Apocu Iniţiativă a tinerilor" care se definesc ca un grup a fost atacat de cocktail-uri Molotov şi sunet de o bombă.

Şovinist cinema RĂSPUNSUL

Grupul de atac împotriva poporului kurd ca o reacţie la filmele rasiste-şovine spune gerçekleştirdiklerini. De producători care cunoaşte bine zona, după atacul asupra angajaţilor kurdă de a lua setul Sevilay Demirci nu a fost suficient pentru a scuti de echipa. Ambele seturi de jucători şi a personalului, "Nu pot siguranţa noastră, ne vom" şi a pus o pauză de o săptămână, apoi directorul a fost mutat la Diyarbakir şi Mardin. (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Deeatma
Moderator
Moderator
Deeatma


Mesaje : 6379
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 40
Localizare : Valcea

Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitimeSam Feb 18, 2012 8:31 am

Sus In jos
Continut sponsorizat





Nurgül Yesilçay-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Nurgül Yesilçay-Stiri   Nurgül Yesilçay-Stiri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nurgül Yesilçay-Stiri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Engin Akyürek-Stiri
» Ahu Türkpençe-Stiri
» Stiri generale
» Burcu Kara-Stiri
» Buğra Gülsoy-Stiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: