Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Halit Ergenç I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Halit Ergenç I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Halit Ergenç I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Halit Ergenç I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Halit Ergenç I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Halit Ergenç I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Halit Ergenç I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Halit Ergenç I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Halit Ergenç I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Halit Ergenç

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:09 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:47 am

Halit Ergenç Fft99_mf1743276
Geneva, "Magnificent", festival
Khaled şi rolul Mariei Uzerli'nin Ergenç la comun, văzut din prima zi de la data publicării sale în blockbuster-ul "Mare Century", de serie, Festivalul International de la Geneva, competiţia a fost premiată la categoria de cel mai bun serial TV
Filmul este asumată de către Productions TIMS, scenariu Meral Bine e scris, regizat şi Durul Taylan ploii "Century Magnificul", a fost în centrul atenţiei lumii în ţări diferite. Miptv anul trecut, Mipcom, Proiectii LA, DiScope Budapesta şi de televiziune din lume ca DiScope participarea la târguri, de multe ori in presa internationala ca "Secolul Mare", a avut loc în acest an intre 4-10 noiembrie zile "17 International Geneva Film Festival "este unul dintre cele 10 de proiecte concurente în categoria serie. Concurenţa în această categorie poartă distincţia de a fi prima serie turc va fi difuzat în două secolul magnific.
Categoria a festivalului, care iau parte la seria de televiziune serie de expert Marjolaine Boutet, concurenţa între două favorisisinden unul dintre cele 10 serii de "Marii Century" Festivalul este web site-ul a spus. "Cinema pentru toate ecranele" (pentru toate ecranele cinema), care diferă de la alte festivaluri de filozofia de la Geneva International Câştigătorii concursului Festivalul de serie vor fi anunţaţi în cadrul unei ceremonii a avut loc pe 7 noiembrie.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:56 am

Halit Ergenç 14876694
Magnific Century Kanuni'si Ergenç Khalid, a doua zi altă parte, soţia şi fiul Korel Bergüzar Ali'yle Canyon obiectiv montat.
Kanuni'si secol magnific, soţia sa şi Khalid actorul Ergenç Bergüzar Korel fiul puţine zile, mall-ul celebru în Canyon privite cu Ali'yle.



Kanuni'si secol magnific, soţia sa şi Khalid actorul Ergenç Bergüzar Korel fiul puţine zile, mall-ul celebru în Canyon privite cu Ali'yle. Ayaklıgazte.com 's, în conformitate cu Solomon, care a murit juridic Sulatan Ergenç Khalid şi familia lui a plecat pentru jucătorului pentru a reuşi. Dupa ce a mancat la un loc întreaga familie la magazin înainte de familie Ergenç, fericire au fost recunoscute. Khalid jucător celebru Ergenç cumpărături într-un moment din drumul său pe nevasta Korel'in Bergüzar actrita frumoasa. Familie Ergenç au luat drumul spre casă după cumpărături. Fine jucător Korel Ergenç'in Bergüzar de stat dikkatlerden machiaj nu a fugit. (Ayakligazete.com)


Ultima editare efectuata de catre Amina in Vin Noi 04, 2011 12:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:58 am

Halit Ergenç 30090_b
"Marea Century" de serie, Festivalul International de la Geneva, competiţia a fost acordat la categoria de cel mai bun serial TV




Khaled şi rolul Mariei Uzerli'nin Ergenç la comun, văzut din prima zi de la data publicării sale în blockbuster-ul "Mare Century", de serie, Festivalul International de la Geneva, competiţia a fost premiată la categoria de cel mai bun serial TV


Filmul este asumată de către Productions TIMS, Meral Okay'ın a scris scenariul, regia de ploaie şi de Durul Taylan lui "Century Magnificul", a fost în centrul atenţiei lumii în ţări diferite. Miptv anul trecut, Mipcom, Proiectii LA, cum ar fi liderul mondial în televiziune DiScope DiScope Budapesta şi participarea la târguri, de multe ori in presa internationala ca "Secolul Mare", a avut loc în acest an intre 4-10 noiembrie zile "17 Festivalul International de Film de la Geneva "este unul dintre cele 10 de proiecte concurente în categoria serie. Concurenţa în această categorie poartă distincţia de a fi prima serie turc va fi difuzat în două secolul magnific.




Categoria a festivalului, care iau parte la seria de televiziune serie de expert Marjolaine Boutet, concurenţa între două favorisisinden unul dintre cele 10 serii de "Century Mare" a anunţat că site-ul festivalului web. "Cinema pentru toate ecranele" (pentru toate ecranele cinema), care diferă de la alte festivaluri de filozofia de la Geneva International Câştigătorii concursului Festivalul de serie vor fi anunţaţi în cadrul unei ceremonii a avut loc pe 7 noiembrie. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:46 am


Halit Ergenç 30492_b
"Peste Jalal Tan şi povestea familiei sale trist," filmul a fost a avut premiera la teatre oraşului Nisantasi de film CityLife.

Afişate primele 18 International Adana de Aur Boll Film Festival şi a festivalului, "Cel mai bun film", "Cel mai bun scenariu" şi "Special al Juriului hotărând publice de performanţă" de atribuire în "Peste Jalal Tan şi povestea familiei sale trist," filmul a fost a avut premiera la teatre oraşului Nisantasi de film CityLife. Khaled Ergenç şi Korel Ergenç Bergüzar Starlife echipa a fost vizualizat de către o pereche de stele Super TV. Ayaklıgazete.com 's, în funcţie de punctele de vedere înainte de a răspunde la întrebările de la membri ai presei Ergenç Khalid, o serie merge foarte bine exprimat, "Spectatori nu au nevoie să spun mai multe despre matrice nu mai este ne-au îmbrăţişat, ma uit se arată deja în rate", a spus el.

SAKALLARIMDAN BERGÜZAR deranjaţi, ALI, fac a!

Referindu-se la barba ce în ce mai prelungit Ergenç, "în mod evident nu a auzit disconfort nu se poate spune acelaşi lucru pentru Bergüzar numai Sakallarımdan Bergüzar'ın o. În contrast cu un singur Ali place să deranjez.. Alsam În cazul în poala mea, sakallarımla începe să cânte", a spus el.

VACANŢA angajaţi este gata!

Korel Bergüzar la întrebările puse de el, "nu cred că pentru o lungă perioadă de timp pentru a lua parte la orice proiect. Fiul meu va aştepta o creştere un pic mai mult şi, uneori, it'm odihnit, prajituri, placinte următorul set Halit lui, am de gând prin intermediul. L-am văzut personal festivalului sunt stabilite.", A spus el . Interviu binar dalınca cu membrii presei, şi nu a putut găsi în acest film nu a putut observa, din cauza densităţii. Dual, un restaurant, centru comercial, care intră în alimente au mâncat în acest timp. (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:47 am

Halit Ergenç 29%2010%202011%20gökhan.avi_000894120%20copy
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:47 am

Halit Ergenç 16%2011%202011%20GOKHAN.avi_001363640%20copy
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 11:59 am

Halit Ergenç Muhtesem1jpg-140550558
Documentar CENTURY măriţi de această dată pe ecran!
Secvenţa de rating TV Show campion "Century Magnificul", un documentar care urmează să fie prezentate în acest moment ...
Ergenç încearcă Khalid, Maria Uzerli, Okan Yalabık, Nebahat feţei, jucători de renume, cum ar fi Selma În cele din urmă, au împărţit, publicat în stabilirea agendei de la prima zi a fiecărei departament al fenomenului de "Century Mare" Afişare serii de televiziune, volumul de data aceasta "de producţie va belgeseli'yle.

Perioada de sultanul Soliman directorul care deţine obiectiv-scene, actori, regizori, scenarist şi producător serie Timur Meral Procurorul Bine de construcţii din interviurile sale, sub formă de documentar, la 7 decembrie 23:15 Miercuri urmează să fie publicate în TV Show.

Cum a început totul?

Săgeţi pe criticii de desen din timp în timp pentru a realiza un documentar pentru matrice, ceea ce sa întâmplat în spatele scenei, jucătorii implicaţi în proiect vor fi partajate cu notele publicului faptul că un proces de a deveni şi fotografii interesante.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 11:14 am

Halit Ergenç 31173_b
Anul trecut, Fecioara Maria şi soţul ei, Khalid Ergenç'in gelos de scene intime din Bergüzar ordinea de zi Korel'in Uzerli joacă acum caracterul de Isabella Silk Melike markaja Yalova care a fost sugerat.

Khalid Sultan, care il interpreteaza pe sotia lui, Mary Uzerli Hurrem anul trecut Ergenç'in scene intime cu ordinea de zi este gelos din personajul care joacă Isabella Bergüzar Korel'in acum sugerează că Melike Silk markaja Yalova.


Seria, care, de asemenea, clienţilor jucat Korel'in sezonul trecut, între tort şi kurabiyelerle "Secolul Mare" din setul permanent de TEM Studios, cunoscut pentru a merge la vizita. În ultimele zile în pădure fotografiere Korel'in Legal-Isabella fiul lui Ali, ţinând echipa sa a fost surprins să meargă. Maria încearcă să fie prieteni înainte de a vorbi Uzerli'yle Korel'in Yalova, de data aceasta să recunoască munca a creat un heads semn de întrebare. Korel'in în străinătate în ultimele luni într-un interviu, "scenele de sarut Halit lui, fumatul doare", de asemenea, ridicate în situaţiile, dar este gelos din cererea soţiei sale, precizând foc püskürmüştü cuvintele distorsionate Korel.

In zilele noastre, notaţia "Entelköy Efeköy'e Contra", cu un medalion, fiica unui fost ministru al lui Melike Yuksel Yuksel Yalova şi Yalova, "Secolul Mare", de asemenea, a fost un coşmar Hürrem Sultan. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 8:58 am

Halit Ergenç 33205_b
Jucatorul cu dublu sărace comentează Halit Ergenc lentile echipate anterior Restaurant Exchange zi.
Jucatorul cu dublu sărace comentează Halit Ergenc lentile echipate anterior Restaurant Exchange zi.


Cupluri Korel luat masa împreună cu fiul lor, Ali, împingând căruciorul, transporta un mic tur de Ali, tatăl a renuntat la taierea tortului. Bucuraţi-vă de plimbare mall, cuplu aşezat într-un magazin de cafea pentru a prinde-vă respiraţia, apoi a venit la jumătate a asocierii sale cu turişti arabi.


Un termen în ţările arabe din popularul serial de televiziune de cunoştinţe Magnificul pentru a afişa o fascinaţie cu jucatori celebri pe taierea tortului, în special, nu este supărat Korel strecurat. Turistii de multe ori, mai ales cu barba prelungită fotografii uimitoare luate de Halit Ergenc au fost recunoscute.


Potrivit ştiri în Milliyet; Ergenç'e Korel observat în nervul este stors interes, un turişti arabi atractive de sex feminin care prezintă pentru imagini cu soţul ei să plătească istemesiyle cuplu contul dublat. Dublu, conturile de turişti care doresc să plătească de întoarcere uşor fanilor dorit, conform afirmaţiilor în faţa acestei situaţii asılıverdi Korel.


Cookie-urile nu se vor ridica magazin

Acest comentariu sezon slab, nu sunt incluse în nici o serie, magazin cookie-a deschis recent în comerţul cu ştiri, în formă de aruncat "Vrei nu v-aţi gândit să deschideţi comerţului magazin Atılmıyorum.. Am fost să înceapă o afacere acolo, aşa cum am scris în biroul meu. Nu ştiu cine a spus acest lucru, dar inteligenta greşit", el a negat . (Ayakligazete.com)


Sus In jos
Continut sponsorizat





Halit Ergenç Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç   Halit Ergenç I_icon_minitime

Sus In jos
 
Halit Ergenç
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Halit Ergenç

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: