Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Suete cu fete

In jos 
+9
Rodica
Nico
selin
doryna32
Vanessa
Roby
Denta
Simi
Amina
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Nico
Nou inscris
Nou inscris



Mesaje : 49
Data de inscriere : 20/10/2011

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:27 am

Buna diminata zanute pupici
Sus In jos
http://www.art-stic.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:30 am

Buna Nico. pupici pupici
Ce faci iubita? floare
Sus In jos
Nico
Nou inscris
Nou inscris
Nico


Mesaje : 49
Data de inscriere : 20/10/2011
Varsta : 53
Localizare : Timisoara

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:46 am

Uite sunt la firma si trebuie sa termin niste acte sa i le duc contabilei si nu am nici un chef... intrebator
Sus In jos
http://www.art-stic.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:48 am

Nico a scris:
Uite sunt la firma si trebuie sa termin niste acte sa i le duc contabilei si nu am nici un chef... intrebator
rasete rasete rasete
Sus In jos
Nico
Nou inscris
Nou inscris
Nico


Mesaje : 49
Data de inscriere : 20/10/2011
Varsta : 53
Localizare : Timisoara

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:54 am

Simi a scris:
rasete rasete rasete
Tu ce faci?
Sus In jos
http://www.art-stic.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:56 am

Bantui pe net si ma uit la Unultumaz......fac mai multe lucruri o data,parca sant Napoleon...... rasete rasete
Sus In jos
Nico
Nou inscris
Nou inscris
Nico


Mesaje : 49
Data de inscriere : 20/10/2011
Varsta : 53
Localizare : Timisoara

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 2:21 am

Simi a scris:
Bantui pe net si ma uit la Unultumaz......fac mai multe lucruri o data,parca sant Napoleon...... rasete rasete
Ce fain de tine...eu doar arunc pe fuga cate o privire...si tot gresesc si iar o iau de la inceput.... suparat Mad
Sus In jos
http://www.art-stic.ro
Vanessa
Administrator
Administrator
Vanessa


Mesaje : 1576
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 2:45 am

Buna !

Suete cu fete - Pagina 21 B9a582bedd0d6c3d80eb586a67704954
Sus In jos
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 2:46 am

Buna Vanessa. pupici pupici
Sus In jos
Vanessa
Administrator
Administrator
Vanessa


Mesaje : 1576
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 2:55 am

Simi a scris:
Buna Vanessa. pupici pupici

Buna Simona floare floare pupici ce faci ?
Sus In jos
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 2:57 am

Ma uitam la serialul lui Serhan. pupici pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:11 am

Suete cu fete - Pagina 21 288Secrete%20de%20frumusete

Dai foarte multi bani pe produsele cosmetice pe care le folosesti si cu toate acestea nu esti multumita de rezultate? Incearca ceva la indemana, precum alimentele tale din bucatarie.

Iti propune cateva produse, pe care le gasesti foarte simplu prin bucataria ta, care te vor ajuta sa arati mult mai bine, in cel mai scurt timp.
- Sucul de pepene verde curata pielea de toate impuritatile, lasand-o in stare proaspata si frumoasa. Felieaza un pepene, stoarce sucul si aplica pe fata. Dupa 15 minute spala cu apa clada si apoi stropeste-ti fata cu apa rece.
- Frunzele de schinduf pot fi folosite pentru a vindeca cosurile de pe fata, pot fi folosite la scoaterea punctelor negre si contra aparitiei ridurilor. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa prepari o pasta din aceste frunze si sa o aplici pe fata in fiecare noapte. Dimineata spala cu apa calda si o sa vezi diferentele.
- Frunzele de ceai si sucul de lamaie ajuta la prevenirea caderii parului. De asemenea, acestea fac parul sa fie mai moale si mai stralucitor. Fierbe frunzele in apa si apoi adauga putin suc de lamaie. Spala parul cu acest amestec si apoi clateste parul cu grija.
- Tot pentru par si fata poti folosi un amestec din faina de naut, cu branza dulce si il poti aplica zilnic. Iti va oferi imediat un ten stralucitor.
- Sucul de portocale iti va oferi o stralucire instantanee a obrajilor. Inmoaie degetele in suc de portocale si apoi da-ti pe fata si gat. Dupa zece minute clateste
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:41 am

Suete cu fete - Pagina 21 Ciao1
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:42 am

Simi cate noutati ne-ai adus Suete cu fete - Pagina 21 211137_115894961824840_1233663_n pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:44 am

Buna Denta. pupici pupici
Sa va faceti frumoase,vin cu noutati. pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:46 am

Denta a scris:
Simi cate noutati ne-ai adus Suete cu fete - Pagina 21 211137_115894961824840_1233663_n pupici
Denta ce poza ai adus...... intrebator intrebator
Vrei sa nu mai dorm la noapte?. Crying or Very sad
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:47 am

Simi a scris:
Buna Denta. pupici pupici
Sa va faceti frumoase,vin cu noutati. pupici
Mersi iubita acum ca se apropie si sarbatorile de iarna trebuie sa fim frumoase veselie veselie
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:48 am

Simi a scris:
Denta ce poza ai adus...... intrebator intrebator
Vrei sa nu mai dorm la noapte?. Crying or Very sad
Pai asta sunt eu acum (mi-am pus masca sa nu ma recunoasca nimeni) rasete rasete rasete
Sus In jos
Vanessa
Administrator
Administrator
Vanessa


Mesaje : 1576
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:51 am

Buna fetelor ! ⭐ ⭐

Suete cu fete - Pagina 21 Buona20sera
Sus In jos
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:52 am

Buna Vanessa. pupici pupici
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:55 am

Buna Vanessa pupici
Sus In jos
Vanessa
Administrator
Administrator
Vanessa


Mesaje : 1576
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:56 am

Suete cu fete - Pagina 21 Az6glkm2
Sus In jos
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 7:58 am

Suete cu fete - Pagina 21 547demachiere

Ten perfect 10 minute de ingrijire pe zi


Demachierea clasica, adica folosirea laptelui demachiant sau a gelului spumant, apoi a lotiunii tonice este ideala pentru a avea un ten luminos, indiferent daca te-ai machiat sau nu in timpul zilei.Curatarea fetei este necesara seara, inainte de culcare, pentru a indeparta machiajul dar si particulele de praf si microbii care patrund in adancimea porilor in timpul zilei. Dimineata, in schimb, ai nevoie sa-ti speli fata cu apa rece si un produs de curatire, pentru a indeparta excesul de sebuum care se acumuleaza in timpul noptii.In functie de tipul tau de ten, produsul necesar pentru curatire se poate prezenta sub forma de gel spumant, ulei, lotiune sau lapte demachiant. Nu uita sa folosesti lotiunea tonica, pentru ca aceasta nu are numai proprietatea de a inchide porii, ci si de a indeparta urmele produsului demachiant ramas pe fata.Din cand in cand foloseste si un gel exfoliant cu actiune blanda, pentru a curata porii in profunzime si nu uita sa iti aplici o masca potrivita tipului tau de ten de doua ori pe saptamana. Aplicarea mastilor este ideala in timpul serii, dupa ce ai curatat fata in prealabil. Lotiunea tonica va fi aplicata dupa folosirea mastii. Pentru tenul gras, foloseste o masca pe baza de citrice sau castravete. Tenul uscat va beneficia de actiunea hidratanta a mastilor pe baza de lapte si miere, in timp ce tenul normal are nevoie de masti energizante, cum sunt cele pe baza de Aloe Vera. Daca folosesti si o crema sau un gel pentru zona din jurul ochiilor si nu uiti sa hidratezi tenul cu crema potrivita (o baza de machiaj pentru zi si o crema de noapte cu vitamine pentru cand dormi), vei observa ca vei avea un ten de invidiat in cel mai scurt timp. Ideal este sa folosesti produse din aceeasi gama. Sfat: Pastreaza in frigider cremele de fata, mai ales pe timpul verii, fara sa le scoti din cutia in care erau ambalate cand le-ai cumparat. Lumina, caldura si aerul altereaza calitatea produselor cosmetice, iar pastrarea lor in frigider le va ajuta sa-si pastreze cat mai mult termenul de valabilitate. in plus, vei avea o senzatie placuta, de racorire, atunci cand le vei aplica reci pe piele.
Demachierea clasica, adica folosirea laptelui demachiant sau a gelului spumant, apoi a lotiunii tonice este ideala pentru a avea un ten luminos, indiferent daca te-ai machiat sau nu in timpul zilei.
Curatarea fetei este necesara seara, inainte de culcare, pentru a indeparta machiajul dar siparticulele de praf si microbii care patrund in adancimea porilor in timpul zilei.
Dimineata, in schimb, ai nevoie sa-ti speli fata cu apa rece si un produs de curatire, pentru a indeparta excesul de sebuum care se acumuleaza in timpul noptii.
In functie de tipul tau de ten, produsul necesar pentru curatire se poate prezenta sub forma de gel spumant, ulei, lotiune sau lapte demachiant. Nu uita sa folosesti lotiunea tonica, pentru ca aceasta nu are numai proprietatea de a inchide porii, ci si de a indeparta urmele produsului demachiant ramas pe fata.
Din cand in cand foloseste si un gel exfoliant cu actiune blanda, pentru a curata porii in profunzime si nu uita sa iti aplici o masca potrivitatipului tau de ten de doua ori pe saptamana. Aplicarea mastilor este ideala in timpul serii, dupa ce ai curatat fata in prealabil. Lotiunea tonica va fi aplicata dupa folosirea mastii.
Pentru tenul gras, foloseste o masca pe baza de citrice sau castravete. Tenul uscat va beneficia de actiunea hidratanta a mastilor pe baza de lapte si miere, in timp ce tenul normal are nevoie de masti energizante, cum sunt cele pe baza de Aloe Vera.
Daca folosesti si o crema sau un gel pentru zona din jurul ochiilor si nu uiti sa hidratezi tenul cu crema potrivita (o baza de machiaj pentru zi si o crema de noapte cu vitamine pentru cand dormi), vei observa ca vei avea un ten de invidiat in cel mai scurt timp. Ideal este sa folosesti produse din aceeasi gama.
Sfat: Pastreaza in frigider cremele de fata, mai ales pe timpul verii, fara sa le scoti din cutia in care erau ambalate cand le-ai cumparat. Lumina, caldura si aerul altereaza calitatea produselor cosmetice, iar pastrarea lor in frigider le va ajuta sa-si pastreze cat mai mult termenul de valabilitate. in plus, vei avea o senzatie placuta, de racorire, atunci cand le vei aplica reci pe piele.
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 8:00 am

Suete cu fete - Pagina 21 SINO1374
Simi avem un nou coleg veselie veselie de forum
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 8:03 am

Ce frumos butoneaza colegul..... bom bom
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 8:06 am

Simi a scris:
Ce frumos butoneaza colegul..... bom bom
deja iti sare inimioara nu bom bom Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suete cu fete - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 21 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Suete cu fete
Sus 
Pagina 21 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SUETE CU FETE-
Mergi direct la: