Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Tolgahan Sayisman

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:01 pm

Tolgahan Sayisman 158157_475216069849_475215024849_38826_562_b

Tolgahan Sayisman
Data nasterii:
17 Decembrie 1981 (29 ani)
Locul nasterii:
Istanbul, Turcia
Zodia:
Sagetator

Tolgahan Sayisman Tolgahan Sayisman (pronunţat [Sayəsman]; născut la 17 decembrie 1981) este un model turc, realizator de televiziune, şi actor. El a găzduit cel mai bun model al lumii 2004, şi este cunoscut pentru munca sa ca modelarea castigator al Manhunt International 2005, a avut loc la Busan, Coreea de Sud. Ca actor, el a luat roluri în serialul de televiziune Esir Kalpler, Macolar şi Dicle. În prezent, este Sayisman a jucat in serialul TV Elveda Rumelia, una dintre cele mai populare seriale TV din Turcia, care au o mulţime de întreprinderi cum ar fi İsmail Dümbüllü en iyi TV dizisi ödülü 2008. De asemenea, el a acţionat în film cinema ASK TUTLMASI cu Fahriye Evcen, de asemenea, un actor de plumb.
El este un absolvent de management de afaceri şi standuri de 1.87 m inaltime. Sportul lui favorit este football.He este un fan al clubului de fotbal turc Fenerbahce.Info



Ultima editare efectuata de catre Amina in Joi Noi 10, 2011 11:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:04 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan-sayisman
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:04 pm

Tolgahan Sayisman Pic01
Interviu cu Tolgahan conta stele (vechi)


Am făcut de modelare dependenţă
Turcii Tolgahan conta din lume, cel mai frumos, auto-descrise


Lume, cel mai frumos Turk o. Mult de 24 de ani. Vânătoarea de oameni în Coreea de Sud săptămâna trecută a concursului World "şi a câştigat premiul întâi a reprezentat Turcia


Tolgahan numeri, un bărbat chipeş tânăr de 24 de ani. Noi nu pretindem că suntem frumos. O. o receptoarele înregistrate în toată lumea Săptămâna trecută în "Manhunt din Lume" Coreea de Sud a fost concursul, reprezentând cu succes Turcia. 70 de ţări din Coreea de Sud a câştigat sollayarak yakışıklıları primul. Dacă arată bine, înregistrate în lume. Pe partea de sus a de atribuire "Fashion Cel mai bun Moving". Gamze Ozcelik pentru zilele de care se ocupă cu imagini ascunse şi mass-media Hülya halleriyle Avşar, Tolgahan'ın ignorat succes internaţional. Coreea de Sud a revenit un baraj de întrebări tutttuk praf chipes manechin picior. Iată lumea yakışıklısı Tolgahan Sayışman'ın anlatıtkları stele echipa.



Frumos turc om

Ca un turc, cum de a sparge-out din? Nu bărbaţi turc într-adevăr atât de frumos?

Bărbaţi turci între Asia şi Europa are un aspect diferit. Au o structură hibridă. Din acest motiv, oriunde în lume interesul çekiyorlar.

Când aţi decis să fie un bărbat frumos?

Când am fost copil mic într-un drăguţ şi frumos. Toata lumea se afla în autobuz cu mama mea a vrut să mă ia pe genunchi. Acest interes a continuat în gimnaziu şi liceu. Pieţei la un liceu din "Yakışıklısı Târg" a fost ales.

Yakışıklısına yakışıklısından atracţii lume .. O iesire frumoasa.

El a fost în viaţă sentimentul că voi fi viitorul model. FS şi de ieşire va scădea rapid. Aş dori să crească încet.

Cel mai bun Model'la Este un model de moda profesionist ai inceput?

Cel mai bun Model'a prima sa alăturat "Promiţător Barbat" ödülüre a fost acordat. Nouăsprezece ani, a început să clipească, un expoziţii foarte important de moda. Din cauza acestui concurs m-am întâlnit Uğurkan Erez'le. "Vreau să lucrez cu tine, pierzi victorii", a spus el. Secunda următoare am devenit cel mai bun Model'da. Compilează toate gâşte lui sunt lebede. Stimulent în această afacere, dar mai ales universitare, prietenii utilizatorului karıştırmıyorum familiei mele "E băiat foarte frumos şi fermecător, de ce nu sunt concursuri? el mi-a încurajat.

De ce model este aceasta? Un doctor chipes, profesor, sau ar putea fi un avocat?

Predestinarea de acest lucru. Am creat o dependenţă de această afacere. Acum, nu vă întoarceţi.

Există un beneficiu pentru mine faci treaba? Are omul de pe stradă că ceva?

Nu vrei sa ma uit la una dintre cele chipeş şi frumos atunci când te duci la prezentari de moda? Nu sunt hainele pe care le purta, de munca mea. Nu există cineva pe tine t-shirt design. Noi oferim aceste modele pe podiumurile placul dumneavoastră.

Nu te purta ca-mi oferi cămaşă. Cât de mulţi oameni au văzut spectacolul de modă este o rochie?

Ca toţi ceilalţi, suntem de servire. Oricum chelnerul ne serveşte ceai de servicii, oferim, de asemenea, servicii pentru persoanele cu acest lucru.

Modelarea este o profesie?

Da, o profesie este o profesie, ci o üsreli scurt. Întregime Kuşatmıyor din viaţa ta.

Exhibiţionism este o profesie?

Încă nu am un ecran. Noi transporta haine pe noi. Prezentare de modă, nu organismul în prim-plan. În prima linie a produs noi transporta pe tine.

Oamenii vin sa ma uit la expozitii de moda nu numai modelele cu hainele de pe ei?

Desigur, produsele provin pentru a viziona pe podium. Efectuarea de pe podium, în faţa a produselor în sine o dovadă a unui model profesionist.

Model pentru partea din faţă a produsului nu depăşeşte ceea ce face?

Evită mişcări mari în prim-plan, va aduce o mulţime de el însuşi. Walk cu atenţie. Acordaţi atenţie la fiecare detaliu în timpul unui spectacol de moda. Oamenii efectuate de accentul pus de modelul de pe produs.

Extreme de locuri de muncă pentru a merge

Ce va face un model de moda, care arată de moda de lenjerie?

După ce aţi făcut dumneavoastră profesional de locuri de muncă în faţa produsului nu poate depăşi. Un produs de lenjerie de corp. Cele mai bune care să demonstreze produsul pe.

O femeie sau un bărbat grăsuţ de statura mica, de ce nu faci model? Scopul nu este poporul produsul teşhirse grăsime şi scurte în acest loc de muncă?

Modelele trebuie să fie un standard. Acest lucru nu este un lucru usor pentru oricine poate face de locuri de muncă. Are propriile sale reguli. Există puncte de care urmează să fie luate în considerare.

Există 6 milioane de persoane cu handicap fizic, în această ţară. Aceşti oameni îmbrăcaţi în Rigs Up. De ce nimeni nu-i reprezintă pe podiumurile?

Turcia se face prezentari de moda din timp în timp în diferite medii. Mesala din azilurile de bătrâni au participat la unele expozitii de moda.

Ai model de moda etic?

Fiecare profesie are propriul său cod de etică, desigur, există, de asemenea model de moda.

Ai frontiere?

Incerc sa nu fie mai mult luate în considerare. Eu locuiesc în relaţiile în minte. Semnarea de orice muncă de proastă calitate.

Nu veni pistei lenjerie?

M-am dus de câteva ori, dar nu complet lenjerie de corp. Mai presus de T-shirt, lenjerie de corp a fost în partea de jos.

Când ai spus că nu a făcut o cerinţă loc de muncă, atunci aş dori acolo a fost?

Dacă încercaţi să oamenii nu vor experimenta provocările din sectorul în mod corespunzător. Sunt foarte mult ambiţios. Extreme pentru a obţine un loc de muncă.

Manechine femeie torpilli

Mai multe fete decât băieţi pe podium în lume este norocos? Fetele trec prin favoritism mass-media?

Femeile din toată lumea un pic înainte de americani, dar diferenţa pe această temă oriunde în Turcia mai mult.

Nu sta in fata oglinzii?

Karşısındayım oglindă în fiecare zi timp de cel puţin o oră. Ca un copil, böyleydim.

Pentru a menţine arata bine, ce ai pus? Ceea ce nu faci?

Fac sport în fiecare zi. Sunt sigur că vom mânca băut. Arata bine, cu siguranţă, nu exagera. Bea, fuma, nu. Imi place sa petrec timpul cu familia mea. Özeniyorum oameni şi apreciez foarte rotunde.

Are acest lucru dă bani buni?

Nivel mediu de a face bani. Am castigat o competitie importanta. După aceea, cred că ar fi mai bine.

Coreea de Sud a câştigat concursul 60 de mii de dolari. Ai pus bani în buzunar?

Nu, voi da rate. Voi primi banii în termen de un an. Face, probabil, zece rate.

Credeţi că acţionează sau ceva?

Am luat lecţii de actorie timp de şase luni înainte de concurs Algan'dan Ayla. Simţiţi-vă ca şi cum aş predispuse la. Unele întreprinderi ar fi fost înainte de concurs. Am auzit nimic, dar rezultatul este. Acum, pentru tablouri noi va juca un rol de lider în trei oferte separate, la televizor fac.

Nu a luat?

Eu nu pot pentru că nu au timp. După concurs, o agenţie Uzakdoğlu a semnat un contract de un an. Încercaţi-le pentru un an. Organizasyonlana în diferite ţări europene vor participa. Chiar dacă am accepta ofertele nu vor avea timp să le pună în aplicare.


Am obţine numărul de oferte


Personaj pe care doriţi să joci? Allen Parker sau ceva?

Aş dori să joace într-o serie de detectiv.

Hotărând koymuşsun cap, faci album acum!

În prezent, nu este un aviz, dar noi trăim o viaţă plină de surprize. Ambiţios pentru viitor, pentru a păstra de la a vorbi. Meu obiectiv principal să fie un model de nivel mondial.

"Hei, eu ıskalıyorum ceva" Are ea crede?

Nu credeam că despre activitatea de această dimensiune. Mintea mea a fost axat pe viitor. Cred ca ceea ce aveţi nevoie pentru a face mai mult. Am luat primul pas. Am primit o distanţă semnificativă. Cum se face mai mult, cred.



Ultima editare efectuata de catre Amina in Vin Noi 11, 2011 12:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:04 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan+sayisman+mr+Turkey
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:05 pm

Tolgahan Sayisman Wzrnbaeiq5raie5n
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:05 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan+Sayisman+hot+Turkish+men
Tolgahan numeri un interviu cu (fostul)


Lume, cel mai frumos om! Apoi, două luni înainte de tăiat la bărbaţi internaţionale frumuseţea contest''the lume omul cel mai frumos yakışıklılarını Manhunt'da din 72 de ţări ales''. Acum, vom foarte des numele mână în mână Tolgahan căldură Sayışman'ı de moment prins până la cititori. Bărbat foarte frumos, spunând că techy, nu ego-ul nu a ascunde plafonul. Înainte de fiica mea a primit un beğenmem, uşor de numărul de stele tavlanmam a spus, din păcate, cariera de model nu este în Turcia, lumea străină va afişa off.



''Într-o zi m-am trezit şi Dumnezeul meu, ceea ce un corp frumos acolo,''Ai spus acum eu trebuie să fie model?

Deoarece am fost copil, deja un Hall of Fame. Încurajarea celor din jurul meu şi prietenii mei de la universitate am început să model de moda. Când am absolvit m-am dus la o agentie de casting pentru a satisface clasa a doua şi două zile mai târziu am luat un film comercial. Viitorul de această perioadă şi, probabil, aminte de mine, anunţuri Aria. Am terminat al treilea an de clasa, asa ca am fost mai mult decât Contest 18''Best model în viitor, în cele mai bune manechinul şi m-am dus si a castigat premii pentru cel mai bun Gentelman''. El a avut ocazia să se întâlnească concurenţei Erez'le seful actual Uğurkan. El mi-a ecranat primul atunci vreau să lucrez cu tine, nu să staţi deşi the''Final,''a spus el. După aceea, totul a mers rapid si am fost unul dintre cei mai mult de 18 de ani, expoziţii de modă frecvent.

După ce aţi decide să participe la concursul pentru criteriile tescillemek Manhunt? Manhunt Reprezentant Internaţional în Turcia, Turcia, Erkan Özerman reprezentarea mea mi-a cerut să conteste. De fapt, istoria reală a acestei competitii a fost la sfârşitul anului 2003, dar a fost amânată din diferite motive, 8 septembrie 2005. Aproape doi ani de la concurenţă aşa că eu sunt gata.
''Primele cinci a acestui succes, chiar dacă modul de a intra Manhunt'a''he a spus. Deci, ce vă güvenmiyormuydunuz pentru primul loc?
Am încredere în mine mereu, dar până în prezent în competiţie, din Turcia nu a fost niciodată unul dintre primele. În această privinţă, primul a fost un pic îndepărtate. Voi fi un categoric cinci de top în top 10 sau chiar a văzut, de asemenea, argumentul a fost făcut să te simţi, dar, de asemenea, nu a spus ce să facă de grade. Iddialıydım nu la comun întotdeauna aşa, dar ea. Ca rezultat, am Jean Louis Scherer, de moda, Turk prima



Ultima editare efectuata de catre Amina in Vin Noi 11, 2011 12:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:06 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan+Sayisman+hot
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:07 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan+Satisman+Mr+Manhunt+2004+winner
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:08 pm

Tolgahan Sayisman 1
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:10 pm

Tolgahan Sayisman Ld_22_4
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:10 pm

Tolgahan Sayisman Lale-Devri-dizisi
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:11 pm

Tolgahan Sayisman 43683
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:42 pm

Tolgahan Sayisman 2249510579_1
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:42 pm

Tolgahan Sayisman 2249519569_1
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:44 pm

Tolgahan Sayisman Images?q=tbn:ANd9GcQt8lMosZXl51kIbf4sk4gV4Bzgki-ReakxiCAD_m1usm2OcxMo8ugbmqBx
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:44 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan-sayisman_53248
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:44 pm

Tolgahan Sayisman Maolarblm11010001nm8nn2
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:44 pm

Tolgahan Sayisman Tolgah12
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:44 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan_Sayman
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:45 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan-Sayisman-2
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:45 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan-sayisman-resimleri
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:46 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan_Sayisman_02_06
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:46 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan_Sayisman_02_05
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:46 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan_Sayisman_02_02
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:46 pm

Tolgahan Sayisman Tolgahan_Sayisman_02_12
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tolgahan Sayisman Empty
MesajSubiect: Re: Tolgahan Sayisman   Tolgahan Sayisman I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tolgahan Sayisman
Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ACTRITE SI ACTORI TURCI :: ACTORI :: Alti actori turci-
Mergi direct la: