Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Stiri generale

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator



Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011

Stiri  generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri generale   Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 21, 2012 8:39 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Stiri  generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri generale   Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 29, 2012 4:05 am

Stiri  generale - Pagina 2 32736_b
Gunay Museyeva Tolga Karel şi soţia sa, noaptea trecută în timp ce Star TV Super Starlife Nisantasi echipa a fost vizualizat de un spaţiu.
Gunay Museyeva Tolga Karel şi soţia sa, noaptea trecută în timp ce Star TV Super Starlife Nisantasi echipa a fost vizualizat de un spaţiu. Ayakligazete.com 's, în funcţie de proaspăt căsătoriţi Tolga Karel a spus limite, invaluitoare excitare de tată.

Watermelon OPERAŢIUNEA zapada!

Aşteaptă cu nerăbdare să fie tată şi-a exprimat Karel Tolga, soţul meu a fost aşermesine în amănunt lucrurile care sunt greu de găsit. Zăpadă''vrut pepene verde. Etiler, scotocitor în Istanbul şi în cele din urmă am găsit-am adus. Dar pentru a fi fericit, şi să le necoapte pepene galben şi alb şi o karpuzdu, bulamasaydım acasă giremezdim îndeplinit cu succes cea mai dificilă sarcină,''a spus el.

TRIMITEREA TOLGA'DAN THICK!

La sfârşitul lui Tolga Karel a spus. ''Nimeni nu a crezut în căsnicia mea. Toata lumea a fost de aşteptare boşanmamı nume, dar eu nu va asteapta pentru mai multe, au fost cele foarte fericit, boşanmaz Niciodată nu ar fi, dar ceea ce sa întâmplat? Sunt căsătorit acum şi eu sunt fericit,''el vorbeşte încă Boşanıyorlar Karel, un şoc brusc pe ordinea de zi o rezoluţie a însemnat că perechea a creat Sunal Ali şi Gokce Bahadir.

Casatorit TUYO VREI MARE!

Căsătorit, şi a făcut chiar o decizie brusca de a deveni un tată Tolga Karel, care doresc să se căsătorească a dat sfaturi de construcţii. ''Necesitatea de a pune la punct de plecare. Am decis pentru a vedea moment şi am spus, această femeie ar trebui să fie mama copilului meu şi vă sunt capul sotia mea a inceput. Prin urmare, nici un angajament, perioada, sau ceva nu prelungi perioada de candoare Să le-a pus punct în mod direct la acea vreme nimeni nu ar fi fericit. Logodit cu ani casatorit 4-5, am văzut numele nu voi muri,''a ajuns după ce vorbesc cu maşina lui departe de reexaminare. (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Stiri  generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri generale   Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Ian 30, 2012 2:31 am

Stiri  generale - Pagina 2 444580185442
Aslı Enver ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Birkan Sokullu yollarını ayırdı.

Aslı Enver, geçen yaz Birkan Sokullu'yu Çınarcık'ta anneannesiyle tanıştırıp evliliğe ilk adımını atmıştı. Ancak ikilinin aralarında yaşanan kıskançlık krizini aşamadıkları için ayrılık kararı aldıkları öğrenildi.
İddiaya göre çift, Enver'in telefonuna erkek arkadaşlarından gelen mesajlar yüzünden tartışmaya başladı. Milliyet'tin haberine göre; Sokullu, sevgilisine gelen mesajlardan rahatsız oldu ve sık sık bu yüzden kavga çıkarmaya başladı. Dizileri final yaptıktan sonra İspanya'ya birlikte tatile giden çift, bir ay sonra İstanbul'a döndü ve yollarını ayırma kararı aldı.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiri  generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri generale   Stiri  generale - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Stiri generale
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: