Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Suete cu fete

In jos 
+10
Oana
lica54
Ninnet
Denta
selin
Vanessa
ASI
Roby
Simi
Amina
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Ninnet
Membru special



Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:12 pm

Denta a scris:

ai vazut iubita ca mi-au murit laudatorii rasete rasete rasete

Nuuuuuuuuu, alege ce vrei ...............ai de unde rasete rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:16 pm

Ia uite ce se lipii Yasemina de frumosul meu....... Shocked Shocked
Suete cu fete - Pagina 17 2490842
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:18 pm

Fetelor ....................foarte tare ............ intrebator intrebator


Un pusti intra in farmacie si intreaba:

- Aveti prezervative?

- In primul rand, ii raspunde farmacista enervata, prezervativele nu sunt pentru copii si

in al doilea rand sa-i spui tatalui tau sa vina singur sa si le cumpere pentru ca sunt de diferite marimi!

La care pustiul raspunde:

- In primul rand prezervativele nu sunt pentru copii, ci sunt impotriva copiilor, iar in al doilea rand

nu o sa-i spun nimic lui tata pentru ca sunt pentru mama, care pleaca in

delegatie si nu are cum sa stie marimea….inca

rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:22 pm

Ninnet a scris:
Fetelor ....................foarte tare ............ intrebator intrebator


Un pusti intra in farmacie si intreaba:

- Aveti prezervative?

- In primul rand, ii raspunde farmacista enervata, prezervativele nu sunt pentru copii si

in al doilea rand sa-i spui tatalui tau sa vina singur sa si le cumpere pentru ca sunt de diferite marimi!

La care pustiul raspunde:

- In primul rand prezervativele nu sunt pentru copii, ci sunt impotriva copiilor, iar in al doilea rand

nu o sa-i spun nimic lui tata pentru ca sunt pentru mama, care pleaca in

delegatie si nu are cum sa stie marimea….inca

rasete rasete
Erau pentru mine,ca plec in delegatie la Muri la Stambul..... rasete rasete rasete rasete
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:24 pm

[quote="Simi"]Ia uite ce se lipii Yasemina de frumosul meu....... Shocked Shocked
Suete cu fete - Pagina 17 2490842[/quoteoauuu
oauuuuuuuuuu cu spatele acum sa iti vedem imaginatia Simi rasete rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:24 pm

Simi a scris:
Erau pentru mine,ca plec in delegatie la Muri la Stambul..... rasete rasete rasete rasete

Wowwwww............... nu te mai faci bine rasete rasete rasete
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:25 pm

Ninnet a scris:
Fetelor ....................foarte tare ............ intrebator intrebator


Un pusti intra in farmacie si intreaba:

- Aveti prezervative?

- In primul rand, ii raspunde farmacista enervata, prezervativele nu sunt pentru copii si

in al doilea rand sa-i spui tatalui tau sa vina singur sa si le cumpere pentru ca sunt de diferite marimi!

La care pustiul raspunde:

- In primul rand prezervativele nu sunt pentru copii, ci sunt impotriva copiilor, iar in al doilea rand

nu o sa-i spun nimic lui tata pentru ca sunt pentru mama, care pleaca in

delegatie si nu are cum sa stie marimea….inca

rasete rasete
super rasete rasete rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:26 pm

Într-un sat, un preot merge la slujbă. Lângă biserică, vede un măgar mort într-un accident de maşină şi sună imediat la poliţie.
- Sunt preotul satului. Am găsit un măgar mort.
- Şi ce, zice poliţistul ironic, vreţi să-l îngropaţi cu popă?
- Nu, zice preotul, eu doar am anunţat familia.
_______________

Doua blonde stau la taifas:
- Auzi, fata, in dormitor am bec cu senzori... aseara cand am gemut, s-a aprins.. ce romantic!!
− La mine, tot cartierul are bec cu senzori.
− De unde stii?
− Aseara,cand am gemut, s-au aprins toate becurile!!!
_______________

Un neuron se plimba prin creierul unui barbat. Era singur, totul un pustiu, intuneric...Trece altul in viteza, il vede si ii striga:
- Ce cauti tu aici ,mai tampitule???! Hai jos, ca toata lumea- i acolo!
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:27 pm

Ascultati clipul,sa vedeti ce se potriveste melodia.....e predestinata clipului..... bom bom


Ultima editare efectuata de catre Simi in Vin Noi 18, 2011 12:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:27 pm

fetelor care cumparati lana de la dragutul meu sa le crosetati ciorapii la dragutii vostri
Suete cu fete - Pagina 17 Ziein rasete
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:29 pm

Simi a scris:
Ascultati clipul,sa vedeti ce se potriveste melodia.....e predestinata clipului..... bom bom
\
frumos bom bom
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:30 pm

Simi a scris:
Ascultati clipul,sa vedeti ce se potriveste melodia.....e predestinata clipului..... bom bom

Superba piesa Simi ..............iti dai seama ce indragostita este si titulara clipului de bombonel ? rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:31 pm

Denta eu o iau toata ca am mult de lucru pentru Muri,ca inaripata de nevasta a lui nu-l imbraca cum trebuie......si-mi raceste frumusete de baiat..... intrebator intrebator
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:31 pm

Denta a scris:
fetelor care cumparati lana de la dragutul meu sa le crosetati ciorapii la dragutii vostri
Suete cu fete - Pagina 17 Ziein rasete

Poate Simi sa croseteze ceva .............eu slabe sperante rasete rasete rasete
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:33 pm

Bine fetelor voi stiti cum stati cu..........crosetatul veselie veselie rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:35 pm

Eu trebuie sa crosetez o pereche de pantaloni pentru Muri,dar fara fermoar sa nu atenteze nimeni la taragotul lui....... lesin lesin
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:37 pm

[quote="Ninnet"]
Simi a scris:
Ascultati clipul,sa vedeti ce se potriveste melodia.....e predestinata clipului..... bom bom

Superba piesa Simi ..............iti dai seama ce indragostita este si titulara clipului de bombonel ? rasete rasete
Imi dau seama ce sentimente profunde are..... suparat suparat suparat
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:38 pm

O tiganca se duce la teatru. La intoarcere, tiganul o intreaba:
- Cum a fost la teatru?
- Stai sa-ti povestesc. La intrare, toata lumea tinea beletele in mana, asa ca l-am scos si eu. La usa, unul mi-a rupt biletul. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu. Am intrat, m-am asezat pe scaun si deodata s-a stins lumina. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu. La un
moment dat, ala de statea langa mine, mi-a bagat mana intre picioare. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu.
- Lasa asta! Piesa, piesa cum a fost?
- Mult mai mare decat a ta! rasete rasete rasete
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:39 pm

Simi a scris:
Eu trebuie sa crosetez o pereche de pantaloni pentru Muri,dar fara fermoar sa nu atenteze nimeni la taragotul lui....... lesin lesin
Simi stai linistita ca noi nu cantam ca suntem in post rasete rasete rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:40 pm

[quote="Simi"]


wowwww, acum te-ai trezit ?????????? rasete rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:41 pm

Ninnet a scris:
O tiganca se duce la teatru. La intoarcere, tiganul o intreaba:
- Cum a fost la teatru?
- Stai sa-ti povestesc. La intrare, toata lumea tinea beletele in mana, asa ca l-am scos si eu. La usa, unul mi-a rupt biletul. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu. Am intrat, m-am asezat pe scaun si deodata s-a stins lumina. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu. La un
moment dat, ala de statea langa mine, mi-a bagat mana intre picioare. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu.
- Lasa asta! Piesa, piesa cum a fost?
- Mult mai mare decat a ta! rasete rasete rasete
rasete rasete rasete rasete Superrrrrrrrrrrrrrr........
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:44 pm

Denta a scris:
Simi a scris:
Eu trebuie sa crosetez o pereche de pantaloni pentru Muri,dar fara fermoar sa nu atenteze nimeni la taragotul lui....... lesin lesin
Simi stai linistita ca noi nu cantam ca suntem in post rasete rasete rasete
Vrei sa te si cred........?? intrebator
Pai nu vad eu ce iti umbla ochii dupa despuiati ca girofarul de la salvare....... intrebator intrebator rasete rasete rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:47 pm

Simi a scris:
Vrei sa te si cred........?? intrebator
Pai nu vad eu ce iti umbla ochii dupa despuiati ca girofarul de la salvare....... intrebator intrebator rasete rasete rasete


rasete rasete rasete nebunooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:51 pm

Denta cred ca a lesinat........a ametit de atat invarteala dupa despuiati.... intrebator intrebator
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:51 pm

Simi a scris:
Vrei sa te si cred........?? intrebator
Pai nu vad eu ce iti umbla ochii dupa despuiati ca girofarul de la salvare....... intrebator intrebator rasete rasete rasete
bravo bravo rasete rasete
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 12:52 pm

Simi a scris:
Denta cred ca a lesinat........a ametit de atat invarteala dupa despuiati.... intrebator intrebator
iubta nu ca nu ai dreptate pc pc pc pc Razz Razz Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suete cu fete - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 17 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Suete cu fete
Sus 
Pagina 17 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SUETE CU FETE-
Mergi direct la: