Actori
http://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05CalendarFAQCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Mier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Dum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Dum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Dum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Sam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Sam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Mar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Sam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Mar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

Distribuiţi | 
 

 Nam Gyu Ri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:25 am

Nam Gyu Ri

Ri Gyu Nam este o cântăreaţă din Coreea de Sud avansat la actrita care a devenit popular pentru rolul ei de SHIN JI Hyun în Drama Fantasy coreeană, 49 de zile .Această doamnă frumoasă a fost născut în 26 aprilie 1985 în Gwangju, Africa de Sud Jeolla, Coreea de Sud. Numele ei real este Nam Mi Jeong (Nam Mi Ung). Ea a debutat în industria de divertisment ca lider de grup de fete

Biography:


Name: Nam Gyu Ri (Nam Kyu Ri)
Real name:Nam Mi Jeong (Nam Mi Jung)
Profession: Singer and actress
Birthdate: 1985-Apr-26
Birthplace: Gwangju, South Jeolla, South Korea
Height: 165cm
Weight: 46kg
Star sign: Taurus


Ultima editare efectuata de catre Aliye in Sam Dec 10, 2011 11:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:26 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:27 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:27 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:27 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:29 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:29 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:30 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:30 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:30 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:31 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Sam Dec 10, 2011 11:31 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:11 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:12 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:12 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:13 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:13 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:13 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:13 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:14 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:14 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:14 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:15 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:15 am

Sus In jos
Aliye
Membru devotat
Membru devotat
avatar

Mesaje : 315
Data de inscriere : 19/09/2011

MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    Mier Dec 28, 2011 4:15 am

Sus In jos
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Nam Gyu Ri    

Sus In jos
 
Nam Gyu Ri
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SERIALE SI ACTORI INTERNATIONALI :: COREEA FANS :: Actori si Actrite-
Mergi direct la: