Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 The Vow ( Juramantul )

In jos 
AutorMesaj
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

The Vow  ( Juramantul ) Empty
MesajSubiect: The Vow ( Juramantul )   The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 3:49 am

The Vow ( Juramantul )

Regia
Michael Sucsy
Cu
Channing Tatum, Rachel McAdams
Gen film
dragoste ,romantic,drama

Paige (interpretată de Rachel McAdams) şi Leo (interpretat de Channing Tatum) sunt căsătoriţi şi se iubesc la nebunie. Ambii sunt artişti de succes în Chicago. Într-o noapte cu ninsoare deasă, cei doi sunt victimele unui accident de maşină. Leo scapă nevătămat, însă Paige are leziuni cerebrale, care îi şterg din memorie toate amintirile legate de relaţia cu soţul său. La ieşirea din comă, Leo este pentru ea un străin.

Dintr-o dată, Leo se trezeşte în situaţia de a lua de la capăt o relaţie la care visase toată viaţa şi de a-i recuceri inima soţiei sale. În urma traumatismului cranian, Paige se crede cu cinci ani în urmă, pe vremea când era studentă la Drept, înainte de a-l cunoaşte pe Leo. Viaţa sa actuală îi este complet străină. Nu înţelege de ce se află departe de părinţii săi (interpretaţi de Jessica Lange şi Sam Neill), îi lipseşte garderoba sa “conservatoare” şi nu vede niciun motiv pentru care ar fi renunţat la facultate şi la promiţătoarea carieră de avocat. Pentru a înrăutăţi situaţia, Paige se crede încă logodită cu omul de afaceri Jeremy (interpretat de Scott Speedman), şi refuză relaţia cu Leo şi stilul său de viaţă neconvenţional, ca şi cum nu l-ar fi iubit niciodată.

Cum însănătoşirea lui Paige şi revenirea memoriei pare ceva imposibil, Leo este cuprins de teamă – aceea că a pierdut-o pentru totdeauna pe marea iubire a vieţii sale. Refuzând să se dea bătut, el se hotărăşte să ia totul de la capăt şi o curtează pe Paige ca şi cum de-abia s-ar fi cunoscut, în speranţa că aceasta se va îndrăgosti din nou de el. Astfel, Leo va trece printr-o grea încercare, în cursul căreia va înţelege exact sensul iubirii, al onestităţii şi al jurământului făcut la căsătorie.
The Vow  ( Juramantul ) Vow_xlg-620x906
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

The Vow  ( Juramantul ) Empty
MesajSubiect: Re: The Vow ( Juramantul )   The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 3:50 am

The Vow  ( Juramantul ) Rachel-McAdams-and-Channing-Tatum-in-The-Vow-2012-Movie-Image-4-e1325375998653
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

The Vow  ( Juramantul ) Empty
MesajSubiect: Re: The Vow ( Juramantul )   The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 3:52 am

The Vow  ( Juramantul ) 746e74fcabefdd463c1bbc675850d7c7
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

The Vow  ( Juramantul ) Empty
MesajSubiect: Re: The Vow ( Juramantul )   The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 3:53 am

Sus In jos
Continut sponsorizat





The Vow  ( Juramantul ) Empty
MesajSubiect: Re: The Vow ( Juramantul )   The Vow  ( Juramantul ) I_icon_minitime

Sus In jos
 
The Vow ( Juramantul )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TOP MOVIES 2011 :: Filmele anului 2011-
Mergi direct la: