Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Fernando Carrillo I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Fernando Carrillo I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Fernando Carrillo I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Fernando Carrillo I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Fernando Carrillo I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Fernando Carrillo I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Fernando Carrillo

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:48 am

Nume complet: Fernando Enrique Carrillo Roselli
Ocupatie: Actor, compozitor, cantaret
Locul nasterii: Maracaibo, Venezuela
Data nasterii: 06 ianuarie 1966
Zodia: Capricorn
Parinti: Tata-Nery Carrillo, ziarist ; Mama- Josephine Roselli
Frati: Cesar, Alejandro, Carlos, Leilan şi Ariadne-in Venezuela, Luis Manuel şi Emilio
Starea civila: divortat
Copii: un fiu, Angel Gabriel, cu Mar Ramos
Nationalitate: Venezueleana
Etnie: latino
Inaltime: 1,83 m
Hobby-uri: sportul, automobilele
Telenovele preferate: "Abigail" si "Rosalinda"
Cea mai grea telenovela: "Cara Bonita"

Actorul venezuelean Fernando Carrillo s-a nascut la Maracaibo, sau La Tierra del Sol Amada, capitala statului Zulio din nord-vestul Venezuelei, pe 06 ianuarie 1966. Cand avea 9 ani, familia s-a mutat in Anglia. A invatat cu usurinta limba engleza si a jucat cu pasiune fotbal.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:48 am

Fernando Carrillo L
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:48 am

Fernando Carrillo L
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:49 am

Fernando Carrillo L
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:49 am

Fernando Carrillo L
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:49 am

Fernando Carrillo L
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:50 am

Fernando Carrillo Fernando02
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:50 am

Fernando Carrillo Fernando05
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:50 am

Fernando Carrillo Fernando07
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:50 am

Fernando Carrillo Fernando11
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:51 am

Fernando Carrillo Fernando12
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:51 am

Fernando Carrillo Fernando+Carrillo+e16
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:51 am

Fernando Carrillo P1210026
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:52 am

Fernando Carrillo Our-group-at-the-tides
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:53 am

Prin Susie Albin-Najera

Hollywood-ul poate fi un loc stresant, şi nu întotdeauna la fel de plin de farmec în care este imortalizati in televiziune. Scriitori au presiune constantă pentru a scrie, în timp ce producătorii au o presiune constantă pentru a oferi şi de actorii au presiune constantă pentru a efectua (şi de a găsi de lucru, pentru care contează). Şi acolo sunt momente când trebuie să se oprească şi să ia doar o pauză.


Fernando Carrillo

Recent, am fost invitaţi de către Fernando Carrillo să i se alăture, în Mexic, pentru unele oportunităţi de afaceri potentiale, cele care ar putea prezenta, frumusetea spectaculoasa a Cancun şi Riviera Maya. Fernando Carrillo este o recunoscută pe plan internaţional stele, telenovela care a aparut destul de revista spaniolă acoperă pentru a capta atentia a milioane de oameni. Indiferent că el trăieşte o sălbatic (şi uneori controversate) de viaţă, oamenii se înghesuie încă la această stea dramatică şi carismatic telenovela oriunde merge. Şi când am ajuns în Cancun, i-am povestit despre planurile speciale de "vânt în jos".

Prin contactele mele, resurse de la Mexic Hoteluri Boutique , Laitre Sylvie şi Rocio chintal Martinez, am fost introdus pentru a Tides Riviera Maya în Playa Del Carmen zona în statul mexican Quintana Roo, de 45 de minute la sud de aeroportul din Cancun. Mexic Hoteluri Boutique este o colecţie privată de hoteluri exclusive, boutique alesi din Mexic care îndeplinesc cele mai înalte standarde de servicii şi niveluri de excelenţă posibile. Din moment ce am fost deja de gând să fie în zona de afaceri, o revizuire a fost iminent.


Najera, Carrillo, Alva, Montoya, Albin-Najera

Noi (ca în comic actor / scriitor Rick Najera , comedie de regizorul / producatorul Scott Montoya , Fernando Carrillo şi I), urmat semne Tides de intindere principal de autostrada care duce la ocean. Prin aspectul de drum merge în, nu te-ar fi imaginat aţi fost la poziţia la un paradis izolat super-tropical şi unul dintre "Top 3 statiuni din Mexic", ca pe Premiile Conde Nast Traveler 2009 Readers 'Choice.


Tides Riviera Maya Director General Pedro Lara

Când am ajuns la lobby-ul în aer liber, Tides Director General, Pedro Lara şi Spa Director, Cinthya Alva gratie ne-a întâmpinat. Energia lor a fost calm şi bun. A noastră a fost foarte mult stresat.

Setarea a fost tipul de paradis pe care le-ar imagina într-un vis plin de culoare însoţită de un cântec ca Duet Floarea de Lakmé, afara cu natura într-un climat cald, cu o briza moale, printre o porţiune lungă de plaja de nisip alb, ape turcoaz vii şi sunet dulce de ciripitul păsărilor fericire printre copaci. Nu BlackBerry bâzâitul (le-am oprit), nu copii plângând (le-am plecat cu bunica). Doar tu şi pământul ca unul. Modern-au întâlnit primitiv.


Temascal la The Tides

După introduceri, ne-am îndreptat pe la piscina cu vedere la ocean infinit turcoaz, apoi pe la Temascal structura (o purificare atât corpul şi spiritul). Fernando a fost ca un copil într-un magazin de bomboane şi a vrut să exploreze totul, dar am luat timpul nostru. Am continuat drumul pe jos tur nostru şi au fost tratate la o îngheţată de fructe shish kabob, obişnuită pentru orice oaspete a statiunii, la sosire.

Am mers pe drumul pe care a dus la refugiul junglă luxuriantă abundă cu maimute, pasari tropicale si iguane. Pedro ne-a arătat Tide lui spirituale unice jungla: Retragerea Scriitorilor, Retreat Cititorii şi Retreat Artisti, fiecare dintre care zonele desemnate inspire creativitate, exprimare şi de vindecare.


Scriitorilor Retreat

Acesta a fost locul perfect pentru oamenii din industrie stresati-out. Curând am trecut de bucatarie Maya, o coliba cu o gaură în pământ utilizate pentru gătit sau de prăjire şi apoi a trecut prin sacru mayas Casa de fertilitate, în cazul în care ceremonii de fertilitate sunt efectuate pentru conceivers dornici. Am avut de a ieşi de acolo repede. Trei copii sunt de ajuns pentru mine.


Mayan fertilitate Casa

În cele din urmă am ajuns la Spa Maya, stabilit în jungla luxuriantă, care a oferit cea mai mare de selecţie şi de cele mai multe unic de servicii le-am vazut. La începutul nostru Ceremonia de Maya, au avut ne scoate pantofii noastre, întinde braţele noastre şi închide ochii noştri, a subliniat apoi corpurile noastre cu ardere copal (un tip de răşină produsă din copac seva folosite de culturi pre-columbiene Mezoamerica ar fi ceremonial ars tămâie).


Spa Maya la The Tides

Apoi, ne-au periat de la cap la picioare cu o planta de salvie, cum ar fi chemat Ruda pentru a scăpa orice energie Bad Side Notă:. Toate ierburile folosite în Spa Resort, sunt cultivate în grădina lor proprie plante paşi situate departe de spa.

Am fost apoi dus la partea de femei de spa şi băieţii de partea lor. În interiorul Cinthya, directorul spa, ma întâmpinat cu o perfuzie suc proaspăt din Jamaica flori, suc de lămâie şi de mere şi cu convingere sinceră, a continuat să descrie fiecare zonă de spa.


Copal


Paturi de masaj, în junglă

După un abur suficient, m-am dus la masaj în zona desemnată jart tamponare în mijlocul junglei înconjurat numai de plasă subţire. Cinthya, care a studiat metodele de vindecare de masaj de la un şaman într-un sat de la distanţă, a început ceremonia de frecare un ou crud pe tot corpul meu. Amintiţi-vă acest lucru a fost un masaj Maya cu remedii antice şi ouă simboliza îndepărtarea de orice energie rău sau durere ascuns în organism. Cred ca am avut sublinia indeajuns pentru a transforma acel ou crud într-unul fiert tare.

Înainte mi-a periat uşor cu ierburi aromatice pentru a curăţa şi ia mai mult stres, împreună cu "ventuze" pe spatele meu. Ambutisare a fost ca o mişcare de aspiraţie într-un şarpe, ca formarea aplicat pe spate pentru a ţine departe orice stres rămasă şi să o înlocuiască cu energie bună.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:53 am

Împreună cu sunete organice de la mama natura, următoarea oră de ritual de ceremonia de Maya constat într-o lumină de masaj completată de o combinaţie de plante şi ulei de nucă de cocos organic din Tizimin, un sat mic Maya. Acesta a fost de relaxare, calm, senin, liniştit şi a fost momentul perfect pentru a da drumul de energie vechi şi să primească energie nouă, pozitivă. Nu am vrut niciodata sa se termine.

După serviciu, senzaţie de curăţat, reîmprospătat, iar reînnoit, toţi ne-am întâlnit din nou în camera de zi în afara spa, unde am vorbit pe larg despre experienta. Atat Rick şi Scott a spus că sa simţit complet detoxed, relaxată şi lipsită de stres. Şi într-adevăr ar putea spune în faţa lor. Efectele senine ale Fernando masaj afectat atât de puternic că a adormit pe pat de masaj şi sforaiau atât de tare, el supărat, probabil, o maimuţe câteva din copaci.

Ceea ce mi-a placut cel mai mult la ceremonia de Maya, chiar mai mult decât de masaj, a fost mediul de jungla, toate-naturale, atmosfera aromatice şi tot în jurul valorii de aura bine. Experimentarea acest tip de masaj în junglă a fost, de asemenea, o premieră pentru noi toţi.

Spa Maya la The Tides Riviera Maya este o destinatie de spa şi un paradis adevărat. Deşi nu a luat parte la tratament Temascal, aş recomanda-l în timpul confruntă cu o lună plină, după cum veţi primi beneficiile complete de energie şi de experienţa cea mai spirituală posibile.

Ne-am trezit în cele din urmă Fernando din somnul său adânc şi au fost în curând pe cale de a ne aventura noastră viitoare ...
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:54 am

Fernando Carrillo Rushingwater
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:54 am

Fernando Carrillo Cinemania
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:55 am

Fernando Carrillo Fern_001
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:56 am

Fernando Carrillo FernandoCarrillo21
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:57 am

Fernando Carrillo 007SPN_Fernando_Carrillo_031
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:58 am

Fernando Carrillo Fernandocarrillofotoatt
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:58 am

Fernando Carrillo Fernandocarrillofotoatt
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:59 am

Fernando Carrillo 2d0xmj8
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitimeSam Mar 03, 2012 7:59 am

Fernando Carrillo 007SPN_Fernando_Carrillo_013
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fernando Carrillo Empty
MesajSubiect: Re: Fernando Carrillo   Fernando Carrillo I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fernando Carrillo
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Fernando Colunga

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SERIALE SI ACTORI INTERNATIONALI :: LATINO FANS :: Actori si Actrite-
Mergi direct la: