Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Suete cu fete

In jos 
+10
Oana
lica54
Ninnet
Denta
selin
Vanessa
ASI
Roby
Simi
Amina
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator



Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:10 am

Daaaaaaaa.....sa sti ca si eu la lantisor ma uitam.... lesin lesin lesin rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:19 am

Amina a scris:
Simi eu am fost la cumparaturi si uite ce am adus
Suete cu fete - Pagina 7 21d4xw4vezi ce lantisor frumos i-am pus :drunken:

Buna seara tuturor .................fiti atente ca domnul e cu mine Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:24 am

El: Iubito, calca-mi te rog camasa albastra, ca am o sedinta importanta azi.
Ea: Ma, tu vrei sa te duci la curve!!!
El: Nu iubito, promit, am o sedinta importanta. te rog pregateste-mi si cravata.
Ea: Maaaa, tu vrei sa te duci la curve, d-aia te aranjezi!!!
El: Nu iubito, iti promit!!! te rog si parfumul sa mi-l aduci.
Ea: Pfaaaa, clar te duci la curve la cum te-ai aranjat!! Promiti ca nu te duci??
El: Iubito!!! Promit!!!!

Se intoarce barbatul beat acasa pe la 4 dimineata si ii spune sotiei:
"Ai cobit!"


Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:27 am

Două statui aşezate una în faţa celeilalte pe o alee. Un el şi-o ea, nuduri. Coboara un înger şi le dă viaţă:

- Drept răsplată pt că aţi îndurat 80 de ani frigul şi căldura, fără să vă plângeţi, aveţi 20 minute în care să faceţi ce vreţi voi.

Se duc statuile într-un tufiş şi încep să se audă chicoteli. Când se întorc, îngerul le zice:

- Am văzut că v-a plăcut. Aveti încă 20 minute. La care una dintre statui îi zice celeilalte:

- De data asta facem invers, ţii tu porumbelul şi mă .........eu pe el
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:30 am

Buna Ninnet ce faci iubita ? bounce bounce Ai citit ca adunam oameni sa cante la instrumente muzicale? rasete rasete rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:30 am

Sotul intra rapid in casa, se arunca catre sotie, o saruta si primeste ca raspuns un sarut fierbinte.
- Acum, spune-mi, cum arat fara mustati? spune sotul.
- Aaaa! Tu esti?

Noaptea tarziu. Soţul beat vine acasă, faţa plina de ruj si fond de ten... In prag soţia furioasa.
- Dragă, n-o sa ma crezi! M-am batut cu un clovn!

Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:31 am

Amina a scris:
Buna Ninnet ce faci iubita ? bounce bounce Ai citit ca adunam oameni sa cante la instrumente muzicale? rasete rasete rasete

Buna Amina , am citit ................faceti cumva vreo formatie ? se marita careva ? rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:38 am

Muri o sa fie dirijorul fetelor...... rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:40 am

Ninnet a scris:
Sotul intra rapid in casa, se arunca catre sotie, o saruta si primeste ca raspuns un sarut fierbinte.
- Acum, spune-mi, cum arat fara mustati? spune sotul.
- Aaaa! Tu esti?

Noaptea tarziu. Soţul beat vine acasă, faţa plina de ruj si fond de ten... In prag soţia furioasa.
- Dragă, n-o sa ma crezi! M-am batut cu un clovn!

rasete rasete Afurisit de clovn...cum i-a iesit in drum..... rasete rasete
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:40 am

Ninnet a scris:
El: Iubito, calca-mi te rog camasa albastra, ca am o sedinta importanta azi.
Ea: Ma, tu vrei sa te duci la curve!!!
El: Nu iubito, promit, am o sedinta importanta. te rog pregateste-mi si cravata.
Ea: Maaaa, tu vrei sa te duci la curve, d-aia te aranjezi!!!
El: Nu iubito, iti promit!!! te rog si parfumul sa mi-l aduci.
Ea: Pfaaaa, clar te duci la curve la cum te-ai aranjat!! Promiti ca nu te duci??
El: Iubito!!! Promit!!!!

Se intoarce barbatul beat acasa pe la 4 dimineata si ii spune sotiei:
"Ai cobit!"
rasete rasete rasete


Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:41 am

Ninnet a scris:


Buna seara tuturor .................fiti atente ca domnul e cu mine Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Iubita daca este al tau de ce nu-i cumperi o curea ca-i cad pantalonii nu ca nu mi-ar face placere dar............ lesin lesin
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:43 am

Amina a scris:

Iubita daca este al tau de ce nu-i cumperi o curea ca-i cad pantalonii nu ca nu mi-ar face placere dar............ lesin lesin

fara curea .................asa e mai sexi ..............alfel cum te-ai mai uita si tu ? rasete rasete
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:43 am

Ninnet noi deocamdata cautam intai instrumentele cum ar fi:taragoate ,clarinete,flaute deci doar suflatoare rasete rasete rasete
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Suete cu fete - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 11:43 am