Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Bine v-am găsit! I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Bine v-am găsit!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Halide
Nou inscris
Nou inscris
Halide


Mesaje : 74
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 62
Localizare : Bucureşti

Bine v-am găsit! Empty
MesajSubiect: Bine v-am găsit!   Bine v-am găsit! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 3:12 am

Bună ziua! Merheba!
Sunt bucuroasă că m-am înscris pe acest forum. Mă numesc Mădălina, sunt din Bucureşti şi de puţin timp , adică fix de 1 an am " prins gustul " filmelor turceşti. Ca orice român care se respectă, aveam şi eu idei preconcepute despre Turcia şi turci iar despre filmele şi actorii lor, chiar nu-mi făceam griji. Asta, până într-o zi când, după multe insistenţe ale unora şi multe şuşoteli prin autobuze ,am intrat pe YT să văd Binbir Gece. Ce să vă spun? că mi-a mâncat nopţile, că nu-mi venea să cred ce actori frumoşi şi talentaţi joacă în serial, că recunosc unele obiceiuri şi la noi, că e cazul să încep să fiu mai atentă şi să mă informez despre Turcia? Bănuiesc că aceste situaţii le-aţi trăit şi voi. Apoi a venit Revelionul 2011 şi toţi cei prezenţi alături de mine m-au convins să văd şi ASI. Aşa că am luat-o de la început cu YT. Şi yavas-yavas, iată că am văzut şi Asi, apoi Ask ve Ceza, am intrat şi pe un canal de discuţii şi uite c ă s-a împlinit deja 1 an de când mi-am făcut noi prieteni , mi-am schimbat starea de spirit, 1 an în care m-am simţit fericită.
Acum urmăresc Unutulmaz. L-am văzut în turceşte , dar e altceva în limba română.

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Bine v-am găsit! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit!   Bine v-am găsit! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 3:20 am

Merhaba Halide floare
Bine ai venit si speram sa te simti bine alaturi de noi. pupici
Bine v-am găsit! Welcome15Bine v-am găsit! 12
Sus In jos
Ninnet
Membru special
Ninnet


Mesaje : 1838
Data de inscriere : 29/09/2011
Localizare : Bucuresti

Bine v-am găsit! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit!   Bine v-am găsit! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 4:39 am

Bine v-am găsit! Teretulemastall
Sus In jos
Vanessa
Administrator
Administrator
Vanessa


Mesaje : 1576
Data de inscriere : 11/09/2011

Bine v-am găsit! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit!   Bine v-am găsit! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 7:39 am

Halide a scris:
Bună ziua! Merheba!
Sunt bucuroasă că m-am înscris pe acest forum. Mă numesc Mădălina, sunt din Bucureşti şi de puţin timp , adică fix de 1 an am " prins gustul " filmelor turceşti. Ca orice român care se respectă, aveam şi eu idei preconcepute despre Turcia şi turci iar despre filmele şi actorii lor, chiar nu-mi făceam griji. Asta, până într-o zi când, după multe insistenţe ale unora şi multe şuşoteli prin autobuze ,am intrat pe YT să văd Binbir Gece. Ce să vă spun? că mi-a mâncat nopţile, că nu-mi venea să cred ce actori frumoşi şi talentaţi joacă în serial, că recunosc unele obiceiuri şi la noi, că e cazul să încep să fiu mai atentă şi să mă informez despre Turcia? Bănuiesc că aceste situaţii le-aţi trăit şi voi. Apoi a venit Revelionul 2011 şi toţi cei prezenţi alături de mine m-au convins să văd şi ASI. Aşa că am luat-o de la început cu YT. Şi yavas-yavas, iată că am văzut şi Asi, apoi Ask ve Ceza, am intrat şi pe un canal de discuţii şi uite c ă s-a împlinit deja 1 an de când mi-am făcut noi prieteni , mi-am schimbat starea de spirit, 1 an în care m-am simţit fericită.
Acum urmăresc Unutulmaz. L-am văzut în turceşte , dar e altceva în limba română.


Bine v-am găsit! 8098686a4a3237de014fbd9e3ad8be78
Sus In jos
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Bine v-am găsit! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit!   Bine v-am găsit! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 10:01 am

Halide a scris:
Bună ziua! Merheba!
Sunt bucuroasă că m-am înscris pe acest forum. Mă numesc Mădălina, sunt din Bucureşti şi de puţin timp , adică fix de 1 an am " prins gustul " filmelor turceşti. Ca orice român care se respectă, aveam şi eu idei preconcepute despre Turcia şi turci iar despre filmele şi actorii lor, chiar nu-mi făceam griji. Asta, până într-o zi când, după multe insistenţe ale unora şi multe şuşoteli prin autobuze ,am intrat pe YT să văd Binbir Gece. Ce să vă spun? că mi-a mâncat nopţile, că nu-mi venea să cred ce actori frumoşi şi talentaţi joacă în serial, că recunosc unele obiceiuri şi la noi, că e cazul să încep să fiu mai atentă şi să mă informez despre Turcia? Bănuiesc că aceste situaţii le-aţi trăit şi voi. Apoi a venit Revelionul 2011 şi toţi cei prezenţi alături de mine m-au convins să văd şi ASI. Aşa că am luat-o de la început cu YT. Şi yavas-yavas, iată că am văzut şi Asi, apoi Ask ve Ceza, am intrat şi pe un canal de discuţii şi uite c ă s-a împlinit deja 1 an de când mi-am făcut noi prieteni , mi-am schimbat starea de spirit, 1 an în care m-am simţit fericită.
Acum urmăresc Unutulmaz. L-am văzut în turceşte , dar e altceva în limba română.

Ma bucur ca ni te-ai alaturatBine v-am găsit! 056 bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine v-am găsit! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit!   Bine v-am găsit! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Bine v-am găsit!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine v-am gasit
» Bine va-m gasit
»  Bine va-m gasit
» Bine v-am gasit
» Bine v-am gasit!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: PREZENTAREA FORUMULUI :: PREZENTARE-
Mergi direct la: