Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Jacqueline Bracamontes

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator



Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 10:48 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 1yle8h
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 10:48 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Jacqueline-bracamontes-embarazo
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 10:49 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Caras25
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 10:49 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 C2p3k
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 10:49 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 2istc09
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:06 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Thumb_size1

Sotul lui Jaqueline Bracamontes se recupereaza dupa ce a suferit un accident
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:06 am

Martin Fuentes a suferit o lovitura in timp ce skia, dar se pare ca, doctorii sunt optimisti in ceea ce priveste recuperarea sa.





Sotul lui Jaqueline Bracamontes a avut parte de o mare sperietura in momentul in care s-a lovit la cap, in timp ce practica ski nautic. Accidentul s-a petrecut lunea trecuta, in timp ce Fuentes, schia intr-o laguna.

Sotul meu s-a lovit foarte tare in timp ce skia. Nici nu stiti prin ce sperietura am trecut. Aveti grija atunci cand practicati acest sport!, a scris Jaqueline pe contul sau de Twitter.

In ciuda acestui lucru, sotul vedetei latino americane, a tratat cu umor acest episod din viata sa: “Ii multumesc Lui Dumnezeu ca doctorul a zis ca sunt bine”, a declarat acesta.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:09 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Yehbi
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:10 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 217962925
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 11:10 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 2i20ear
Sus In jos
Deeatma
Moderator
Moderator
Deeatma


Mesaje : 6379
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 40
Localizare : Valcea

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Noi 16, 2012 12:05 am

Dupa ce a tinut lumea pe jar si nu a dorit nici sa confirme, nici sa infirme zvonurile cum ca ar fi insarcinata, Jacqueline Bracamontes a anuntat, in sfarsit pe Twitter ca este insarcinata.
Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Jacqueline-bracamontes1
Jacky Bracamontes este deja in a treia luna de sarcina si va aduce pe lume patru copii. Actrita si sotul ei sunt protagonistii unui pictorial emotionant in revista Caras.

Frumoasa mexicanca radiaza de fericire, imbracata intr-o rochie lunga, bleu-marin, iar sotul ei,Martin Fuentes, ii atinge protector abdomenul.

Cei doi sunt casatoriti de un an, iar actrita si-a dorit foarte mult un copil, motiv pentru care a urmat un tratament de fertilitate, asa ca nu este de mirare ca va avea patru bebelusi. Jacky ar urma sa nasca in mai 2013 si, potrivit apropiatilor cuplului, cei doi nu au ales inca numele copiilor si nu stiu inca sexul acestora.

Desi se credea initial ca vedeta asteapta gemeni, Tv Notas a facut public un document de la ginecologul actritei, care atesta ca aceasta va avea patru copii, daca totul va merge bine.
Sus In jos
Deeatma
Moderator
Moderator
Deeatma


Mesaje : 6379
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 40
Localizare : Valcea

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Noi 16, 2012 12:06 am

Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 50a18861ed30f_620x0
Tremenda sorpresa nos llevamos al saber que Jacqueline Bracamontes tiene 3 meses de gestación y que se trata de un embarazo múltiple.

A una semana de que captamos a la actriz durante una visita que hizo a su ginecólogo en Nueva York, Estados Unidos, conseguimos el reporte de su ultrasonido en México, y la ginecóloga Guillermina Dupré, con subespecialidad en Biología de la reproducción, nos ayudó a interpretarlo confirmándonos la presencia de 4 bebés.

“SI EN EL 5º O 6º MES SE DETIENE EL CRECIMIENTO DE UNO DE LOS BEBÉS, NO ES NECESARIO SACARLO A MENOS QUE EXISTA INFECCIÓN”

-¿En un caso como el de la actriz (que ya rebasa su tercer mes de embarazo), qué puede pasar si algún embrión deja de crecer?
“Los documentos que tenemos de ella son del 11 de octubre y de ese día a la fecha todo pudo haber cambiado, pues en cualquier momento se puede detener el crecimiento de uno de los embriones y eso no afecta a los otros; en estos casos, a todas las mamás se les recomienda hacerse ultrasonidos cada dos semanas, en promedio”.

No te pierdas las imágenes del ultrasonido de Jacky en tu TVNotas de esta semana.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jacqueline Bracamontes   Jacqueline Bracamontes - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Jacqueline Bracamontes
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SERIALE SI ACTORI INTERNATIONALI :: LATINO FANS :: Actori si Actrite-
Mergi direct la: