Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 23, 2011 3:04 am



Ultima editare efectuata de catre Alexa in Vin Sept 23, 2011 3:23 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 23, 2011 3:05 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri 5423
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 23, 2011 3:06 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 30, 2011 10:19 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 11:00 pm

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri 29153_b

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekranlarda yer aldı.
07.10.2011 09:30:00
Google Yahoo
Facebook Mixx
Digg StumbleUpon
Del.icio.us reddit
Twitter
Bu Nedir?

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekranlarda yer aldı. Heyecanın dinmek bilmediği yeni bölümde; Aylardır hayalini kurdukları kavuşma anı geldiğinde, Kerim ile Fatmagül’ün elleri özlemle birleşir. Kerim’in özgürlüğü, Fatmagül’le ilişkilerinde sevgi ve umut dolu bir dönemi de resmen aralar. İstanbul’a dönüş yolculuğunda, Ebe Nine’nin durgunluğu ve hüznü ise Kerim’in dikkatinden kaçmaz. Babasıyla ilgili bir gelişme yaşandığını anlayan Kerim...
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 2:27 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Buyuk-1jpg-130419114
Kerim, babası Fahrettin’le yıllar sonra bir araya geliyor.

Annesinin bıraktığı mektupla, yıllarca bir yalana inandığını fark eden Kerim, tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye başlar. Artık Kerim için Fatmagül’le olan evliliği bile soru işaretleriyle doludur. Kerim’in kendisini hiçbir zaman affetmeyeceğini düşünen Ebe Nine bu süreçte çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Turaner Alagöz’ün intiharı, Yaşaranlar’ın gündemine bomba gibi düşer. Reşat Yaşaran olayların bu noktaya gelmesinin sebebi olarak Erdoğan’ı görünce, Yaşaranlar arasında yeni bir fırtına kopar. Ama asıl tehlike, Turaner Alagöz’ün ölmeden önce savcılığa verilmek üzere bıraktığı mektuptur. Bu mektup Fatmagül ile ilgilidir. Meltem’e destek olmak için Ankara’ya giden Mustafa, her yeni gelişmeyi Fatmagül’e ulaşabilmek için kullanır. Fatmagül’ün Mustafa’yla süren iletişimi Kerim’in yüreğindeki korkulara bir yenisini ekler. Bu korkular, Fatmagül’ün mahkemesiyle ilgili sevindirici gelişmelerin bile önüne geçer. Yıllar sonra babası Fahrettin’le bir araya gelen Kerim ise bu buluşmadan sonra iyice içine kapanır. Fatmagül sabırla Kerim’e yardım etmeye çalışırken, hiç tanımadığı bir Kerim’le karşı karşıya kalacaktır.
Sus In jos
ASI
Colaborator
Colaborator
ASI


Mesaje : 1622
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 46

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Oct 14, 2011 6:25 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri 29393_bFatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi Fatmagül’ün Suçu Ne? dün akşam yeni bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Heyecan dolu bölümde; annesiyle ilgili gerçekleri mektupla öğrenen Kerim ile Fatmagül’ün arası bozuluyor. İyice içine kapanan Kerim iş de bulamayınca kendini içkiye veriyor. Sarhoş bir şekilde eve gelen Kerim kendini kaybediyor. Fatmagül bunun sonunda Kerim’e tokatla karşılık veriyor.(Ayaklıgazete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 6:24 am

BU AKŞAM NEREYE GİDELİM?
Bu akşam gidebileceğiniz
seçkin bir mekan için zar atın



HABER
'FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?'DE NELER OLACAK?
İşte önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümden tüyolar..
15 Ekim 2011 16:58
Dizinin perşembe akşamı yayınlanan bölümünde,

Annesinin mektubu ile büyük bir yıkım yaşayan Kerim, uzun bir aradan sonra babasıyla karşı karşıya gelmiş ve bu buluşmadan sonra daha da içine kapanmıştı.

Ebe ninenin yaşadığı pişmanlığın anlatıldığı 45. bölüm Fatmagül'ün Kerim'e attığı tokat sahnesi ile son bulmuştu.

Yeni bölümde nelerin yaşanacağı ve Fatmagül ile Kerim arasındaki ilişkinin nereye gideceği büyük bir merak konusuyken, dizinin fan sitesinde 20 Ekim'de yayınlanacak bölümle ilgili tüyolar yayınlandı.

İddialara göre yeni bölümde;

Kerim Fatmagül'den boşanmak isteyecek. Sabırla Kerim'in hapisten çıkmasını bekleyen Fatmagül ise bu teklife 'hayır' cevabını verecek.

İkili arasındaki konuşma ise şu şekilde olacak;

Kerim: Ben seni azad etmeye karar verdim Fatmagül

Fatmagül: Ben istemiyorum. Ben senden ayrılmak istemiyorum... Geçen sene bu zamanlar ölmek istiyordum. Şimdi yaşamak için birçok sebebim var. Bu pastayı ikimiz için yaptım... Bir yıldır evliyiz seninle. 7 Ekim'den beri ikinci yıla girdik bile... ben ayrılmak istemiyorum Kerim, ben o gelinliği giymek istiyorum.
Bağlantılar:

fatmagül'ün suçu ne haberleri, fatmagül'ün suçu ne fotoğrafları, fatmagül'ün suçu ne videoları

YORUM YAZ
Bu habere yorum yazan ilk kişi siz olun, hediyeler kazanın!
MUHTEŞEM YÜZYIL
İsmailağa Cemaati, Facebook'ta 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'ecdadın laneti'ne uğradığını ileri sürdü
İZZET ÇAPA
İzzet Çapa, ilk kez sağlık yazısı yazdı; okumak için tıklayın..
EBRU GÜNDEŞ
Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın kızı Alara bu sabah dünyaya geldi.
KENAN ERÇETİNGÖZ
Kenan Erçetingöz yazıyor..
KENAN ERÇETİNGÖZ
Kenan Erçetingöz yazıyor..
KENAN ERÇETİNGÖZ
Kenan Erçetingöz yazdı...

SAYGISIZ SHOW TV MAGAZİN!
'FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?'DE NELER OLACAK?
ÇILGIN KARDEŞLERDEN OLAY POZLAR..
EKRANLARDA GÖRMEKTEN SIKILDIĞINIZ ÜNLÜLER KİM?
AKALIN GELDİ; İMER VE KARAMAN'IN KEYFİ KAÇTI!
GECCE MEKAN OSCARLARI
BAŞBAKAN'DAN ÖTV ELEŞTİRİLERİNE YANIT!
SİNAN ÖZEDİNCİK YAZDI!
İSMAİLAĞA CEMAATİ'NDEN ŞOK YORUM!
İZZET ÇAPA İLK KEZ SAĞLIK YAZISI YAZDI!

gecce
İletişim | Künye | Reklam | Gizlilik Bildirimi | Eleştiriler
sayfa başı
gecce.tvbestplaces.com.tr
© 2001-2011 MEDYANET İNTERNET HİZMETLERİ YAYINCILIK VE TİC. LTD. ŞTİ.
Zone interactive
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 19, 2011 1:13 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Oct 21, 2011 3:49 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 6:10 am

Fatmagül'ün canal D Crime Ce? o parte din noua serie va fi în noaptea de joi.
26.10.2011 01:30:00



Fatmagül'ün canal D Crime Ce? o parte din noua serie va fi în noaptea de joi. Un nou capitol remarcabil, după o lungă perioadă de timp, şi Karim Fatmagül, rămân singur, pentru prima dată departe de toţi şi toate.

În ciuda ordinea de separare Kerim, Fatmagül ultimul cuvânt de spus Sura. Karim este acum unul dintre cele patru-inamic, nu, încrederea, au dorit să continue căsătorie între un bărbat. Din acest moment, Karim a întins mâna, sau păstraţi-l sau pierde Fatmagül'ün complet. Fatmagül'ün instanţă mai aproape de dezavantajul tuturor Yaşaranlar'ın evoluţiile. Munir caută o cale de ieşire, este timpul pentru a converti posibilităţilor de moartea lui Vural de cortina de mister.

Kerim nu va lua mult timp pentru a ajunge la Münir'in scânteie aprins. Mustafa este probabil să fie criminalul efectele lui Vural, Fatmagül'le Kerim între procesul de delicat. În acelaşi timp, Mustafa Asu'yla în străinătate cu acest site pregătirile finale pentru evadare. Asu'nun planlarıysa în această cauză sunt foarte diferite. Poate încerca să ia măsuri faţă de celălalt cu prudenţă, fiecare ocazie de a urca tensiunea între Coran şi Fatmagül. Cu toate acestea, singurul lucru care aveţi nevoie atât de ei, pentru a asculta fiecare calm alte. După o lungă perioadă de timp, şi Karim oricine altcineva Fatmagül, şi mai presus de toate sta departe de la cap la cap, pentru prima dată. (Ayaklıgazete.com)


Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeLun Oct 31, 2011 5:26 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 12:11 pm

Fatmagül'ün canal D Crime Ce? o parte din noua serie va fi în noaptea de joi.




Fatmagül'ün canal D Crime Ce? o parte din noua serie va fi în noaptea de joi. Capitol extrem de anticipat noi; Fatmagül'ün cu mărturisirea mare, Kerim nu este relaţiilor de semn de întrebare cel mai important.


Fatmagül şi Karim, departe de Istanbul, ploaia au forţat de împrejurări, ele rămân singuri. În aceeaşi noapte, care se încadrează în capcana de Münir'in Mustafa, recunoaşteţi că emanciparea de noroi. Încă o dată, nu există nici o altă opţiune eğmekten Yaşaranlar'a gât. ASU, de asemenea, trebuie să respecte decizia lui. În caz contrar, copilul, iar el va rămâne în pericol de pericol. Pe de altă parte, Kadir, Fatmagül'ün toate uşile care pot fi în favoarea de a impinge, Mustafa, Yaşaranlar a inceput sa lucreze pentru. Reşat'la Münir'in departe de planurile de Erdogan, Nil'le se angajează să deschidem un nou capitol în viaţa împreună. Cu toate acestea, acest vis nu va fi cu mult înainte de istoria de plantare. Marea din Australia pentru a vedea lui Kerim excitare fratele, paşii prudent Fahrettin'in montat. Cine vrea să se întâlnească cât mai curând Marea Kerim'le posibil, se va găsi calea în felul lor propriu.



Între Coran şi întuneric Fatmagül nori, paşii făcuţi unul faţă de celălalt începe să se dezintegreze. Cele mai importante întrebări despre relaţia Kerim, Fatmagül'ün nr de admitere va fi mare. (Ayaklıgazete.com)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri 30002_b
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 12:14 pm

Kerim Fatmagül mărturisit IUBIRE CUM? În acest stadiu!
Canal D populara serie Fatmagül'ün Ce crimă? a avut loc ieri seară, o nouă secţiune a ecranului. Secţiunea, extrem de anticipat;




Canal D populara serie Fatmagül'ün Ce crimă? a avut loc ieri seară, o nouă secţiune a ecranului. Capitol extrem de anticipat, Karim întâlnit pe fratele său. Între Coran şi întuneric Fatmagül nori, paşii făcuţi unul faţă de celălalt începe să se dezintegreze. Cele mai importante întrebări despre relaţia Kerim, Fatmagül'ün nr de admitere va fi mare. La sfârşitul Fatmagül marturisit dragostea lui.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:13 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Fatmagul-1jpg-122414078
"Ce crimă Fatmagül'ün" Raid Set de Poliţie!
"Ce Fatmagül'ün crimă" Culegere de stabilit de către cameramanul poliţie emitent reţinut în baza acuzaţiilor de şantaj

Biroul Procurorului Uskudar Istanbul la UE admise 17 de ani, "Crima de Fatmagül'ün ceea ce" a lucrat ca asistent cameraman, director al seriei NBC A.Ö. şi prietenul său se plângea despre RB'den. Fete tinere, A.Ö. şi RB este un prieten, a venit la cina cu ambele dintre ele descriu un timp, "A.Ö., un interviu cu prietenul său nu a vrut să RB. suit împotriva." camera ascunsă şi imagini din timpul nostru pe care am luat cu tine Ei vor răspândi la internet,. v-ar ruşine " ameninţate. RB'nin ghici, de asemenea, că, în acest şantaj ", a spus el. Apoi echipele de a trece la Filiala pentru copii Istanbul, fabrica, setaţi directorul Beykoz Kundura ce în ce mai A.Ö. yu deţinuţi. RB a fost prins in casa. Menţionate la binare Parchetului de pe A.Ö. "Nu m-am simt imagine i-am spus. Nr lucru, cum ar fi un rezultat de gelozie. Eşti atât", a spus el. Interogări, cei doi prieteni au fost eliberaţi după parchetului.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 10:16 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri 30207_b
Furios Erdoğan, Fatmagül'ün femeie!
Fatmagül'ün însuşi a mărturisit dragostea este la sol se taie de la picioare Kerim. Din acest moment, de emoţiile inimile proaspătă de cercuri Coran si Fatmagül'ün este mai dificil să se ascundă. Fatmagül'ler faţă, în timp ce a existat o evoluţii frumos şi plin de speranţă, în ciuda Yaşaranlar'ın tăcerea a instanţei de a continua să rămână o perioadă scurtă de timp, atentie Fahrettin Ilgaz muscatura. Suspiciuni Fahrettin'i punct pentru a justifica neaşteptată vine la un moment dat.


Umbra Münir'in pe simţi continuu Mustafa, Yaşaranlar'ın este obligat să ia măsuri pentru a îndeplini dorinţele. Prima oprire este Mustafa Gastronomie Gul. In acest timp, şi Kadir Karim, graţie ajutorului Fahrettin Ilgaz, şi Mustafa, precum şi semne de întrebare cu privire la Yaşaranlar'la urmăreşte. Kerim, cu tatăl său, din cauza acestei evoluţii fără voie, este obligat să vină din nou impreuna. Întrerupe apoi de comunicare a Nilului în sine, Erdogan se refugiază în alcool şi furie. Acest caz penal, în funcţie de el, iar cazul intentat de Fatmagül. Acum este timpul pentru a sări în faţa Fatmagül'ün. Mânia lui Erdogan duce la casa de Fatmagül'lerin. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 7:12 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Fatmagul-22jpg-124334357
JUDECĂTORULUI YAŞARANLAR vine peste!
Warner Bros parts cu Beren Saat şi Akyürek Peters pct. Fatmagül'ün criminalităţii ceea ce afişează un viitor interesant.
Nouă secţiune a matrice;

În aşteptare pentru a găsi el însuşi prins într-o stare Kerim Erdogan, evenimentele cu includerea de poliţie în sıkışacak colţ bine. Erdogan ar fi trebuit să vină atât de aproape, în special Fatmagül? pentru a revigora temeri vechi, inclusiv întreaga familie. Pe de altă parte, nu prezice orice confuzie în mijlocul mării, Kerim Fatmagül'le? Pentru a afla adevărul în exercitarea povestea Fahrettin reale care va face un pas spre Asu'ya.

Karim şi Erdogan când vin peste, Kerim nu va fi uşor pentru a controla furia. Fatmagül'ün o şansă de a începe procesul de judecată şi se extinde în jos în eveniment.

Fatmagül pot schimba cursul de caz, ar trebui să dea o decizie. Scânteie mici Fatmagül'ün luminat de către instanţa de judecată chiar înainte de a transforma într-un foc mare. Între timp, Karim, şi? Relaţii Fatmagül pentru viitor, de dezvoltare va trăi într-o foarte preţioasă.

Instanţa de judecată? Atunci când a doua zi, se pregateste de razboi, chiar dacă Yaşaranlar mai furios şi plin de ură, Fatmagül cu o surpriză chiar mai puternic sprijin.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 1:13 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:29 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Farwwjpg-171312956
PER este reflectat caz de viol Fatmagül'ün!
Canal D populara serie "crimei de Fatmagül'ün Ce?" Secţiunea a difuzat în această seară, publicul este în aşteptare pentru un concept diferit. Nouă secţiune a seriei, suport Fatmagül'e televiziune mare din lume a viitorului, lumea celebritatilor de presă şi televiziune, precum şi Fatmagül'ün viol încercare de a păstra curat.

Seria va fi publicat în această seară, o nouă secţiune, viol caz Fatmagül'ün va fi reflectată în presă. Mehmet Ali Birand, buletinul de ştiri principale care vor procesul de caz şi sprijinul acordat la el. Okan Bayulgen, adolescenti, Saba Tumer, Honeycomb Dinçöz şi Özdemir Cuneyt, programele lor vor fi supuse Fatmagül'ün.

În seria a venit la ecranul de la celebrităţi, pentru, va avea loc pentru perioade scurte de timp. Violul scene în proces, reprezentanţi ai organizaţiilor de femei diferite a avut parte la personal.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 11:47 am

Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Tuyo1jpg-212103432
Kerim Fatmagül şi noi dragoste cuib ...Departe de ochii şi de cap la cap, pentru prima dată Fatmagül Kerim. Acest lucru este atât de supărat foarte bucuros interior. Nu sunt neaşteptate surpriză vizitatori Fatmagül şi Kerim.

Pe de altă parte, o relicvă dintr-o mutare care nu vor sta in fata. Cu toate acestea, aceste mişcări de Yaşaranlar-l împinge înapoi.

Biblia ne dă mass-media mai mult de un material. Acesta este cel mai arde Asu'nun rănit.

Mustafa la un acord cu un nume surpriză care doresc să ajute re-sincronizarea ... Acesta este un important atu în mâinile a fetei va ajuta Yaşaranlar Mustafa.

Kerim Fatmagül şi romantice, cum ar fi poezia aşteaptă un GECCE.

Un incendiu într-un mic vărsat de lângă versurile de un poem cu dragoste şi mare buzele Kerim'le Fatmagül'ün acum foarte aproape de ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri   Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagul? )-Stiri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kivanç Tatlitug-Stiri
»  Bergüzar Korel-Stiri
» Beren Saat-Stiri
» Ahu Türkpençe-Stiri
» Stiri generale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: