Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Kivanç Tatlitug-Stiri

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 23, 2011 2:28 am



Ultima editare efectuata de catre Alexa in Vin Sept 23, 2011 3:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 23, 2011 2:54 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Sept 25, 2011 1:35 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Sept 25, 2011 1:36 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Sept 25, 2011 1:37 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Sept 25, 2011 11:36 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Sept 25, 2011 11:15 pm

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 8:13 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeVin Sept 30, 2011 1:11 am

Kivanç Tatlitug-Stiri Kuzey1jpg-021400291
BU AKŞAM NEREYE GİDELİM?
Bu akşam gidebileceğiniz
seçkin bir mekan için zar atın



HABER
KUZEY GÜNEY'DEN SONBAHAR ROMANTİZMİ!
Sezonun iddialı dizisi “Kuzey Güney”in oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Öykü Karayel, Buğra Gülsoy ve Bade İşçil bu kez romantik Fransız sineması tadında, sonbahar güneşinin altında.
30 Eylül 2011 09:02
Saat 08.00 suları. Arabayla İstanbul’dan 90 kilometre uzaklıktaki Sinekli Köyü’ne doğru ilerliyoruz. Yollar ıssız, bozuk. Kendimi soygun filmlerinde, arkasında milyon dolarlar taşıyan zırhlı banka arabasının koruması gibi hissediyorum. Çünkü kargomuz değerli. Sezonun en merak edilen dizisi “Kuzey Güney”in onbinlerce hayrana sahip oyuncularını uzun çabaların sonunda, bu defa bizim kurduğumuz sete götürüyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel ve Bade İşçil.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy birbirinin tamamen zıttı iki kardeşi canlandırıyor. Kıvanç serseri ruhlu, başı beladan kurtulmayan Kuzey. Buğra ise ailenin gurur kaynağı Güney. Her ikisinin de aşık olduğu Cemre’yi Öykü Karayel oynuyor. Bade ise şimdilik Güney’in peşindeki zengin kız Banu.

İki saatlik bir yolculuğun ardından sete ulaşıyoruz. Kızlar karavanda hazırlanırken Buğra uyukluyor. Saçları yapılan Bade’yle sohbet ediyoruz. Diziyle ilgili onu en çok motive eden şey Kuzey karakteriymiş: “Erkek olsaydım da ben oynasaydım, ben de sarışınım, demeye başladım insanlara.”

Daha cümlesini bitirirken Kuzey, yani Kıvanç geliyor. Dizide sık sık gördüğünüz baklava karnı ve pazuları için her gün spora gidiyor. Hatta askeri disiplinle egzersiz programı veren boot camp eğitimi almış. Diyet yapıyor. Altı ayda 11 kilo verdi, hem de kas kaybetmeden. Kuzey için yaptığı tüm bu fiziksel fedakarlık onu gerçekten motive etmiş olmalı. Kıvanç dizide daha önceki tüm rollerinin izini, ifadesini, hatta vücut dilini bile silmiş ve yepyeni biri olmuş.

21 yaşındaki Öykü Karayel’i ilk kez geçen sezon Krek Tiyatrosu’nda, Berkun Oya’nın sahneye koyduğu “Güzel şeyler Bizim Tarafta” oyununda izledim. Çelimsiz, küçücük, içine kapanık, baş örtülü Ayşe karakteriyle sahnede devleşti.

Televizyondaki ilk tecrübesi ise sezonun en iddialı dizilerinden biri. Bu konuda zorlanmıyor değil. Diziyi izledikten sonra iki gün kendine küsüyormuş: “Nefret ediyorum. Sonra yavaş yavaş alışıyorum” diyor. Sonra ekliyor: “Tiyatroda prova şansınız var. Oyuna kadar kendinizi geliştirmeniz mümkün. Dizi çok hızlı ve kamera bütün eksiklerinizi okuyor. şimdi onları nasıl bertaraf ederim ona bakıyorum. Elimden gelenin en iyisini en çabuk şekilde yapmaya çalışıyorum.”

Kuzey ve Güney kardeşlerin aşık olduğu Cemre karakteri ona çok uzak. Cemre kontrolsüz, rahat bir kız. Hırsları uğruna her şeyi yapabilir. Öykü tam tersi, kontrollü ve çekingen.

Oyunculuğuna “yetmiyor” diyen biri daha var aramızda. Bade İşçil. Bade, moda tasarımı okurken hasbelkader oyunculuğa yönelmiş. Okuldayken bir arkadaşından sunuculuk teklifi almış. Ekranda göründüğünde de oyunculuk teklifi gelmiş. “Başta zorlandım. Hiç cesaretim yoktu. ıkna edilmiştim. Biraz yaptıktan sonra kolay olduğunu düşündüm. O kadar ne yaptığımdan haberim yoktu ki, yapıyorum bu işi diyordum. Birol Güven’in sit-com’unda biraz daha piştim, iyice sevdim bu işi. Eğitim aldım. Öğrendikçe hem zorluğunu gördüm, hem tadına vardım. Sonra ‘Ezel’ geldi zaten ve işin içine tamamen girmiş oldum.”

Buğra Gülsoy’un çok düzgün bir Türkçe’si, etkileyici bir ses tonu var. Anlattığı ne olursa olsun, etkileyici bir hikayeymiş gibi dinliyorsunuz. 29 yaşında. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde mimarlık okurken bir yandan da tiyatroda oynamış. Mezun olduktan sonra bir süre daha Kıbrıs’ta Devlet Tiyatroları’nda oyunculuk yapmaya devam etmiş.

Kısa film yönetmenliği, hatta Uluslararası Kıbrıs Kısa Film Festivali’nin direktörlüğünü yapmış. Bir yandan da grafik tasarım ve fotoğrafçılığa ilgisi var. Eski Nikon D70s’ine “çocuğum” diyor ve yanından ayırmıyor. Arkadaşlarıyla GET adlı bir yapım şirketi kurdu. Tiyatro ve sinema çalışmaları yapıyorlar. Bu arada dizilerde ve filmlerde oynuyor.

“Kuzey Güney”den önce “Fatmagül’ün Suçu Ne”de Vural rolüyle bir ilki gerçekleştirdi ve “vicdan sahibi tecavüzcü” diye bir kavramla tanıştırdı bizi! Dizide suç işleyen diğer iki arkadaşı gerçek hayatta sokakta kötü bakışlara maruz kalırken o, rol icabı sonunda vicdan azabından ölünce paçayı yırtmış oldu. Bu arada geçen yaz, Derviş Zaim’in Gölgeler ve Suretler’inde başrol oynadı. Yönetmenin adı geçince gözü parlıyor. Sinemada rol modeli, ustası.

“Kuzey Güney”deki Güney, şimdilik Kuzey’e karşı 2-0 önde. Hem kızı kapmış durumda, hem de hayatta başarılı. Bu arada gerçek hayatta da kısa bir süre önce yine oyuncu olan Burcu Kara ile evlendi Buğra . Bir oyuncunun en güçlü silahı nedir diyorum. “Yaşamışlığı” diyor, o tok sesiyle. Senin en güçlü yanın ne diyorum. “Başladığım işi yarım bırakmam” diyor. O zaman en zayıf yanını söyle! “Bürokratik işlerde hiçbir şeyin sonunu getiremem!”
Bağlantılar:

Kıvanç Tatlıtuğ haberleri, Kıvanç Tatlıtuğ fotoğrafları, Kıvanç Tatlıtuğ videoları
Buğra Gülsoy haberleri, Buğra Gülsoy fotoğrafları, Buğra Gülsoy videoları
Bade İşçil haberleri, Bade İşçil fotoğrafları, Bade İşçil videoları
Öykü Karayel haberleri, Öykü Karayel fotoğrafları, Öykü Karayel videoları

YORUM YAZ
Bu habere yorum yazan ilk kişi siz olun, hediyeler kazanın!
LEYLA İLE MECNUN
Yeni Leyla kim olacak?
EDA TAŞPINAR
Eda Taşpınar ile çok özel...
BENGÜ
Bengü evlilik hariç her şeye hazır...
HALİL ERGÜN
Halil Ergün yeni dizisini ve planlarını anlattı...
BUĞRA GÜLSOY, BURCU KARA
Buğra Gülsoy ve Burcu Kara'yı kamuflaj gizleyemedi...
GUTİ HERNANDEZ
Guti'nin keyfi yerinde...

HALİL ERGÜN YAŞADIKLARINA İSYAN ETTİ!
LEVENT BÜYÜKUĞUR ÇAPKINLIKTA!
KENAN ERÇETİNGÖZ'ÜN YAZISI OLAY YARATTI!
SCARLETT JOHANSSON SESSİZLİĞİNİ BOZDU!
SELMA ANN DESMOND'DAN ŞOK SUÇLAMA!
NEBAHAT ÇEHRE'DEN AŞK-I MEMNU AÇIKLAMASI!
HALİT ERGENÇ RAKİBİNİ ÖVDÜ!
KUZEY GÜNEY'DEN SONBAHAR ROMANTİZMİ!
'LEYLA İLE MECNUN'DA YENİ 'LEYLA' KİM OLACAK?
'İKONCAN' EDA TAŞPINAR İLE ÇOK ÖZEL SOHBET!

gecce
İletişim | Künye | Reklam | Gizlilik Bildirimi | Eleştiriler
sayfa başı
gecce.tvbestplaces.com.tr
© 2001-2011 MEDYANET İNTERNET HİZMETLERİ YAYINCILIK VE TİC. LTD. ŞTİ.
Zone interactive
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 01, 2011 4:03 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMar Oct 04, 2011 11:05 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMar Oct 11, 2011 2:55 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 12, 2011 1:52 pm

Kivanç Tatlitug-Stiri Fft191_mf1691526
Kuzey karakteri için sıkı bir çalışma programına giren Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu'dakinden çok farklı bir oyunculuk sergiliyor.

Çocuklarıma anlatacağım

Ayaklıgazete.com'un haberine göre, dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde bulaşıkçı olacak Tatlıtuğ, Kuzey Güney dizisinde bölüm başına 40 bin lira kazanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, oynadığı rol için esprili bir açıklama yapmayı da ihmal etmedi: 'İleride çocuklarıma bulaşıkçılık bile yaptığımı övünerek anlatacağım. Bulaşıkçılığın hakkını da verdim.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 12, 2011 1:56 pm

Kivanç Tatlitug-Stiri Fft191_mf1690915

Magazin | 12 Ekim 2011 - 09:58

Ana Sayfa »
Magazin

Aşkları bilmeceye döndü
2002 Kainat Güzeli Azra Akın ile uzun süre ayrı kaldıktan sonra geçtiğimiz yaz yeniden bir araya geldiği Kıvanç Tatlıtuğ’un aşkı bilmeceye döndüYollarının yine ayrıldığı haberleri karşısında ikili suskunluğunu koruyor. Akın, önceki gün de konuyla ilgili soru soran gazetecilere, “Buna cevap veremem, kimse bana özel yaşamımı sormasın” diye çıkıştı.

ASENA'DAN HABERİM YOK

İbrahim Tatlıses’in evliliğiyle ilgili açıklamalar yapmasından hemen sonra “Yok Böyle Dans” jürisinden çıkarılan Asena’nın koltuğu, geçen yarışmanın birincisi Azra Akın’a kaldı.

Akın, bu değişiklikle ilgili sorulara “Benim hiçbir şeyden haberim yok. Teklif geldi kabul ettim, benimle ilgili bir durum yok” diye yanıt verdi
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeVin Oct 14, 2011 4:18 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 10:05 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 7:20 am

Azra Akin şi Kivanc Tatlitug rămase tăcut în faţa ştiri de separare, Etiler vizualizate împreună.
17.10.2011 10:38:00


Azra Akin şi Kivanc Tatlitug rămase tăcut în faţa ştiri de separare, Etiler vizualizate împreună.


BUCURIA AT


Azra Akin şi Kivanc Tatlitug, după ani de separare, şi apoi să vă împreunaţi iarăşi, dar sa poticnit din nou în cazul în care presupusa relaţie. Refuză să vorbească despre divizia de ştiri, dublu faţă de ziua precedentă într-un restaurant din Etiler afisate. Constatat a fi foarte placuta, dragilor, aproximativ o oră, pentru a mânca şi a stat de vorba cu locul lor în monoterapie.

Nu este ceea ce ei fac


Ali si Tatlitug, pentru afişarea eforturile sale considerabile. Bilaterale, oficialii restaurant petiţie să fie atenţi cu privire la aceasta. Maserati si Range Rover, ce culoare, de asemenea, pentru un restaurant care urmează să fie recunoscut ca un brand de lux a Toyota, în loc de autoturisme au venit. Cu toate acestea, toate aceste măsuri luate, să apară nu a putut preveni.


Kivanc Tatlitug, după achitarea costurilor de locaşe şi dus la casa sa cu iubitul ei Akın'la Azra. (Ayaklıgazete.com)

l
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 10:16 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 6:54 am

Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 8:53 pm

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 5:49 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:42 am

Ei au găsit consolare Kıvanç'ta
Ezel'in İmirzalıoğlu'nun jucat, jucat de scena Tatlıtuğ'un acum opt ucisi, 75 la suta dintre spectatori au urmarit ecran vizavi de femeie grec a apărut
În ultimii ani, criza economică a lovit Grecia în ochii femeilor Tatlitug Kivanc de la altcineva nu vede! Europa e criza economică pe ambalaj pentru a salva pachetul pregătit de caracterul opt, jucat de Tatlıtuğ'un în Grecia, a publicat o serie de Ezel, İmirzalıoğlu e jucat de Ezel a apărut în evaluări record ale scenei au fost ucişi.

De argint în faţa lui o baza de fani mare in Grecia, formand o serie de scene cu Kivanc Tatlıtuğ'un, Ezel'in că o parte a ecranului de la începutul publicării sale în femeilor din Grecia al serii a fost urmată de 75 la sută. Tele directori viziune, turci, Brad Pitt, "Fac apel la popularitatea noului sezon de celebru jucător Tatlıtuğ'un Beren Saat "play Nu Descarcă acum "yu a început să publice. Femeile se luptă cu criza economică din Grecia şi Canaan İmirzalıoğlu'yla avunuyor Kivanc Tatlitug.
Kivanç Tatlitug-Stiri Fft99_mf1741856
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:53 am

Locul de amplasare Nisantasi Lungime Street. Mustard, de asemenea, iubit reuniune ışçil'in mekanımız Bade. Jucătorii stau la mese cu care se confruntă stradă în timp ce de aşteptare pentru un frumos colorat cămaşă sudoare echipa arată un alergător la începutul străzii. Durata: lungimea dintre femeile toc yarıştırdığı pietruite Sokak'a ışçil care sosesc in New Balance'larıyla repede, incadrand fata simplu, dar cel mai radiant. Aşezat la masă, vom interviu în atenţia împrejurimile este suferinţă. O parte din frumuseţea femeilor Bade'nin, este o parte din aceeasi matrice cu Kivanc Tatlitug suspine. Barbatii se gandesc ca scuza sa te salut. Toate timp ce se uita la meniu este poftei de mâncare ışçil. Plină de umor răspunsuri la întrebări care apar ca un copil atunci când glumeţii ışçil'in, çocuksuluğun cel mai yakıştığı posibil să spun că una dintre femei.


"Nord-Sud", seria a vedea ce propunerea atunci când "bine" ai spus?

- "Ezel", seria este un personaj de conversie Ezel petrece atât de încântat să mă meniurile exercitarea de răzbunare. Această serie, de asemenea, impresionat de Nord. Sentimente continuă şi auto-constrângere în luptă. Pe scurt, la caracterul de Nord, în seria pe care am vrut să fie un amortizor.

"Dacă există este complet Kivanc Tatlitug" Ai spus?

- Kıvanç'a dar am fost la nord, recoacere. Mândri de a juca un personaj ca un norocos că foarte Nord. A jucat un rol foarte important, deoarece poate fi productiv. Mândru de această serie, jucat de un personaj foarte bogat. Şi atât vizual, precum şi un actor foarte de succes.

Nord sau de Sud ca Bade aţi alege?

- Am beğenmişim grade la sud de matrice ca Banu. La acel moment de Sud ar trebui să spun!

Fratele său nu poate suporta prietenul meu

În viaţa reală, ce aţi face simti ca ai gasit pe fratele unui prieten de sex masculin este mai atractiv?

- Cu T suficient ca omul pe care as vrea sa stiu. Acest lucru ar fi singurul beneficiu. De asemenea, el are nevoie de timp ar merge oricum. Nu poate fi altfel. De sânge
persoane cu fiecare alte reduce stigmatizarea poate fi un lucru?

Ce părere aveţi despre actorie place cel mai mult?

- Hotărând zona mea de nebunia mea. În alte caractere sunt criticate. Ce spune, "El a spus," orice ai face, "El a făcut-o", a spus ea, Vino înapoi peste crimei. Permite-mi să analizeze alte caractere. Özelliğim în curs de dezvoltare empatie. Vreau sa ma depaseasca ca un actor, dar acest lucru de asemenea, pare să ia o mulţime de viaţa mea.

Hotărând, fără a face acum ceea ce ai vrea să fii?

- Aş fi încercat să exact la industria modei. Eu spun, dar mi-ar face Uçmayayım arată Săptămâna Modei de la brandurile mele, de exemplu. Poate chiar orchestreze Fashion Week şi eu! Probabil Istanbul "nu este Dakini, Paris'tekini! A se vedea Uçmuyorum, aceste vise sunt grave.

Ce se va întâmpla cu numele de brand-ul?

- Badenzi! Când am început să atragă ceva în copilăria mea, întotdeauna a fost aruncat această semnătură. Niciodată gândit la asta un nume diferit. Acest lucru este deja numele meu pe Twitter. De asemenea, casa mea de discuri "făcute de-a poruncit va fi".

CU BON film romantic Jovi mă joc!

Ai un vis nebun despre acest tip de acţiune?

- Bon Jovi'yle spunându-ne doar atat pentru a reda un film romantic! Sunt în dragoste cu el. Indiferent de scenariu.

Există o virtute diferită nu stim?

- Îmi place să pictez. Am remiză nuduri. Canlandırırım deja pe hainele lor. Unul din sport pot spune să facă.

Deci, vă aflaţi într-o zonă de dure?

- Instrumentul pentru a juca.

Aţi încercat?

- Deci am încercat şcoală. Cred că notele algılayamıyorum. instrument nu poate fi jucat melodie, dar, din păcate, pot să spun. Mi-ar face plăcere.

ZIUA 10 MII DE FIECARE PAS ATMALIYIM

Ce se va tine fericit?

- Dupa micul dejun vom bea cafeaua cu mama mea nu-i place soţia lui. Dearest să fie oameni fericiţi şi frumos să ia critica, s-ar putea simţi că aş fi foarte fericit de lucrurile dreapta. De exemplu, eu fac mers pe jos. M-am dus până la suficient pentru a mânca, şi în timp ce mă simt fericit că am dreptate. Destul sport pastile, eu sunt fericit mănânc mâncare.

"Astăzi am mers suficient de" a spune cât de mult trebuie sa fi mers?

- Pas-cu-pas interfaţă de la un PC 10 mii.

Shopping te face fericit?

- Shopping este o boala, cred. Uneori mă uit că mi-a placut câteva almışım lucruri. Omului, dar el va lupta îşi stochează până la! De ce altceva ar avea? Îmi place la magazin. Dar, în orice moment eu nu sunt de exercitare a preţurilor astronomice de produse. El lire sterline an, prin acordarea de miliarde de produse care trebuie să le ia pentru a se conforma cu moda.

Halim Favorit Bikini Halime

Ce kıyarsınız primesc banii?

- Pantofi. În special, sport pantofi. Picior de sănătate este foarte important cred. Decât cu toc înalt pantofi sunt, de asemenea, foarte importante. El ne lasă în picioare ore în şir topuklarla huldur Haldir. Pune pe un pantof, da o mulţime de bani, dar obţine sănătoşi.

Cele mai multe din ceea ce ai făcut?

- Marele Bazar este un bijutier care a vandut manual bijuterii antice-am cumparat doua inele. Una dintre cele mai smaltului taşıymış. Una dintre cele mai yüzüğüymüş Olimpice. Olimpiada auzit "agreat", am spus, şi imediat au cumparat.

Yakıştırıyorsunuz-te ce-ţi place cel mai mult?

- Halat de baie dermul! Cred că sunt un copil de costume de baie pentru vara sau Halim Clement favorit bikini. În afară de faptul că mă simt perfect liber în haine Masur'un.

Sau ME SAU ORICE Possession Ball SEVS

Nu, ai spus ceva de purtat pentru un om să nu dea niciodată în sus sau spune ceva ce ai purta V-te ia?

- Nu sau. El apartine pentru mine, ca nu alegi fata de mine este ca oamenii nu ma plac oricum. De ce să kasayım acel moment? Iubeste-ma, te urăsc distragere.

Susceptibile de a fi viitorul unui om în viaţa ta Care sunt cele mai recente trebuie să-au caracteristici?

- Dă importanţă pentru sănătatea ta. Nu este el însuşi notorii. Ia ingrijite. sport nu. Nu este un alcoolic. Să alcoolul este adabıyla. Anterior, "Eu trebuie să fie puternice", i-am spus, această "bogat adu-mi" ca demişim detectate. Cu toate acestea, am vrut sa spun ca am deveni mai puternic ca o persoană. Nu simt sensul de blând. Nu-mi pasă să fie bogat. Omului suficient pentru a obtine.

De exemplu, important să vă amintiţi zile speciale?

- Nr Moon la toate, nu de sine! Nu este atat de sensibil. Nu trebuie să-şi amintească orice zi de construcţii ca o femeie!

Întâlnite într-una dintre BULAK mea perfecta

Bărbaţi de până la tine frumos, populare şi arată foarte bine în multe feluri cum să reacţioneze atunci când se confruntă cu o femeie? Nu creaţi teme pe bărbaţi?

- Nu ştiu, nu a întâlnit pe nimeni că am văzut o mare atât de multe! Inainte de a ajunge sa ma cunosti, nu cred că am creat frică, dar oamenii spun că frigul a fost în picioare. Dar, după o discuţie după ce mă înţeleg. În plus, eu nu sunt atât de mult că este excelent. Aşa cum ar trebui să fie. Mai precis, aşa cum ar fi, speram, olabilmişimdir.

Mă întreb ce e ca mine Creşteri

Care sunt cele trei lucruri doriţi pentru a efectua mai târziu în viaţă trebuie să fie?

- Du-te la Madagascar, şi vreau să se arunca cu capul acolo, şi a rechinilor albi. Tot ce vreau să fiu în măsură să ajute animalele stradă. Numai animalele de pe strada poate fi un întreg în sus. De asemenea, pentru a avea un copil o zi. Ce e ca mine, aş dori să-l văd se nască. Dar nu acum. Bărbat sau femeie nu face nici o diferenţă. În cazul în care cu nave tramp final este un lucru fată. Sunt ca un copil pentru că eu sunt un om!
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 8:52 am

Kivanç Tatlitug-Stiri Kivanc1jpg-150136031
Karel: Sud NORD nici un rol partajarea!
Mohamed Karel'i îndată ce femeile văl şi femeile vor urma. "Gen sa schimbat", spune vestea căsătoriei bruscă a
05 noiembrie 2011 15:03
Tolga Karel, un model azer recunoaşte doar două zile de vara trecută, "Sufletul este considerat a fi soţia mea, nu ar putea avea mai mult", sa casatorit, minte. Este aceasta şaşıranınız? Sharp, deoarece în momentul în care apare pe ecran, oferind deja semnale diferite. Nu te beat şi strigă bar, "acasă vă aşteaptă acolo, eu sunt singur," el nu a făcut magazincilere griji ardere ... Nerespectarea, vaccin, el a fost nebun. Dar asta nu a vorbit mult în calitate. Credeţi că caracterul Dökümü'nde frunze Oguz a făcut prea bine? Noua serie, cu două roluri, în acelaşi timp va fi înainte de noi. Din nou, foarte ambiţioasă. Rezolvă matematica locului de muncă, spune el. "Preference vei face cel mai bine publicul va place sa te urmeze.. Baktırmayı va te cunosti pe tine!" Celebrului actor Kivanc Tatlitug nu vrea la nord la sud secvenţa scoase din ramă, pentru a susţine că zvonurile despre evliliğiyle, de asemenea, clarificate.

■ Deniz Cakir, şi jucătorii Bennu fulger secvenţe nu au de lucru în afara frunziş. De ce crezi?
Si papura, au făcut o alegere greşită. Vrăji rupt. El a mai târziu legenda fratele Halil, Trust nu au jucat caractere de Hokna'nın acelaşi tip. Gokce (lungime), de exemplu. Leyla a acceptat rolul de personaj în partea de după imens. Fahriye'nin (Evcen) cred ca modul in care un pic mai mult. Schimbarea o Mare singure persoane (Cakir). Seducatoare publicul să aibă o fată scos un gelinken drăguţ şi nevinovat. Bennu cu Desperate Housewives a făcut o alegere de succes. Full turc. Special punere pe piaţă.

■ Să ne vin la tine.
Am bozmadım vraja. Am asteptat pentru un rol diferit, canlandırıyorum două caractere diferite, în acelaşi timp: o femeie-negru văl şi o femeie care planurile împotriva Imperiului otoman.
3.5 luni gladiator de formare, 1700 a luat cursuri speciale în dialectul. 6 milioane dolari sa dus la bani studiouri. Mare de locuri de muncă. A fost un oraş de 20 de mii de acri de teren. Marele Bazar, Palatul Topkapi, Turnul Galata le are pe toate. Fi vândut la aproape toate din Orientul Mijlociu. Prevede, de asemenea, sprijin pentru prim-ministru serios. Prima secţiune există un gust de documentare a făcut o adăugări câteva.

■ rapoarte că Azerbaidjanul a schimbat de gen.
Sex masculin şi feminin la caracterul canlandırıyorum acelaşi timp sau greşit înţelese. "Femeie Erkekten întors", a scris el. E amuzant.

■ La introducerea această ştire în ring după talmeş-balmeş, căsătorit pentru a acoperi preferinţele sexuale, a fost membru.
Allah este Dumnezeu. Cum a Gay'sem copilul meu?

■ "bisexual, nu, gay", spun ei, oricum.
Fiecare ţară susţine că este oamenilor despre celebre. Sa rada. Eu sunt un om foarte sănătos.
Testosteronul este mult mai tare la nivelul meu, aşa a spus doctorul.

■ În cazul în care te-ai întâlnit soţul dumneavoastră?
Concurs de frumusete Bulgaria, a fost al doilea în lume. I jürideydim. Dupa concurs, seara am vorbit pentru o lungă perioadă de timp.

■ Cum l-ai căsători?
Revenind cu avionul spre Istanbul. Cu noi au fost jurnalişti. Ei au toate ochii pe noi. "Te casatoresti cu mine," Ei vor spune, dar el nu a putut spune. Cele mai recente a scrie şi-am arătat la telefonul meu. Privit în sus, a zâmbit dar nu spuse nimic. "Oricum, voi vorbi atunci când vom ajunge la Istanbul," am spus.

■ duşman de romantism în viaţa mea aşa că nu am auzit o propunere de căsătorie.
Dar, după revenirea yüzüğüyle o cină frumoasă, m-am oferit să se căsătorească adabıyla.

■ "Ad căsătoria a avut loc" a fost. A semnat contractul de căsătorie, chiar dacă partenerul dumneavoastră este purtand rochia de mireasa.
Pentru că a fost grăbit. Căsătoria çıksın vroiau sa se desparta. Nunta, ne va fi, în zilele următoare, nunta otoman set.

■ Camere foto çağırdınız dar.
Din motive de moment şi el. Când m-am lua copilul meu în poala mea, acest lucru va fi răspunsul pentru toată lumea.

Karel TOLGA ASTFEL Căsătorit ...

"Kivanc POHPOHLUYORLAR"
Mulţi oameni ■ sunt nervos pentru tine. De ce?
Nu sunt de părere. Spre deosebire de mine, dragostea. Foarte colorate, naturale, a trai ca un om. Uneori, există cazuri în care filtrul de pierdut, dar acest lucru este mine.

■ Deşi nu Sud nord de Kivanc Tatlitug doriţi să treci numele echipă matrice pentru preferinţe. Este acest drept?
Idem. Am auzit în spatele scenei. Există un loc ego-a luat luptă. Aceasta începe seria de "Kivanc pohpohluyorlar" I-am spus. El a fost atât de mare ca celelalte personaje au fost plictisitoare. Nici un rol-sharing.

■ "actorii principali nu este vorba," nu vor fi cei.
Nu, eu fac comentarii. Am kadrodayım de asemenea, o mult mai puternic.

■ Eşti nemulţumit atunci?
Desigur. Acest răspândit zvonul Luna Yapım'ın explicaţia s-ar fi de aşteptat să facă. Leaf Dökümü'nde prezintă o astfel de performanta de 5 ani, servi, şi apoi să fie în afara zăvorul uşii. Văzut ca unul dintre nedorite.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:01 am

Kivanç Tatlitug-Stiri 30176_b
Celebru jucător însuşi a SHOPPING

Ezel să fi jucat o serie de productii de succes din noul sezon cu o reputatie pentru cucerirea şi bărbaţi de frunte din Europa de Sud Nord İşçil Bade, City'sdeydi Nisantasi.

Ezel să fi jucat o serie de productii de succes din noul sezon cu o reputatie pentru cucerirea şi bărbaţi de frunte din Europa de Sud Nord İşçil Bade, City'sdeydi Nisantasi. City'sde vin împreună pentru o lungă perioadă de timp cu un prieten apropiat de cumpărători au vizitat magazine in aproape toate jucători buni. În ceea ce priveşte numărul de fotografii pe care a mers foarte frumos İşçil Bade, "Am terminat de filmat. Eu sunt din seturi. M-am dat doar la magazin ", a spus el matrice a trecut la fel de intens ca ceea ce le compun. A atras, de asemenea, atenţia asupra stilului de îmbrăcăminte şi cizme bade sport İşçil'in. Jucători Nisantasi apoi au fost împărţite în schimb simpatic. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kivanç Tatlitug-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Kivanç Tatlitug-Stiri
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
»  Çağatay Ulusoy-Stiri
» Cansel Elcin-Stiri
» Ahu Türkpençe-Stiri
» Stiri generale
» Beren Saat-Stiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: