Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Kivanç Tatlitug-Stiri

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator



Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Dec 24, 2011 10:17 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 31698_b
Erkan recent Özerman; Kivanc Tatlıtuğ'un, model de moda a început în primii ani de un restaurant din Paris, a declarat că Arca de caviar, pasta de măsline este corupt. Dacă aceste cuvinte înfuriat Özerman'ın Tatlıtuğ'u: Mama si tatal au dat Kıvanç'a nu au valoare. Credeţi că Özerman, Tatlıtuğ'dan ce vrei?

Un subiect care toată lumea este jumping, făcându-le să Özerman Erkan Kenan İmirzalıoğlu, Sayışman'a Tolgahan, Mehmet Akif alakurt'a, Ulusoy'a Cagatay, Berk Oktay'a faci? Kivanc Tatlitug Deci, arse într-adevăr sufletul omului. Deci, ai gresit ceva. Acum, puteţi auzi, "Bravo pentru ei Kivanc câştigă, de asemenea mai mulţi bani şi mai popular, sau mai mult." Greşit trebuie doar să-l sări. Un factor, cu toate acestea İmirzalıoğlu, Kıvanç'tan a fost cunoscut anterior, a fost mult mai implicate în proiect. Nimeni nu e bani cont tutmuyoruz, Kenan este atât de mult mai bogată, Kivanc nu se cunoaşte dacă această vreodată. El are o reală, Kenan Erkan Özerman astăzi face ce vrea, în cazul în care solicită veni, nu se va kırmıyor.

Fac acest lucru de locuri de muncă de ani de zile, Erkan Özerman'ın aşa că nu am văzut nimic altceva purtat cap. Cred ca alte lucruri vor apărea în timp, Erkan a spus, şi a arătat partea de sus a iceberg-ului până în prezent Özerman. A fost foarte nefericit observaţii în instanţa de judecată este în aşteptare ... avocat Kivanc, Özerman acum, oprindu-se atunci când vine momentul (pentru a mi-a arătat fişiere şi benzi), lumea de documente sarsılacağı revistei poate, în orice moment! (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Ian 03, 2012 3:53 pm

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 31965_b
Aproape jurat să nu vorbesc despre relaţii cu o pereche de Kivanc Tatlitug-Azra Akin, randamentul de Anul Nou de vacanţă pentru a cristalinului astfel a fost arestat. Într-o zi am avut cateva de separare, apoi re-aprins dragostea vechi, iar din vara anului trecut cu Kivanc Tatlitug-Azra Akin, care a intrat cu o pereche de noul an. binar, sa întâlnit în Viena, Austria 2012. Tânăr întors acasă a doua zi pentru a merge la Viena sâmbătă, nu a putut să scape de la Ataturk lentile Aeroport.
că diferenţa este Tatlitug agitat, "Ai o căsătorie în noul an care întreabă," mesager ", rămâne de văzut", a spus pur şi simplu. Apoi au grăbit într-un taxi, care tânăr, in masina, contrast foarte confortabil pentru cei din afara. Tatlitug, umăr de iubitul ei a luat mâna ei. Ali, de asemenea, reprezintă fericirea a dat mîna în această mişcare bırakmayıp neîmpărtăşit. (Ayakligazete.com) Libertatea
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 10:39 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Seksi-1jpg-180024779
A devenit evidentă în ERKEĞİ mai sexy lui 2011!
Site-ul în America Centrală, "cel mai sexy barbat al anului 2011 în Askmen'in lui" oamenii lume-celebru concurs de rezultat.
Kivanc Tatlitug celebru printre bărbaţi 49 primul, al doilea İmirzalıoğlu, iar al treilea a fost numit Introdcution. Kivanc Tatlitug listă, Brad Pitt, Johnny Depp, David Beckham, Justin Timberlake, Leonardo DiCaprio, George Clooney a trecut, cum ar fi nume. În lista 'Ki deci este un moment tolerabil "Ali Erkan Petekkaya căpitan al" Pot au intrat pe lista? Cum plăcută ", a spus el.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Ian 07, 2012 11:15 am


Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Ian 07, 2012 11:18 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Ian 21, 2012 8:16 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 32519_b
Acest Film se va întâlni cu AYLİN NORD!
Noul film al lui Erdogan Yilmaz, Visul Butterfly va juca ...
Zeynep Farah Abdullah, Yilmaz Noul film al lui Erdogan, Visul lui Butterfly va juca.


Succesul a numelui de matrice, astfel că, atunci când a vorbit despre o tolerabilă Zeynep Farah Abdullah, Nina a descris poeţii de "vis Butterfly" viaţa, o va reda filmul.

Film fluture de vis, Iosif Eufrat, Kivanc Tatlitug, Belçim Zeynep Bilgin, Yilmaz Erdogan şi Abdullah Farah care vor lua parte. Filmul va începe tragere la sfarsitul lunii februarie. (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 29, 2012 4:12 am

Sus In jos
princesss2012
Membru devotat
Membru devotat
princesss2012


Mesaje : 638
Data de inscriere : 01/02/2012
Varsta : 43
Localizare : galati

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:46 am

Cu cine sa certat ca nu am inteles intrebator ? intrebare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Kivanç Tatlitug-Stiri
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: