Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Kivanç Tatlitug-Stiri

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Amina
Moderator
Moderator



Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:01 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 30176_b
Celebru jucător însuşi a SHOPPING

Ezel să fi jucat o serie de productii de succes din noul sezon cu o reputatie pentru cucerirea şi bărbaţi de frunte din Europa de Sud Nord İşçil Bade, City'sdeydi Nisantasi.

Ezel să fi jucat o serie de productii de succes din noul sezon cu o reputatie pentru cucerirea şi bărbaţi de frunte din Europa de Sud Nord İşçil Bade, City'sdeydi Nisantasi. City'sde vin împreună pentru o lungă perioadă de timp cu un prieten apropiat de cumpărători au vizitat magazine in aproape toate jucători buni. În ceea ce priveşte numărul de fotografii pe care a mers foarte frumos İşçil Bade, "Am terminat de filmat. Eu sunt din seturi. M-am dat doar la magazin ", a spus el matrice a trecut la fel de intens ca ceea ce le compun. A atras, de asemenea, atenţia asupra stilului de îmbrăcăminte şi cizme bade sport İşçil'in. Jucători Nisantasi apoi au fost împărţite în schimb simpatic. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:10 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 B-1jpg-132600258
Plătit prim-ministrul Recep Tayyip Erdogan a declarat că remarcile pozitive despre comunitatea de sport, precum şi revista de arme, impactul asupra comunităţii. Mulţi artişti de aşteptare pentru Codul specificate, armata nu a făcut bine-cunoscuţi artişti şi rudele lor au refuzat sa comenteze pe această temă. Kenan-celebru artişti care doresc să facă o plată în său manager de militar Doğulu'nun de serviciu, "Oh, nu ne includ în astfel de lucruri. Canaan a intrat pe noul album One luni şi jumătate în America.. Am vorbit. El nu ştiu de ce", a spus el.

Expirare

Serviciul de Est, militar de care beneficiază persoanele care lucrează în străinătate, în cadrul legii a trebuit să fie în măsură de a amâna până la 38 de ani şi care au avut aplicat. Dar de data aceasta este, de asemenea pe cale să expire. În ultimele luni, armata nu a făcut o ieşire de mare captura cantareata Murat Boz este cunoscută. Student, că amânarea a rudelor de artist înregistrare a interpretei, "Murat, şcoala este încă în curs drept plătit să ia o decizie atunci când nu ştim cum.. Murat, dar el stie ce sa faca," a spus el.

Între valoarea de aşteptare pentru Legea din Lean, SARP Apak, Tolgahan numeri, Mete Horozoğlu, Tolga Karel, Kivanc Tatlitug, Introdcution, Crazy Frog, are nume cum ar fi Murat Dalkilic. Cu toate acestea, drept, aşa cum se pretinde va fi măturat cei sub 35 de ani, dar artiştii nu fac serviciul militar cu de Est şi din Mete Horozoğlu numai beneficia de Canaan.

Muzică în lumea de Est Canaan, Frog Lean, Crazy, Murat Boz Dalkilic şi între jucători în Kivanc Tatlitug, Tolga Karel, SARP Apak, Tolgahan conta stele, Horozoğlu Mete şi Ioan nu a făcut serviciul militar Özçivit'in său încă cunoscute.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:15 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Kivanc1jpg-035123303Kivanc Tatlitug, NANCY AJRAM'I Refused DE CE?
Frumos actor Kivanc Tatlitug, nu a acceptat propunerea din libanez cantareata Nancy Ajram'dan.


Libanez cântăreaţă Nancy Ajram, lumea arabă, "Nur", publicat sub numele de "argint", seria a devenit renumita la mare video muzica noua pentru Kivanc Tatlıtuğ'ı a vrut sa joace.

Singer, mi-a luat pentru a oferi Tatlıtuğ'a vizitei recente în Turcia. Libanez cântăreaţă Rula Said Tatlitug implicate anterior în videoclipurile muzicale să includă în continuare nu are în vedere o carieră în planificarea, a spus el.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 10:22 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 30235_b
Nord-Sud serie încearcă Bob jucatori Gulsoy, spune de Sud, în capitolele următoare va atinge obiectivele vizate.
Nord-Sud serie încearcă Bob jucatori Gulsoy, spune de Sud, în capitolele următoare va atinge obiectivele vizate.
"Europa de Sud, tatăl său okumuşu va fi", a spus Gulsoy, logodnica de Sud să plece şi să meargă să înveţe Yvonne aprobe, de asemenea, de.

Trei ani în urmă, "de neuitat", seria începe o nouă perioadă de doi fraţi iubesc acelasi barbat vorbind, exista un personaj care este tipa care urmează să fie acolo pentru mai mult de iubit în toate împrejurările. Şi este atât de firesc, a fost în care acţionează, pe ecran a trebuit să-l faţă kalıyordunuz izlelmek. Domnul Grant, care interpretează rolul lui Tolga Gülsoy'la randevulaştık imediat. Prietenos, entuziast de lucru, greu, dar domnul Grant a fost unul dintre cele mai modeste önemlsi. Au fost multe lucruri vrea să facă. Plecarea de la "Vă veţi întâlni un interviu cu acest lucru şi să producă mai multe persoane bitmedikçe", am spus. Într-adevăr, aşa a fost. "Umbre şi Surrogates" Bob în urmă Dervis Zaim a jucat. Atunci ce Fatmagül'ün criminalităţii "Caracterul? Jucat Vural. În acest an, premiul "Cel mai bun film" Golden Orange Film Festiıali'nde câştigătoare "Beautiful Days Göreceğiz'de jucat. Acum, "Nord-Sud", astfel cum serie de renume în Europa de Sud. Am devenit un adept al tuturor proiectelor Bob bine. Trei ani a crescut, dar niciodată nu sa schimbat. Fara a fi surprinzator, după cum ne-am întâlnit pentru un interviu la a patra. În acelaşi timp, el a scris, cinci ucigas in serie, în joc "Pragma" celulă buluştupu aceeaşi care urmează să fie organizat la Istanbul, în garaj ianuarie. Emre Ercan'la scris de scenariu de "Range" pentru bütyük regizorul filmului scaunului, probabil, în această vară. Deci, vedeţi, discutaţi cu Bob pentru mulţi ani, el şi voi continua să fac röporajlar.

Ce Crime Fatmagül'ün? ' Am crezut că seria va continua să respingă aceste acuzaţii, dar a murit brusc, iar la scurt timp după aceea ai apărut şi Nord în Sud. Cum a făcut această schimbare?
Ediţia final ayrılacağımdan, de asemenea, nu ştiu. Dar Vural a fost tentativa de suicid cea mai recentă şi a terminat sarcina în matrice. La acea întâlnire, am chemat yapımcımız Kerem Catay Luna de scriere, şi cred ca vom începe un nou proiect, a spus el. Am citit scenariul am văzut că seria este departe de a clişeu. Care jucător nu acceptă okusa nu a fost posibil. Aşa că am fost imediat de acord. Am trecut de Sud, omorând Vural.

Viaţa este de fapt, ca şi tatăl său, furios împotriva Nord, Sud, cum ar fi mama ambiţios, în tăcere, dar sigur progresează pentru a realiza visele lor ...
Da, dar atât de tare încât ar putea fi tatal de Sud. De Sud, în viitor, va fi ca şi tatăl său, un ambiţios, dar okumuşu lui.

Deşi poate părea frustrant, cum ar fi laturile de sud, un caracter bun. Să-l iubesti sau urasti Să nu ştiu ...
Deoarece de Sud este un personaj gri. De Sud, uneori alb, uneori este negru. În următoarele secţiuni, vom vedea partea de mai mult negru. Îmi place să joace roluri în gri. Nici un om nu este întotdeauna bine. Există echilibru bune şi rele. Cred că oamenii sunt deja gri. Îmi place să joace astfel de caractere.

Copilărie de Sud, dragostea lui, se casatoreasca cu o femeie la Cemreyi a fugit şi sa dus la Banu'yla. Cum aşa de uşor a renunţat la femeia omului pe care o iubeşte?
În această perioadă am trecut Layla şi Majnun, eu nu cred în copilărie ar putea continua dragostea ta. Oamenii se schimbă, maturizare. Chiar daca dragostea ta evlensen incursiuni primul "aş face un drept al omului?" vă întrebarea. Deoarece cât de mulţi oameni cred de fapt deneyimlerse a ajuns la adevărul atât de mult. Aşa că dacă aş fi fost în partea de sud a în cazul în care aş merge Banu'yla. Banu, din cauza bucuriei sale, reflecta energia, este mulţumit. Sunt de asemenea bucuros să furnizor, emitent de energie-ar placea sa fie.

Următoarele secţiuni se va urmări modul în care o Europa de Sud?
De Sud, cu siguranţă, mama lui destinate traseu de destinaţie. Cum asa de mult singur zenginleşirse. Nord fakirleştikçe atât de mult îmbogăţit.

Cinci story'm criminal în serie de gând să explice joc Pragma "atunci când sahneleyeceksiniz?
Erkan Emre, Serhat Teoman şi am stabilit-o formaţiune numită EEG. Concept, am ales modul nostru de viaţă yöneleceğimiz. Psihologiei umane, am decis să apeleze la crima pe conceptul. Vrem să se deplaseze pe scenă şi produc lucrurile pe care le credem în noi înşine complet. 2.5 ani în urmă am scris "Pragma'yı. În acelaşi timp, jocul a fost fierte. De procesare a sunetului Garage va incepe in luna ianuarie la Istanbul. 5 criminal in serie se lasă să se confruntă cu aceeaşi celulă. De fapt, acesta este un test. Pentru că ei nu cred că ei sunt vinovaţi de criminali in serie. Noi nu suntem o crimă, o infracţiune mod ne-o dorim a eşuat. Deoarece rezultat al crimei. În plus, EEG Erkan'la Emre, de asemenea, a scris o "Range", a numit un film cinema împreună. De asemenea, pregătirea pentru el.


"Toata lumea gura lui atîrna deschis Kivanc hotărând"

Secvenţa "Nord Sud", a început muşchii lui şi să vorbească în calitate Tatlıtuğ'un başlayalı Kivanc. Ai acţionat într-un proiect anterior, ci o tecavüzcüyü, acum de Sud. Crezi că a fost nedrept pentru tine?
Cred că cineva a căzut pur şi simplu nu urmăresc muschii Kivanc. Hotărând Kivanc a spus. Kivanc, deoarece "Iubire-am Behlul Memnu'da o ieşire caracter. Continuă "jucător manechine, vrei?" el este vorbită. Un astfel de proiect s-au schimbat şi el a venit în atenţia oamenilor de a juca într-un mod diferit. De asemenea, atât de mândru de, "Uite, eu sunt un actor aici," a spus el. Toata lumea gura lui atîrna deschis, şi a fost într-o astfel de situaţie. Nu cred că acest lucru este nedrept.

"BURCU'YU dor de"

Conectaţi-vă În luna iulie, jucatorul care combină viaţa lui Bob Kara'yla Gulsoy, doar spune că a luat o luna de miere pe săptămână, în set de viaţa lor, fac şi spun: ".. Nord de Sud, a început să trage continuu pe platoul de filmare Sign", "Ne-am căsătorit la o săptămână după Years Later" matrice foarte densă de se execută şi pentru acest motiv mi-e dor soţia mea.. görüşebilmemize mai puţin Deşi căsnicia noastră merge foarte bine, fericit Burcu'yla
evlenmişim. "

Cum se joacă Tatlıtuğ'la mândru? "Ne-am ca sora noastră", a citit descrierea. ..
Oya'cım, Kivanc văd pe soţia mea prea. Cum fratele meu sau nu? (Râsete) Ei bine se de-a lungul, pe selecteaza toate împreună. Conectaţi-vă ne bucătari. Mancam mese, ceas de serie. Împreună vom merge la sport.

"PREMIUL DISTRIBUTION KRİTERSİZLİK DA"
48. De atribuire "Cel mai bun film" Golden Orange la Festivalul de Film câştigătoare "Vom vedea zile frumoase" domnul Grant, care joacă caracterul Cumali filmului Gulsoy, speră cinci caractere diferite ", pentru rolul filmului în scopul de a obţine un punct comun, a anunţat că a afectat întâlni. Antalya Festivalul de film cu următorul text păstrate în atribuire după ce a primit un baraj de ıyor critici essary: ​​"Astăzi este un festival în Cel mai bun film ţara noastră", a filmului, 40 kilometri distanţă de orice alamayabiliyor alt festival de premii Aici aveţi kritersizlik Acest lucru înseamnă că identitatea art oluşturamamışız.. . "(Ayakligazete.com)

Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:55 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 30247_b
Nord-Sud serie de conducere actori Kivanc Tatlitug, un loc de întâlnire în seara precedentă în timp ce Etiler afisate.
Nord-Sud serie de conducere actori Kivanc Tatlitug, un loc de întâlnire în seara precedentă în timp ce Etiler afisate. Super Star TV afiseaza echipa Starlife Tatlitug, lăsând reporteri şi răspunsuri la întrebări. Modelul chipes care au neglijat să furnizeze mesaj sărbătoare, a fost foarte ocupat, din cauza fotografii secvenţă exprimate. De succes în urmărirea jucător care spune că nu poate găsi seriile de timp de intensitate din cauza sanatatii inimii "în mâinile tuturor celor ce slujesc acest sector. Un loc de muncă greu de făcut, "a spus el. Tatlitug a vrut să ia un rol în filmul, adaugă el, "Aceste lucruri avere acordat la locul de muncă, un imprevizibil," el a subliniat că, dacă un proiect acum finalizat.

Comentariul nu au răspuns la întrebările


Prietenul ei nu a vrut să comenteze cu privire la relaţia dintre Azra Akın'la Kivanc Tatlıtuğ'un a atras, de asemenea, atenţia asupra lucru pentru luciu peste întrebări. Întrebare Tatlitug Reporterii "sărbătoarea Azra Hanım'lamıydınız", "serie vor fi pline de acţiune capitole. Sora fratelui mai aproape ", a replicat. Am scrise si desenate, despre care galerie culoare. Masina mea are, de asemenea, o colecţie de ştiri de acolo. Există de asemenea 2 instrument de auto-jucător care a spus, "alţii în mama mea sau a vehiculului de sora lui, toate acestea în instrumentele temporar", a spus el. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:56 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 09%2011%202011%20SEZAİ.avi_000972800%20copy
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:56 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 09%2011%202011%20SEZAİ.avi_000971320%20copy
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:57 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 09%2011%202011%20SEZAİ.avi_000964920%20copy
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 2:29 pm

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Noi 16, 2011 8:15 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 19, 2011 1:42 pm

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Noi 21, 2011 12:20 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 9:00 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 30728_b
De Nord în seara ieri de Sud a fost o sărbătoare de cântece populare.

De Nord în seara ieri de Sud a fost o sărbătoare de cântece populare.
Mândru de ultima secţiune a matrice, in care joaca Tatlıtuğ'un, Tatlıtuğ'un a jucat caracterul de Nord a spus, "Aduceţi pentru a găsi" türküsü marcate. Kivanc Tatlıtuğ'ın îndeplinirea cu succes a cântec fel de reuşită ca degetele sale ısırtacak concurenţi ...

Nord turcilor PRAZNICUL

Kivanc Tatlitug, renumit pentru aspectul său, directorul care apare în actul au luat ieri seară. Instrumentul în mâinile a zilei pe scena de Nord "Aduceti la Find," cântecul de prieteni au fost surprinşi de rolul, spunând într-o matrice. A declarat public la începutul ecrane din interiorul populare de Nord s-au înecat în lacrimi.

În alte evoluţii din serie, după cum urmează:

Simay, pentru a fi capabilă să convingă de Nord să se căsătorească, cel mai slab punctul de a încerca să-l prindă. Cu toate acestea, condiţiile actuale de Nord, sperând să-i dea chiar si o mica Simay'a obstacol. De Nord, mai presus de toate, in aceeasi noapte într-o luptă pentru a rămâne în viaţă başarabilmelidir va apărea. Atilla Sinaner, în timp ce se lupta să supravieţuiască în spital după atac de cord lui, Banu, această situaţie are responsabil pentru Pace. Pacea nu-şi pierde calmul său în faţa acuzaţiilor de Banu'nun, Attila semnarea documentului, care va forma viitorul procesului-verbal, prin imitarea semnăturilor lor.


Kazim, venind la faţa casei lor de a vedea fiica ei, Gülten, Cemre'yi nu poate deţine mai mult de evenimente. Pe de altă parte, eforturile de rezultate Gülten'in. Cemre, Katmanoğlu Holding a începe să lucreze. După moartea lui Attila, Banu, iar mama lui Bob, Ebru (Hale Soygazi) a venit la Istanbul. Ebru toate soldurile, împreună cu rotaţia a schimbărilor. Această nouă eră va intra în vigoare de la primul moment al Banu şi de Sud.
De Nord, pentru a fi capabil de a repara decât cel propriu, din cauza dezavantajului cu experienţă Simay'a se vor căsători. Această căsătorie va rămâne complet confidenţiale. De Nord, carte de nunta, semnată de zile, în timp, va schimba complet viaţa întâlneşte Zeynep'le. (Ayakligazete.com)
Naţionalitate
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 12:55 am

Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 6:26 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 30986_b
In rolurile principale Kivanc Tatlitug, Bob Gulsoy şi cota de povestea Karayel'in "Nord Sud", seria a lansat ieri seară, în noua secţiune.
In rolurile principale Kivanc Tatlitug, Bob Gulsoy şi cota de povestea Karayel'in "Nord Sud", seria a lansat ieri seară, în noua secţiune. Potrivit nord-acum duce viaţa copilului ei ar fi nascut care sa căsătorit cu Simay'la piept. După moartea tatălui său, mama lui Banu'nun Ebru, în apariţia unor circumstanţe în schimbare. Aprobarea Ebru trebuie să treacă printr-o relaţie cu Banu'yla de Sud. Ebru este de gând să depună de către invitaţia de Sud Sianerler. Simay'ın familie se confruntă cu aceeaşi noapte în nord. Urmat de descrieri ale Simay'ın Nord căsătorit furia tatălui său întruneşte ambele Simay'ın. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 11:55 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Azra-55jpg-101927796Azra Akın, a fost HIŞMINA Fani Tatlitug!
La fel ca fizica, Facebook, Twitter si dictionare internet au fost un număr mare de comentarii critice
Azra Akin, a fost prietenul Kivanc Tatlıtuğ'un fani hışmına. Juriul este un membru al "N dans, cum ar concursului din publicării, pentru Akin lui fizica Facebook, Twitter si dictionare internet au fost un număr mare de comentarii critice. Amendă proprietăţile fizice ale modelului, în timp ce mass-media sociale punct ordinea de zi la un moment dat, Azra Akın Tatlıtuğ'u gelos a tinerelor fete în comentariile sale Kivanc apărut conştient.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 11:10 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Rakip-222jpg-101034346
LIFE ONOARE CONTINUARE EDİYOR'UN TON YAKIŞIKLISI!
Mahsun Kirmizigul serie de evaluări blockbuster "Onoare trupa Ediyor'un yakışıklısı Dunării, a fost draga de social media, fete tinere!
Evidenţiată de succesul Ediyor'dan televiziune cinema Mahsun Kirmizigul "trupa este un talent tânăr este în afara! Sıraç personaj care joacă seria, Onur tonul, talentele ei de actrita, precum şi toată lumea sa yakışıklılığıyla a fost uluitoare. În prezent, toată lumea era bărbat înalt, tânăr, vorbeşte despre acest culoarea ochilor.


Dunărea, social media, tinerelor yakışıklılığına laudă ploua. Onoare, în numele pagini ale fanilor Dunării pe Facebook şi Twitter deschis toată ziua. Tarik Akan mult comparat cu anii de jucători tineri, care acţionează şi succesul Kivanc Tatlıtuğ'un yakışıklılığıyl văzut ca un rival nou. Onoare Dunărea, lumea cinematografică se vorbeşte în aceste zile cea mai mare parte jucători tineri ...
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 13, 2011 9:55 pm

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 31365_b
In rolurile principale Kivanc Tatlitug, Bob Gulsoy şi cota de povestea Karayel'in "Nord Sud" serie, această nouă secţiune yayınlancak seară.
In rolurile principale Kivanc Tatlitug, Bob Gulsoy şi cota de povestea Karayel'in "Nord Sud" serie, această nouă secţiune yayınlancak seară. Nou capitol, de Sud, Ferhat Notă etmesiyle de razii a poliţiei, în aprofundarea extinde investigaţii suplimentare. Evenimente care vor schimba culoarea. Dar de Nord este singurul lucru önemsediği, în faţa duşmanului situaţia Ferhat kurtulabilmektir. De Nord, Ferhat încearcă să dea înapoi banii lui, el învaţă să folosească banii în Europa de Sud. Diferenţa este tot mai mare între cei doi fraţi. De Nord, la fiecare pas luate de ingrasare un obstacol, de Sud o şansă de a se deschide treptat. Banu şi de Sud pentru a satisface noi locuri de muncă ar trebui să vină din străinătate. La sud de această stare este angajat să-l utilizaţi ca o posibilitate pentru fratele său. Pe de altă parte, Zeynep, alături de Nord, la fiecare ocazie. La nord de această afinitate nu pot rămâne indiferente. Zi după zi, o mai bună înţelegere din Nord şi Nord împotriva Cemre tâlhar ei devin încet conştienţi de sentimentele. De Nord, Simay'la încearcă să ascundă căsătoriei sale din toată lumea, faptele vor apărea în mod neaşteptat. (Ayaklıgazete.co
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 14, 2011 2:19 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 19, 2011 10:06 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Kiv-1jpg-101146860
Kivanc Tatlitug explodat!
Concurs cel mai bun model în 2002, celebrul organizator Erkan Özerman-au dus la Paris să facă modelare şi Kivanc Tatlitug a făcut declaraţii dure despre ...
Detalii cu privire la litigii cu Kivanc Tatlitug Erkan Özerman'a este mai mult un caz. Kivanc Tatlitug Mail intervenit pe această temă.

"El nu mai este obosit de a avea a face cu minciuni Avukatlarımla sunt în contact direct.. Deschiderea carcasei. Până la câteva zile se va face o declaraţie în care masca va scădea. Faţa reală va apărea. Şantaj şi ameninţări nu ajunge la un punct. Părinţi, cum ar fi de gând să o declaraţie. Vreau de asemenea să menţionez că serviciului militar kaçmıyorum niciodată. Când vine timpul voi face datoria mea de serviciu militar "
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 19, 2011 10:13 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 31528_b
Despre deschiderea CASE Tatlitug creanţelor Kivanc!
Kivanc Tatlitug jucător, celebru organizator Erkan Özarman'a compensaţie caz de deschidere.
Kivanc Tatlitug jucător, celebru organizator Erkan Özarman'a compensaţie caz de deschidere.
Özarman'ın a declarat intr-un interviu cu "caviar, pastă de măsline Kivanc crezut ... Cultura este luat de la şcoală, bunele maniere la domiciliu ... Părinţii lui nu au valoare Kıvanç'a a dat "cuvintele furios de un actor celebru, a ordonat avocat din ziua precedentă. Potrivit rapoartelor, în ziarul Vatan, "defăimare şi insultă", cazul a fost aderarea la fratele său care a spus Tatlıtuğ'un Tatlitug Brigazii "E ca şi cum am o întrebare: Vă spun că am uita la ea vorbesc, ma uit la om vă spune? .. I Toată lumea ştie ceea ce o persoană vrea să facă acest lucru, dar eu încă mai trebuie să cârn. Mândru de măiestrie ei a fost tăcut până acum, dar mama mea şi tatăl meu a intrat în lucru nu-l opresc. Ne desfasuram problema sistemului judiciar, este prea mare caz de compensare deschis ", a spus el.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 22, 2011 10:20 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Kivanc-33jpg-151041648
Kivanc Tatlitug, Turcia devine Ambasadorul REPUTAŢIE!
Faimosul actor Kivanc Tatlitug, Ambasador al Bunăvoinţei UNICEF vor fi anunţate de către Turcia. Ambasadorul jucătorului fondul comercial, care urmează să fie anunţat astăzi, artele cultural complex în Salt Galata. Jucător tânăr de această zi fericită a ambasadorilor renumite din fondul comercial este de aşteptat să acorde sprijin.
Mai uşor a atrage atenţia de celebritati care să ţină seama de Ambasador al Bunăvoinţei pentru UNICEF oamenilor, făcându-le ca nevoile copiilor păstrează în mod constant pe dealurile de pe ordinea de zi lumii. Participa la excursii pe teren şi programe de asistenţă de urgenţă în cadrul proiectului în urma unei Ambasador al Bunăvoinţei pentru UNICEF, strângerea de fonduri pentru copiii folosind reputaţia lor şi de capacitatea de a participa la activităţi, în numele copiilor cu probleme, se dovedeşte, misiunea "pentru fiecare sănătatea copilului, educaţie, egalitate şi de protecţie pentru a asigura" UNICEF merge de sprijin.

CELEBRE Ambasadori ai Bunăvoinţei pentru UNICEF

Turcia este implicat în mai multe bine-cunoscut ca un Ambasador al Bunăvoinţei UNICEF. Mesageri prima de bună-credinţă între 1997-2005 ani Britney Spears a face această sarcină, ambasadorul pianist Gülsin fondului comercial din 2003, ceea ce face verificarea. Wandering Mujdat, Tayfun Talipoğlu şi Jane Smith este un ambasador al bunavointei UNICEF din 2007, continuă.

Ambasador al Bunăvoinţei UNICEF în 2010 de către Turcia, care a fost declarată celebrităţi Turkan Soray, Ibrahim Kutluay. Altele decât cele Ambasador al Bunăvoinţei pentru UNICEF, Sezen Aksu, Lachin Berna, Akbar Anjelika, Kocyigit Hülya şi celebrităţi, cum ar fi voluntară Livaneli lui.

Messi şi Beckham, Shakira, UNICEF este de lucru pentru Ricky Martin!

Fotbaliştii celebre de ambasadoare a bunavointei internaţional pentru Messi Leo, David Beckham, actori celebru Whoopi Goldberg, Susan Sarandon, Jackie Chan, muzicieni au nume, cum ar fi Ricky Martin. Într-un Ambasador al Bunăvoinţei pentru UNICEF, în lume sunt după cum urmează:

Domnul Richard Attenborough, Amitabh Bachchan, Ismael Beah, David Beckham, Harry Belafonte, Orlando Bloom, Jackie Chan, Myung-Whun Chung, Judy Collins, Mia Farrow, Danny Glover, Whoopi Goldberg, Maria Guleghina, Angélique Kidjo, Yuna Kim, Tetsuko Kuroyanagi , Femi Kuti, Leon Lai, Lang Lang, Ricky Martin, Shakira Mebarak, Leo Messi, Sir Roger Moore, Nana Mouskouri, Youssou N'Dour, Berliner Philharmoniker, MS Regina Rania, Vanessa Redgrave, Sebastião Salgado, Susan Sarandon, şi Maxim Vengerov. ..
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 22, 2011 10:21 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 D2jpg-051026782
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 22, 2011 10:41 am

Kivanc femei algerieni pentru a pune o imagine telefoane, divorţuri a crescut
Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 31630_b
Primul turc Expoziţie Produse din India, pentru ultima lună, a plecat la "Nene Hatun" film de vânzare şi producător de filme Bollywood, în ordinea de o mie de film Veysi Dundar, de această dată în Camera Istanbul de Comerţ (ICC), la invitaţia sa dus la Algeria.

Hosted confluenţă
"Valea Lupilor din" Dundar călătoria serie "mici şi Erhan Güllü'yü joacă" Mad Hüsnü'yü Erdogan a fost însoţită de joacă Adnan. Turcia a participat la trio-ul echitabil a întâmpinat dificultăţi din cauza dobânzilor ridicate şi goana excesiv. Producator Dundar, a povestit despre excursie la Algeria:


Serialul de televiziune turc şi filme sunt bine cunoscute în lumea arabă. Datorită aceste producţii la turci, şi feed-uri o mare dragoste pentru ţara noastră. "Valea Lupilor a înnebunit vedea jucătorii săi, s-au înghesuit la standul nostru. Adnan (Erdogan) şi Erhan (mici) fotografie provocând obosit de a da o semnătură.
Am văzut că atunci când m-am dus în India, la invitaţia TESİYAP, cinema nostru este foarte apreciat. Am ordine de la ei am primit o mie de filme. Între timp, în Algeria, a fost foarte exigent. Mai ales de jucatori arabe, dornici de a juca în proiectele noastre.
Iubeşte oamenii din Algeria, dar Tatlıtuğ'a Kivanc Kenan İmirzalıoğlu cult. Turci a aflat că, arătându-ne imagini ale Kivanc. Am aflat mai târziu că au fost sute de oameni la poziţia de divorţ de soţul ei din cauza Kivanc! Femeile; Kivanc monitorului imagini de băieţi la telefoane. Bozuluyormuş soţiile în acest caz. "

Trage un Pasha HAYRETTİN conversaţii
Explicând că un proiect va fi publicată în Algeria Veysi Dundar, "în curând urmează să fie stabilite în Algeria, vom trage o serie de canale speciale pentru una dintre Barbaros Paşa Hayrettin. Hayrettin Paşa pentru a opri insurgenţa în Algeria, care a devenit o figura proeminenta in lac turcesc Marea Mediterană," el a spus.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Dec 24, 2011 10:12 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 K-1jpg-132106950
Erkan ÖZERMAN'DAN Kivanç TATLITUĞ'A site-ului!
"Caviar" polemiğinin să-l condamne, a criticat apoi Tatlıtuğ'un organizator celebru, "Fiul meu. Am făcut mult pentru el. Eu nu sunt binecuvântarea mea ", a spus el
Organizator Erkan Özerman, "Caviar pastă de măsline deteriorat crede", a spus el, Kivanc Tatlıtuğ'un Slam el a fost dat în judecată. Potrivit ştiri în ziarul seara; Özerman, "El e fiul meu. Dupa ce atât de multe lucruri pentru el să-mi dea un ağırıma foarte dus la instanţă.

Eu nu Kıvanç'a binecuvântarea mea. Nu mă rog să moară, prea mici ", a spus el. Kenan a spus İmirzalıoğlu'nu Özerman avertizat din timp în timp, asculta, mult regretat, şi "Ai avut dreptate", el ma sunat. Mama mea a murit, Kenan, lăsând stabilit în Izmir cazac cazac a venit la înmormântarea lui ", a spus el. Imposibil să deţină lacrimile atunci când vorbim Özerman, "au existat două fete genial. Le-am dus în America. Me, "oameni obişnuiţi, de ce suntem", ei au cerut, dar acum numerele sunt în Turcia. Sezen Aksu şi Zoot Woman. Aici este ceea ce sunt eu, care indiferent de ce ", a spus el.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Dec 24, 2011 10:17 am

Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 31698_b
Erkan recent Özerman; Kivanc Tatlıtuğ'un, model de moda a început în primii ani de un restaurant din Paris, a declarat că Arca de caviar, pasta de măsline este corupt. Dacă aceste cuvinte înfuriat Özerman'ın Tatlıtuğ'u: Mama si tatal au dat Kıvanç'a nu au valoare. Credeţi că Özerman, Tatlıtuğ'dan ce vrei?

Un subiect care toată lumea este jumping, făcându-le să Özerman Erkan Kenan İmirzalıoğlu, Sayışman'a Tolgahan, Mehmet Akif alakurt'a, Ulusoy'a Cagatay, Berk Oktay'a faci? Kivanc Tatlitug Deci, arse într-adevăr sufletul omului. Deci, ai gresit ceva. Acum, puteţi auzi, "Bravo pentru ei Kivanc câştigă, de asemenea mai mulţi bani şi mai popular, sau mai mult." Greşit trebuie doar să-l sări. Un factor, cu toate acestea İmirzalıoğlu, Kıvanç'tan a fost cunoscut anterior, a fost mult mai implicate în proiect. Nimeni nu e bani cont tutmuyoruz, Kenan este atât de mult mai bogată, Kivanc nu se cunoaşte dacă această vreodată. El are o reală, Kenan Erkan Özerman astăzi face ce vrea, în cazul în care solicită veni, nu se va kırmıyor.

Fac acest lucru de locuri de muncă de ani de zile, Erkan Özerman'ın aşa că nu am văzut nimic altceva purtat cap. Cred ca alte lucruri vor apărea în timp, Erkan a spus, şi a arătat partea de sus a iceberg-ului până în prezent Özerman. A fost foarte nefericit observaţii în instanţa de judecată este în aşteptare ... avocat Kivanc, Özerman acum, oprindu-se atunci când vine momentul (pentru a mi-a arătat fişiere şi benzi), lumea de documente sarsılacağı revistei poate, în orice moment! (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kivanç Tatlitug-Stiri   Kivanç Tatlitug-Stiri - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Kivanç Tatlitug-Stiri
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
»  Çağatay Ulusoy-Stiri
» Cansel Elcin-Stiri
» Ahu Türkpençe-Stiri
» Stiri generale
» Beren Saat-Stiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: