Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Kenan Imirzalioglu-Stiri

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Sept 25, 2011 11:42 pm



Ultima editare efectuata de catre Simi in Mier Noi 23, 2011 4:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 8:01 am

Kenan Imirizalioglu, de la matematică la actorie

.

TV Satelit: Ai studiat matematica, dar te-ai facut actor. Cum ai ajuns în lumea filmului?

Kenan Imirizalioglu: Destinul, pura întâmplare. După ce am câştigat „Best Model Of The World” („Cel mai bun model al lumii”) a urmat o perioadă în care eu am avut timp să mă pregătesc şi să aleg ceea ce îmi doream să fac. Inevitabil, după câştigarea premiului am primit tot felul de oferte. Propunerea de a juca într-un serial, un sector care pe vremea aceea era la început de drum, m-a atras cel mai tare şi am acceptat. Aşa a început aventura. După care au urmat şi alte seriale de televiziune, filme de lungmetraj.

.

Ai avut de-a face cu oameni care credeau că ai fost distribuit în filme doar pentru aspectul fizic?

La început m-a ajutat câştigarea concursului şi nu neg acest lucru. Însă faptul că sunt şi astăzi „pe scenă”, că mi se fac oferte din partea marilor producători, nu a depins doar de aspectul fizic. Am muncit mult să câştig încrederea producătorilor şi să demonstrez că merit rolurile pe care mi le încredinţau. Întodeauna am încercat să mă perfecţionez, să mă pregătesc, să fiu cel mai bun.

.

Citind despre tine pe internet, am observat că ai nenumărate comentarii de la femei care te apreciază mai degrabă pentru felul în care arăţi.

Nu mă influenţează acest lucru şi nici nu m-a influenţat niciodată. Celebritatea este trecătoare şi sunt conştient de acest lucru, asta poate datorită faptului că sunt un bărbat cu picioarele pe pământ. Încerc să păstrez o balanţă între viaţa mea personală şi cea profesională şi cred eu că reuşesc. Nu neg că sunt un bărbat care arată bine, dar nu mă raportez la acest lucru.

.

Ce caracteristici personale i-ai „împrumutat” lui Ezel?

În primul rând trupul meu, nu? Mimica, gesturile, zâmbetul. Mai multe nu pot, fiind un profesionist sunt nevoit să intru în pielea personajului când sunt la filmări şi să uit de Kenan. Mi-ar plăcea să cred că sunt mai multe deosebiri decât asemănări între mine şi Ezel.

.

Cum sunt tratate de presă şi public vedetele din Turcia şi cum te raportezi la propria celebritate?

Eu cred că vedetele sunt tratate peste tot în lume la fel. Depinde de tine şi ceea ce îţi doreşti. Sunt un om celebru, dar nu îmi place să trăiesc aşa. Nu îmi place să ies în evidenţă. Nu sunt hărţuit de paparazzi, nu sunt vânat de presa de scandal, pentru că eu nu îmi doresc să mă evidenţiez în acest fel, aşa că nu le furnizez nici materialele dorite. Sunt un om destul de liniştit, căruia îi place viaţa liniştită. Nu îmi place viaţa de noapte, deci nu prea au ce să scrie.

.

Ce scriitori şi cântăreţi preferi?

Ascult muzică tot timpul. Acasă, în maşină, la studio. Îmi plac multe feluri de muzică, dar mai ales muzica anilor `90. Îmi place trupa U2 şi sunt foarte fericit că am avut ocazia să îi văd în concert la Istanbul. În materie de literatură aş putea spune că acum sunt în perioada asiatică. Citesc multe cărţi scrise de Kazuo Ishiguro şi Yukio Mishima. Am avut o perioadă de literatură rusă, apoi de literatură britanică.

.

Cum îţi petreci timpul în perioadele dintre filmări?

Cu prietenii. Sunt foarte încântat de musafiri, de discuţii lungi cu prietenii. Îmi place să gătesc pentru prieteni. Acasă mă simt cel mai bine, dar asta nu înseamnă că nu îmi place să ies. Dacă am mai multe zile libere mă duc pe undeva, depinde. Fac absolut orice face un om normal.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:15 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri 29159_b
Jucătorul cu Libby modelului Akbulut'la İmirzalıoğlu, seara precedentă, "III. Richard "jocul a fost urmată de o Tüzünataç'la clară

İmirzalıoğlu, "Ezel" apare Tüzünataç'la a fost inconfortabil juca iubitul Bade'yi şi "acum voi scrie ceva greşit", a spus el. Tüzünataç, Muhsin Ertugrul Teatru İmirzalıoğlu'ndan 5 minute înainte de războiul din stânga. İmirzalıoğlu ale chip-ului de lângă casa de Tüzünataç'ı stânga în curs. Libby Akbulut'la İmirzalıoğlu'nun a fi văzut oriunde Tüzünataç'la, "iubitul ei este plecat?
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 6:04 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri 05_d
Magazin gündeminden başlıklar
Yaşam 20 Ekim 2011, Perşembe

Özge'yle yola devam

Berrak Tüzünataç'la birlikte 'lll. Richard' oyununa gittiği için sevgilisinden ayrıldığı iddia edilen Kenan İmirzalıoğlu, dedikodulara son noktayı koydu. İmirzalıoğlu, önceki gün sevgilisi Özge Bulut'la görüntülendi.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 11:06 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 11:07 am

Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 8:49 pm

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Oct 30, 2011 8:56 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMier Noi 02, 2011 3:29 am

Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMier Noi 02, 2011 12:50 pm

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 12:22 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 12:19 pm

Kenan Imirzalioglu-Stiri 30031_b\
Jucători celebritate İmirzalıoğlu campania ei de publicitate ieri, o companie de îmbrăcăminte.



Celebrity jucători İmirzalıoğlu ieri, a luat parte la o campanie de publicitate pentru companie de îmbrăcăminte. Super frumos actor İmirzalıoğlu Starlife echipa a fost vizualizat de televiziune Star. Ayaklıgazete.com 's, în conformitate cu actorul care a jucat frumos într-un costum de firma de publicitate, apoi declaraţii vamale făcută înainte de membri ai presei şi a răspuns la întrebările. Deoarece player-ul este de succes la pacienţii zile terledi. Exprimându-şi că tendinţele modei şi urmează schimbarea este rapidă İmirzalıoğlu,''ultimii ani o multime de cosuri de fum cosuri de fum înguste modă astăzi modayken, există o piaţă în schimbare rapidă, astfel încât selectarea atentă a muncii mele,''a spus el acţiona.

PENTRU MINE PANTALONI RED foarte ambiţios!

Mulţi nu-i pasă de moda, dar moda actor frumos İmirzalıoğlu anterior, a declarat că este dificil să ţină departe de. ''Purtarea apel reporterul sau spun ceea ce mi se potriveste cel mai acestor stiluri pentru a question''Do aveţi un jucător foarte de succes İmirzalıoğlu''Obviously, forţându-mă la culoare, pantaloni acum roşii şi portocalii sunt de preferat. Desigur, cînd ma văzut pe prietenii mei iubesc pantalonii de culoare roşie este foarte ambiţios, îmi place. ''Am purta mâine, probabil sub forma unui răspuns la imprevizibile.

DO IT AT HOME lene lipsă!

În acest sezon, celebra actrita nu pot obţine nici o parte în İmirzalıoğlu proiect, a declarat că extinderea orele stabilite de reclamant. stai departe de viaţa socială ca urmare a programului de lucru prelungit este o situaţie rea, care ilustrează mai mulţi jucători İmirzalıoğlu''I asculta prietenul său, şi mă uit la hrana lor, casele lor, copiii lor şi a familiilor lor, vorbesc despre atunci când văd acest lucru este o ayıramadıklarından situaţie foarte dificilă. Jucători de repaus în special în faţa lungă lucrătorilor spus uneori, desigur, nu se poate spune la nimeni, eu o fac pentru că au pierdut o mulţime de lucruri, petrecerea timpului cu familia mea de acasă, să facă o pâine, ca merg la teatru, mult dor mai mult duyabiliyorsunuz''dedi. Ce faci în casa ta, cum ar leneşi as''reporter''question''Plaque çalarımla plaklarımla'm şi încearcă să ascultaţi muzică jazz foarte seviyorum''diyerek răspuns.

PRIMĂVARĂ ÎN FILM NOU!

İmirzalıoğlu, a anunţat că noile proiecte. Osman a declarat că, în primăvară pentru a juca într-un actor de film Sınav'ın frumoasă în sezonul următor, a anunţat planurile de a participa într-o matrice. Despre film, a spus,''De fapt, Yürek'ten acest film "Mad să se retragă, dar nu a avut imediat o poveste îmi place foarte mult şi mă voi bucura de joc cu o problemă, dacă acesta nu incepe filmarile in primavara,''a spus el. Spune un personaj foarte diferit, va stârni marile surprize publicul aşteaptă de la İmirzalıoğlu subliniat. (Ayakligazete.com)

Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 1:04 pm

Kenan Imirzalioglu-Stiri Kenan-2jpg-115852049
İmirzalıoğlu a declarat ca noul film!
İmirzalıoğlu, resort pentru un nou film va trece înainte de aparatul de fotografiat.
04 noiembrie 2011 12:10
Frumos actor, un lung portretiza poveste romantica a unui proiect numit încăpăţânat

Celebrity jucători İmirzalıoğlu, a dat, de asemenea, informaţii cu privire la noi proiecte, la lansarea brandului. Osman va incepe filmarile in primavara Sınav'la un actor nou şi frumos spune un alt rol în pregătirea pentru a surprinde publicul, a dat următoarele informaţii cu privire la noul proiect:

OSMAN SINAV'LA ...
"Osman Sınav'la împreună" a fost un proiect pe care credem ca să facă imediat după Deli Yürek'ten Acest proiect nu mai este supus viata.. Me roluri în acest opus de film care trebuie urmată într-un colţ. Dificile, mereu hotărând cu dragoste, pentru a ilustra un bărbat romantic. " Mai multe informaţii despre rolul pe care nu a vrut vemek İmirzalıoğlu'nun, numele de "poveste lunga", noul film a fost învăţat că. Yigit Güralp'ın va scrie scenariul filmului, programat sa fie lansat pe 19 octombrie 2012.

Noi ar trebui să trăiască jucător ca
İmirzalıoğlu; "istorice", seria de doi ani din cauza muncă foarte intensă la o auto-amintind, "cinema de inactivitate la domiciliu, uitam de meci confortabil,, ratat merg la teatru", a adăugat el, "Trăim ca fiinţe umane, ci face de fapt bani acţionând ca jucătorii trebuie să trăiască."
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:19 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri Kuzey-1jpg-095600565
İmirzalıoğlu, Tatlitug pentru ce a spus?
De 13 ani, are o minte pătrat. Moda a İmirzalıoğlu de gând să faci un interviu cu iubitul ei. Şedinţa în grădină ceai în toamnă, deşi în Ortakoy. Cupe ceai şi auzi mâinile noastre. Cautati un nas rece, curge, iubitul ei. Revenind la un reflex natural, mîinile, ştergîndu-nasul. Nasul ca în cazul în care burnuymuş ... Sau, ca urmatoarea fata ... dar çocuğuymuş Când îl văd cred că de această piaţă. Sunt convins că este un om plin de compasiune. Am începe conversaţia de a spune duygumu. Un pic jenat. "Aceşti oameni mari, ca în cazul în care o situaţie unică. Când de mare ca are nevoie să aibă grijă pentru a păstra ... Da-mi pieptul larg. Om Celebi, sau spun ei, aşa, "spune el. În aşteptare până la compasiunea de compasiune în poveste: ". 37 de ani, dar" vocea duymalıyım mamei mele ", el este în căutarea pentru" Interviu începe cu aceste sentimente.

* De ce seria din acest an? Sau poate în orice moment?

- Nu toate, la nr. Sper ca anul care vine. Am lucrat foarte intens timp de doi ani. "Ezel" nu a fost o sarcina usoara. Chiar şi până în prezent cea mai mare parte zorlusuydu mele tuturor tablouri. Sevdiklerimle în acest an şi să aibă grijă de mine. Stiu ca am de lucru 36 oră continuu. Când am început meu ", o săptămână în avans Notă ne dai aici pentru a muri", au spus ei. Nu este mai important decât a fi un canal de televiziune în timp de bandă nimic. Deci, un an liber pentru a da o necesitate mare în toate privinţele. În trecut mama mea, "Dumnezeu dă sănătate", obişnuia să spună, de când am început să acţioneze, "Dumnezeu să binecuvânteze de sanatate mintala", spune el. Chiar şi rugăciunile mamei mele s-au schimbat.

* "Istorice" au fost de nepreţuit pentru sufletul tău? Ori rack caracterul kaldırabildiniz?

- "Istorice" raft nu este ceva ce poate fi eliminat. Inimi de la locul său. "Ezel" sector din seria turc a fost ceva special. Din orice unghi. În special în primul an. Aceeaşi echipă s-au adunat din nou, "istorice" de calitate, gust Putem să facem un loc de muncă, nu o garanţie.

Seria * eşti următorul text?

- Prietenii mei spun ca ideile mele pentru munca lor, dar kaptıramıyorum ma uit. Criticarea de lucru în fundal mereu în căutarea pentru bucătăria pe care o cunosc foarte bine. Kapılamıyorum mari faţă.

* "Fratele meu", a Kivanc sunt portretizarea yakınlığınızı Tatlıtuğ'un "Nord Güney'ini Ce părere aveţi?

- Kivanc a avut un lucru, un efort foarte mare. Am incercat sa vorbesc strict deja o perioadă de şase luni. Atât acţionează şi fizica. Cred că a făcut cel mai bun caracter posibil. Aici, din nou, aş dori să felicit şi să aprecieze.

* Acesta este primul pas al schimbărilor opt "Ezel'deki '' caracter a luat?

- E, desigur. Vrut o schimbare atât de mândru. "Descarcă acum" provoca succes chiar mai mare, deşi poartă un fel de rol. Oamenii nostri care au angajat in unchiul soţiei sale, în rolul ei ca omul a adevărului karıştırdıkları yordular excesiv. Göğüsleyebilmesi-le una la o vârstă fragedă, nu este uşor. Lipsit de respect pentru munca reală se face în Turcia, şi jucătorul sunt deseori confundate. Dar avea nevoie de locuri de muncă şi a răspuns la toate manierele. Şi cred că este o valoare.

* Deci, cum ai gasit baklavalarını?

- Prefer Güllüoğlu. Almayayım Kıvanç'ınkileri.

* El nu apreciaza aceasta să devină atât într-un timp scurt, face acest lucru?

- Este un jucător foarte important pentru motivare. Sunteti o ţintă în faţa dumneavoastră a fost imposibil. Sunt ca "Eu ştiu Yandim Ali a fost obtinerea perioadă gata. El a trebuit să fie dövüşmesi cel mai bun om. La acea vreme, am început clasele şi sport riguroase. Oamenii care iubesc această profesie face necesar un diamant, grasimea se va lua in greutate mai mult.

Toată lumea este surprins de indiferenţa ÇİÇEKLERİMLE

* N-ai pierde în greutate, dar nu am primit?

- Fac sport regulat. Foarte atasat de gustul de mine ca unul a avut o mulţime de frânare. Am mânca ceea ce am manca, dar putin din fiecare. Încă nu am muschi, desigur, baklava. Acest lucru se întâmplă numai atunci când mă joc un astfel de personaj. Dacă nu aveţi ceea ce aveţi nevoie. Poate juca apoi una dintre supraponderali, cine stie ...

* Goale prea puţin timp în aceste zile. Cum o zi de rutina curge?

- Durată de funcţionare este acum de a face pentru familia mea, am fost geçiremediğim joc. În mare parte am de gând să Ankara.
Am puncte de reputaţie într-o situaţie. Îmi place noaptea. De îndată ce am deschis prelegere dimineaţă. Am pus muzica mea. Ulterior, ziare, mic dejun, sport, şi, de asemenea, el a adus un çiçeklerimle avea grijă de ... Ha.

* Tu şi flori?

- Uită-te surprins. El este setările mele naturale. Înflorire nu poate trăi. Dar, da, prietenii mei sunt, de asemenea, foarte uimitor.

* Aveti un animal?

- Nici una. Ankara, satul a avut un copil şi de pisică şi de câine, un câine, apoi a rupt tractor, prea rau.

"Nu m în dragoste

* Picioarele tale devine prea puternic?

- Picioarele sunt încă 46 de ani, se simte mai bine in mod natural. A învăţa să fii supărat, eu nu sunt sincer, dar chiar nu vrea sa inoate in apele beceremiyorum instabil. Tarzımdan creştere. Durata să fie acolo, din cauza tutanaklarımız noastre stricte. Am în jurul valorii de mine ca şi în cazul în care o cuşcă invizibilă. Dar ştiu că munca mea din cauza necesităţii de a rupe cuşcă şi cap. Striga din când în când, dar eu sunt fericit să kırdığım uneori critica mă întrebam a fost iniţial la usurinta prea. Deci, în orice moment eu nu pot opri.

* Cel mai nebun ai face pentru o femeie, ceea ce a fost surpriza cea mai uimitoare?

- Ei bine, nu am nevoie pentru a spune unui surprize foarte orbitor. Foarte cliseu si arogant va fi un răspuns.

* Sunt deja şef de îngheţare de ajuns să spun ...

- Nu, nu. Nu este suficient pentru totdeauna o. După un timp, te obişnuieşti cu el. Ce trebuie să spun. Acestea sunt speciale.

* Un timp v-am vedea cu Libby Akbulut. Eşti în dragoste? Cum starea ta de spirit?

- Nu I Love? Eu nu sunt ... Buna dispozitie, calm, liniştit.

* Credeţi că femeia din viata ta?

- Sunt fericit acum, există o relaţie care îmi place.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 5:10 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 5:13 am

Rolul İmirzalıoğlu acest sezon, nu într-o matrice; transaction_modes succesive apare ca noua fata. Ambasador de brand cunoscut faptul că contingent İmirzalıoğlu proiecte noi, nou iubit, noi vise si a cerut. Toate mi-a spus foarte serios. "Fratele meu", şi a spus, "jucat alaturi de plin de umor cu Ezel'de subiect legate de răspunsuri la întrebări de către Kivanc Tatlitug

De 13 ani, are o minte pătrat. Moda a İmirzalıoğlu de gând să faci un interviu cu iubitul ei. Şedinţa în grădină ceai în toamnă, deşi în Ortakoy. Cupe ceai şi auzi mâinile noastre. Cautati un nas rece, curge, iubitul ei. Revenind la un reflex natural, mîinile, ştergîndu-nasul. Nasul ca în cazul în care burnuymuş ... Sau, ca urmatoarea fata ... dar çocuğuymuş Când îl văd cred că de această piaţă. Sunt convins că esteun om plin de compasiune. Am începe conversaţia de a spune duygumu. Un pic jenat. "Aceşti oameni mari, ca în cazul în care o situaţie unică. Când de mare ca are nevoie să aibă grijă pentru a păstra ... Da-mi pieptul larg. Om Celebi, sau spun ei, aşa, "spune el. În aşteptare până la compasiunea de compasiune în poveste: ". 37 de ani, dar" vocea duymalıyım mamei mele ", el este în căutarea pentru" Interviu începe cu aceste sentimente.
* De ce seria din acest an? Sau poate în orice moment?
- Nu, nu la toate. Sper ca anul care vine. Am lucrat foarte intens timp de doi ani. "Ezel" nu a fost o sarcina usoara. Chiar şi până în prezent cea mai mare parte zorlusuydu mele tuturor tablouri. Sevdiklerimle în acest an şi să aibă grijă de mine. Stiu ca am de lucru 36 oră continuu. Când am început, pentru mine, "Murim, aici, într-o săptămână în avans Notă voi da ", au spus ei. Timpul de bandă de televiziune un canal, un fapt că nu există nimic mai important. Deci, un an liber pentru a da o necesitate mare în toate privinţele. În trecut mama mea, "Dumnezeu dă sănătate", obişnuia să spună, de când am început să acţioneze, "Dumnezeu să binecuvânteze de sanatate mintala", spune el. Chiar şi rugăciunile mamei mele s-au schimbat.
* "istorice" au fost de nepreţuit pentru sufletul tău? Rack-ori kaldırabildiniz caracter?
- Suport "Ezel" nu este ceva ce poate fi eliminat. Inimi de la locul său. "Ezel" sector din seria turc a fost ceva special. Din orice unghi. În special în primul an. Aceeaşi echipă s-au adunat din nou, "istorice" de calitate, gust Putem să facem un loc de muncă, nu o garanţie.
Array * eşti următorul text?
- prietenii mei spun ca ideile mele pentru munca lor, dar kaptıramıyorum ma uit. Criticarea de lucru în fundal mereu în căutarea pentru bucătăria pe care o cunosc foarte bine. Kapılamıyorum front larg.
* "Fratele meu", a Kivanc sunt portretizarea yakınlığınızı Tatlıtuğ'un "Cum aţi găsit Güney'ini de Nord?
- Kivanc a avut un lucru, un efort foarte mare. Am incercat sa vorbesc strict deja o perioadă de şase luni. Atât acţionează şi fizica. Cred că a făcut cel mai bun caracter posibil. Aici, din nou, aş dori să felicit şi să aprecieze.
* Acesta este primul pas de schimbare "Ezel'deki" opt "personaj a luat?
- E, desigur. Vrut o schimbare atât de mândru. "Descarcă acum" provoca succes chiar mai mare, deşi poartă un fel de rol. Oamenii nostri care au angajat in unchiul soţiei sale, în rolul ei ca omul a adevărului karıştırdıkları yordular excesiv. Göğüsleyebilmesi-le una la o vârstă fragedă, nu este uşor. Lipsit de respect pentru munca reală se face în Turcia, şi jucătorul sunt deseori confundate. Dar avea nevoie de locuri de muncă şi a răspuns la toate manierele. Şi cred că este o valoare.
* Deci, cum ai găsit baklavalarını?
- Aş prefera Güllüoğlu. Almayayım Kıvanç'ınkileri.
* El nu apreciază mai mult într-un timp scurt pentru a deveni acest lucru?
- este un jucător foarte important pentru motivare. Sunteti o ţintă în faţa dumneavoastră a fost imposibil. Sunt ca "Eu ştiu Yandim Ali a fost obtinerea perioadă gata. El a trebuit să fie dövüşmesi cel mai bun om. La acea vreme, am început clasele şi sport riguroase. Oamenii care iubesc această profesie face necesar un diamant, grasimea se va lua in greutate mai mult.

Toată lumea este surprins de indiferenţa ÇİÇEKLERİMLE

* N-ai pierde în greutate, dar nu am primit?
- Regular sport fac eu. Foarte atasat de gustul de mine ca unul a avut o mulţime de frânare. Am mânca ceea ce am manca, dar putin din fiecare. Încă nu am muschi, desigur, baklava. Acest lucru se întâmplă numai atunci când mă joc un astfel de personaj. Dacă nu aveţi ceea ce aveţi nevoie. Poate juca apoi una dintre supraponderali, cine ştie ...
* Goliti prea puţin timp în aceste zile. Cum curge într-o zi de rutina?
- timp geçiremediğim Hot cu familia mea acum am jucat pentru a compensa. Ankara ", sau mai mult lasand.
De asemenea, am avea o situaţie puncte de Reputaţie. Îmi place noaptea. De îndată ce am deschis prelegere dimineaţă. Am pus muzica mea. Ulterior, ziare, mic dejun, sport , şi a adus de asemenea, un Ha ... Sunt interesat de çiçeklerimle.
* Tu şi flori?
- Uită-te surprins. El este setările mele naturale. Înflorire nu poate trăi. Dar, da, prietenii mei sunt, de asemenea, foarte uimitor.
* Aveti un animal?
- Nici unul. Când eram mică , în Ankara , în sat au avut atat caini si pisici, un câine, apoi a rupt tractor, prea rau.

"Nu m în dragoste

* Picioarele tale devine prea puternic?
- Picioare sunt încă 46 de ani, se simte mai bine in mod natural. A învăţa să fii supărat, eu nu sunt sincer, dar chiar nu vrea sa inoate in apele beceremiyorum instabil. Tarzımdan creştere. Durata să fie acolo, din cauza tutanaklarımız noastre stricte. Am în jurul valorii de mine ca şi în cazul în care o cuşcă invizibilă. Dar ştiu că munca mea din cauza necesităţii de a rupe cuşcă şi cap. Striga din când în când, dar eu sunt fericit să kırdığım uneori critica mă întrebam a fost iniţial la usurinta prea. Deci, în orice moment eu doar nu se poate opri.
* lucrurile pe care le faci nebun pentru o femeie, ceea ce a fost surpriza cea mai uimitoare?
- Ei bine, nu am nevoie pentru a spune unui surprize foarte orbitor. Foarte cliseu si arogant va fi un răspuns.
* Sunt deja îngheţarea şef de ajuns să spun ...
- Nu, nu. Nu este suficient pentru totdeauna o. După un timp, te obişnuieşti cu el. Ce trebuie să spun. Acestea sunt speciale.
* O dată v-am vedea cu Libby Akbulut. Eşti în dragoste? Cum vă starea de spirit?
- Nu I Love? Eu nu sunt ... Buna dispozitie, calm, liniştit.
* Crezi ca femeia din viata ta?
- Sunt fericit acum, există o relaţie care îmi place.

Picioarele mele sunt atat de mari înguste de clopot fund pantaloni giymezdim Transaction_modes * succesive, de asemenea, auzit cu care te confrunţi, te KIP m-am gândit a fost o productie privata? Organismelor de satelit pentru a colectării, tu?
- E desigur, observaţiile mele nu sunt standard. El a fost atât de modificări minore. Braţul lung al lungime. Umeri sunt largi, partea superioara a corpului 54, pantaloni 52 Jachete şi pantaloni prea oynamadılar tricouri, dar au făcut o producţie de construcţii.
* tatălui meu marca ...
- Exact. Tatălui său brand de noi toţi. Un brand de 33 de ani. Linie clasica, cu excepţia există o atitudine inovatoare. Grupul meu de vârstă, chiar şi în prietenii mei mica ar fi fericit să fie în stare să găsească haine.
* Cât timp va urmări cele mai noi tendinte in moda?
- Nu-mi pasă prea mult despre moda, dar nu neapărat finită, după un timp vânturile de moda. De exemplu, niciodată n-am mă îmbrac până anul trecut a fost nimic piftie de îngust. Au fost, de asemenea, scuza cu caracter personal, piciorul meu 46 Dacă nu ar fi piftie de înguste, urât, stop. M-am gândit dezechilibrat se opreşte. Anul trecut am pus pe îndemnul unor prieteni şi te obişnuieşti. Acum, plac, şi acum doi ani că eu sunt poartă un clopot cu fundul elegant, la nivel pantaloni durmadığını cred. Eu nu sunt de fapt o fiinţă umană se adapteze la schimbările rapid în timp, dar am găsi adevărul.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 2:42 pm

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 7:45 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri 687525_detay
Zi petrecută în Van
İmirzalıoğlu, a vizitat victimele cutremurului din Van în timpul Sărbătoarea Sacrificiului. Celebru jucător pentru o noapte, cu tablier şi îmbrăcăminte pentru copii distribuite
Celebrity jucători İmirzalıoğlu , linişte în ajunul Sărbătorii Sacrificiului Van a mers la. Potrivit unui raport în Hurriyet Güveçli, Göllü Dağönü sate şi jucători rătăcitori, Van oraşul cort înfiinţat în centru, şi Case Molana, cutremurul sa întâlnit, de asemenea, zedelerle. Prima zi a festivalului pentru o noapte şi un cutremur zedelerle İmirzalıoğlu care, de asemenea, Van Regional Hospital, şi Van a vizitat Spitalul de Copii. Cursul de jucători faimoşi care nu ştiri nimanui, de la Istanbul ia copiii cu tablier şi îmbrăcăminte distribuite la sate.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Noi 20, 2011 5:22 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri 30600_b
SIGNAL KENAN'DAN DE CĂSĂTORIE!
Cum a căsătoriei semnale İmirzalıoğlu?

Simsek mature pentru a participa la nunta de nume İmirzalıoğlu a fost de asemenea un prieten apropiat.

Iubit nu nimic!

Cuplu Simsek poarta nunta zonă de aşteptare İmirzalıoğlu Super Starlife echipa a fost vizualizat de televiziune Star. Akbulut nu e următorul jucător la un iubitor de frumos, Libby nu a scăpat de reexaminare.

"Excited"

S Ayaklıgazete.com ", în conformitate cu placuta halleriyle atentia İmirzalıoğlu," o noapte pe o excitat fericit ", şi-a exprimat sentimentele sale. Revista cronică bekârlarından Kenan İmirzalıoğlu'nun lume "millet pe single spun" da semnalul a fost interpretat ca o căsătorie. (Ayaklıgazete.com)
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Dec 04, 2011 10:35 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri Kenan-1jpg-141336229
İMİRZALIOĞLU'NUN FILM vor fi eliberate atunci?
Osman examen şi apoi un film de lung pauză İmirzalıoğlu scenariu Güralp Yigit semnătura din nou cu un brand nou venit împreună?
În cele din urmă, ecranul de argint în 2001, sa întâlnit cu fanii şi Examinare İmirzalıoğlu apoi a venit împreună la televizor, dar fanii dornici de a le viziona decât un film nou?

Şi vestea era de aşteptat?

Sınav'ın regia lui Osman, filmul caracteristică nouă încearcă Kenan İmirzalıoğlu'nun presupunem că numele "Long Story" lumea de figura literatura de specialitate şi de master foarte speciale în activitatea cu acelaşi nume, Mustafa Kutlu'nun adaptat "poveste lungă" a scenariului, apreciatul "examinare" de film Yigit este autorul a Güralp'e?

Mustafa Kutlu'nun dintre aceste nemuritoare mai multe lucrări pe o legătură foarte profundă de iubire de aproape 10 ani, Examen Osman şi İmirzalıoğlu'nun Kenan timp vorbind cu fiecare zi altele, unul, doresc să pună în aplicare "lunga poveste" de anul trecut de către directorul comandantul sarcina de a scrie scenariul Yigit Güralp "e au fost încredinţate?

Scenariul este finalizată în ultimele luni, "poveste lunga" este un rol care va fi în afara disponibile ale acestor vremuri obişnuite Kenan İmirzalıoğlu'nun, rol în filmul despre prietenii lui, care ar fi condus la viteză mare, întregul proiect, care va avea loc în afara de la Istanbul au fost stabilite la 2,012 calendar din martie până în aprilie?

Filmul este deţinut de către Osman Sınav'a Sinegraf'ın, de distribuţie UIP de a fi realizat, turnate, muzica si povestea cu sezonul următor va fi unul dintre cele mai vorbit despre filme din "lunga poveste", în 19 octombrie 2012 va îndeplini toate publicul de teatru.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeDum Dec 11, 2011 12:42 pm

Kenan Imirzalioglu-Stiri 11q32
Nord-Sud matrice este Transer İmirzalıoğlu ..?
İmirzalıoğlu deschis în numele fanilor aşa-numitele a paginii "oficială" jucători faimoşi fan Facebook a celebrului jucători de Nord de Sud ", a anunţat o serie de aparitii clienţilor va avea loc. Loialitate İmirzalıoğlu'nun Kenan să verifice activitatea la fel Mirza, de asemenea, a venit la Ioan şi ia cerut vărul său. Faimosul jucător de Loialitate "nr un astfel de lucru" pe Facebook, declarând că rapoartele de ştiri au fost nefondate. CIMEN preferat /
Sus In jos
Denta
Membru special
Denta


Mesaje : 3057
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 50

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeMar Dec 13, 2011 10:00 pm

Kenan Imirzalioglu-Stiri 31202_b
Ayaklıgazete.com "s" de sex masculin care idealinizdeki dvs.? Ce ţi-ar dori să se căsătorească cu un actor frumos cu "rasa mare a început ancheta.
Ayaklıgazete.com "s" de sex masculin care idealinizdeki dvs.? Ce ţi-ar dori să se căsătorească cu un actor frumos cu "rasa mare a început ancheta. Reviste Ayakligazete.com, în pulsul de ştiri rapide, imparţială şi de încredere, precum şi păstrarea cade ca o bombă pe ordinea de zi a fiecărei anchete. Până în prezent, cititorii de sex feminin de anchete ştiri Ayakligazete.com vorbind de sex masculin actor cere idealul său.

Deşi ancheta la scurt timp înainte de începerea reuniunii la nivel înalt kızıştı cursa. Ce Crime Fatmagül'ün? protagonistul unei serii de summit Akyurek Peters. Până în prezent, în conformitate cu drept de vot, cu 33%, la summit-ul cu Peters Akyürek. Platou cu 22%, urmată de Engin actor chipes Altan. Tatlıtuğ'un Kivanc Ulusoy sondaj Cagatay sunt dezamăgitoare printr-un vot de 8%, 17% din voturi la încheierea summitului de follow-up Să vedem numele de top în ancheta va fi mare? Reţineţi că trebuie să participe la sondajul nostru.
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeLun Dec 26, 2011 2:07 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri Kenan-22jpg-124346572
İmirzalıoğlu este de a face ecran!
"Ezel'in la un an după pauza de la İmirzalıoğlu ecran, care va juca o serie de?
Două sezon de-a lungul serie de Ezel'in fenomene "la un an după pauza de la İmirzalıoğlu ecran, şef al noului sezon este gata sa lucreze.

Luni de muncă Yapım'la İmirzalıoğlu, activitatea de castigator al Premiului Nobel autor Orhan Pamuk UNL "Cevdet Bey şi versiunea sa de serie Oğulları'nın joacă.

În septembrie, urmatorul ecran va fi scris în Ece matrice Gencoglu Yörenç şi Angel. Turnate din seria "AD Marea Nebahat secolul Çehre'nin, numele se duce, care vor pleca.

İmirzalıoğlu în luna martie, de asemenea, "Long Road" Sınav'ın Osman va lua parte în film.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeVin Dec 30, 2011 1:35 am

Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitimeSam Ian 21, 2012 8:21 am

Kenan Imirzalioglu-Stiri 32516_b
Imagini de la nunta O rudă İmirzalıoğlu'nun actor frumos Kenan, a scăzut la mediul virtual. Aflux de vedete la nunta, fulgerul Cuplu din scena cu mult timp înainte de aer, spune el.


Întors cu DANCE FOREST ALKIS!

Performanţă Simsek İmirzalıoğlu în timp ce şedinţei de ascultare, apoi "Urfa", în jurul munţilor Misty "remize türküsüyle halay. Altay Popçu "Am aruncat cu o piatră", cântec de Cuplu Simsek coştururken, Reza Kocaoğlu'nun roman, dansul este aplauze mare. (Ayakligazete.com)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kenan Imirzalioglu-Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Kenan Imirzalioglu-Stiri   Kenan Imirzalioglu-Stiri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Kenan Imirzalioglu-Stiri
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kivanç Tatlitug-Stiri
»  Bergüzar Korel-Stiri
» Stiri generale
» Ahu Türkpençe-Stiri
» Murat Yildirim-Stiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA ACTORI SI ACTRITE-
Mergi direct la: