Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Suete cu fete

In jos 
+9
Rodica
Nico
selin
doryna32
Vanessa
Roby
Denta
Simi
Amina
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator



Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:47 am

Buna Nety. pupici pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:50 am

Suete cu fete - Pagina 34 317021_301285493224174_171686272850764_1246080_1255126642_n
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:51 am

bounce ce faci simi ?
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:52 am

Navighez Nety..... pc
Tu ce mai faci? pupici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:55 am

si eu ,in general bine ca toti cu suisurile si coborasurile vietii cotidiene ... rasete ce raspuns melodramatic ...
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:57 am

Am gasit ceva interesant si v-am adus si voua sa cititi.Cum iubeste fiecare zodie? bom

Berbec

Berbecul se aprinde repede in dragoste si iubeste pasional, fara retineri. Este spontan si direct, asadar nu intampina dificultati in a-si declara iubirea. Se apropie foarte usor de partenerul sau gratie caracterului prietenos si sociabil. Asemenea unui copil rasfatat, isi doreste sa-si vada cat mai repede dorintele indeplinite. Nu este foarte rabdator insa ascunde o sensibilitate aparte.


Taur

Nativul zodiei Taur este romantic si emotiv. Cand se indragosteste se dedica total perechii sale. Incarcat de forta si entuziasm devine partenerul perfect, devotat si afectuos. In timp poate deveni dominator, dorind sa exercite un control total asupra celuilalt. Trebuie sa invete sa-si controleze incapatanarea si posesivitatea.


Gemeni

Nativul zodiei Gemeni nu se indragosteste foarte usor. Ii place sa se joace cu inima celuilalt. Flirtul este a doua natura a sa, de aceea stie intotdeauna cum sa faca impresie buna. Comunicarea, dinamismul si dorinta de schimbare sunt esentiale in relatia cu un Geaman. Nativul poate fi superficial la inceputul relatiei, deoarece nu este adeptul legaturilor de durata. Intr-un cuplu inainte de toate, vrea sa se simta inteles.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:59 am

Nety a scris:
si eu ,in general bine ca toti cu suisurile si coborasurile vietii cotidiene ... rasete ce raspuns melodramatic ...
Nety din coborasuri invatam foarte multe si asa apreciem mai mult suisurile.Daca ar fii totul roz,ar fi plictisitoare viata.... pupici pupici
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 9:59 am

Simi iar l-ai adus pe frumosul tau aici Evil or Very Mad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:02 am

mda ,chiar este un sambure de adevar ,insa eu nu m as plictisi sa fie tot roz lol!
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:03 am

Amina a scris:
Simi iar l-ai adus pe frumosul tau aici Evil or Very Mad
L-am adus,dar ai grija sa nu cumva sa te uiti la el..... intrebator intrebator
Pune mana la ochi,cand il intalnesti aici,da? intrebator intrebator
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:06 am

Partea a doua a zodiilor iubarete. pupici pupici

Rac

Sensibil si plin de imaginatie, Racul este un partener devotat in dragoste. De-ndata ce s-a indragostit, principala sa misiune este sa-I faca fericit pe cel de langa el. In general daruieste mai mult decat primeste si se simte implinit doar intr-o relatie serioasa, menita sa-i ofere stabilitate. Nativul este protector si are foarte multe de oferit. Singur se simte incomplet, foarte nefericit.

Leu

Nativul Leul este exuberant si pasional in dragoste. Iubeste intens, dar cauta sa trezeasca aceleasi sentimente si partenerului sau. Daca este nesigur, prefera sa-si consume dragostea in tacere de teama unui refuz. Intr-o relatie isi doreste sa domine si asteapta respect. La randul lui va oferi foarte multa atentie si intelegere. De asemenea, cadourile scumpe reprezinta alta modalitate prin care isi exprima iubirea.

Fecioara

Fecioara isi doreste mereu sa detina controlul. De aceea, si in dragoste actioneaza prudent. Daca se indragosteste accidental este cuprinsa de panica. Nesiguranta o sperie, deoarece este adepta stabilitatii si a relatiilor devotate. Fecioara isi doreste dovezi de iubire si nu tolereaza minciuna. Isi propune sa ramana mereu cu picioarele pe pamant si nu-si manifesta dragostea in public.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:09 am

Balanta

Nativul zodiei Balanta este romantic si visator. Inainte de toate isi doreste sa fie confidentul perechii sale si apoi partener de viata. Detesta singuratatea si se afla mereu in cautarea sufletului pereche. Odata ce l-a intalnit ii va oferi atentia neconditionata. Balanta apreciaza sinceritatea si corectitudinea intr-o relatie.

Scorpion

Nativul zodiei Scorpion are o viziune complexa asupra iubirii. Este misterios, calculat si cand se indragosteste are o atitudine iesita din comun. Poate fi tacut, prea secretos ori sarmant si cuceritor. Nu este insistent si ii place sa pastreze aparentele. Isi dezvaluie adevaratele sentimente in intimitate, cand este convins ca i se raspunde la fel.

Sagetator

Sagetatorul apreciaza libertatea si diversitatea. Iubeste schimbarile bruste si nimic nu-l ia pe nepregatite. Se indragosteste usor, deoarece nu isi impune limite si ii place sa traiasca dupa propriile reguli. Dragostea langa el este neobisnuita, plina de neprevazut. Este capabil de intelegere si sacrificii intr-o relatie, dar nu suporta gelozia si toanele.

Capricorn

Capricornului ii place siguranta si trateaza cu responsabilitate o relatie. Nu-si pierde niciodata mintile atunci cand se indragosteste si prefer sa para distant. Tine la imaginea lui si nu ii place sa fie pus in situatii jenante. Isi controleaza permanent emotiile si tinde sa fie prea realist. Poate fi greu de cucerit si prefera discretia floare floare
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:09 am

Suete cu fete - Pagina 34 26
interesant ,eu nu prea cred in chestia cu zodiile ,insa ce citesc acum la fecioara chiar este adevarat (in ceea ce ma priveste)poate alti nu se regasesc
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:12 am

Sa sti ca mie intodeauna mi se potriveste ce citesc despre zodia mea,de aceea cred in zodii.Chiar ma pasioneaza pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:16 am

Suete cu fete - Pagina 34 376866_242078292520200_159895144071849_730383_1588833442_n
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:16 am

mi s a intamplat si mie insa tot nu sint convinsa ,mai mult cred ca daca as crede cu adevarat ar fi un pacat ,si atunci zic ca i mana destinului sau o coincidenta . floare
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:19 am

Nety a scris:
mi s a intamplat si mie insa tot nu sint convinsa ,mai mult cred ca daca as crede cu adevarat ar fi un pacat ,si atunci zic ca i mana destinului sau o coincidenta . floare
Da,e si asta un punct de vedere. pupici pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:28 am

Suete cu fete - Pagina 34 Putsubc%20int

Kilogramele in plus ne dau bataie de cap. Ne simtim depasite, urate si chiar deformate. Detestam sa ne uitam in oglinda pentru ca ne uram corpul, ne uram propria persoana. Sunculite, celulita, fund mare, burta…numai defecte. Unde este frumusetea noastra? Cum am putut sa o lasam sa fuga?

Dar de ce trebuie sa fie de fiecare data asa? Frumusetea consta in piele si os sau ea este adanc inradacinata in interiorul nostru? Cum ne putem judeca doar dupa aparente? Am ajuns intr-o perioada in care frumusetea reprezinta totul. Exteriorul este cel care conteaza, in timp ce comportamentul trece pe plan secund.

Ne distrugem reciproc

Tinem cure drastice, ne infometam, ne stresam…si asta pentru ce? Pentru a fi mai frumoase in ochii barbatilor? Un barbat adevarat te iubeste si cu cateva kilograme in plus pentru ca te cunoaste, stie ca suprafata este doar un invelis al celei care esti cu adevarat.
Vorbim numai despre reducerea caloriilor si evitarea carbohidratilor. Slabirea a devenit o obsesie pentru majoritatea femeilor, de la adolescente pana la persoane mature de 40 de ani. Ne-am transformat in masinarii ale societatii, ale domeniului modei, care ne baga pe gat manechine perfecte, fara pic de grasime.
Suete cu fete - Pagina 34 Putsubcon%20int2
Am ajuns dependente de complimente: “Wow, ce haine frumoase ai”. Astfel de replici ajung sa ne inveseleasca ziua. “Uita-te cat de subtire ai devenit!” este o lauda asteptata de-o viata. Chiar daca stai nemancata ore intregi, iti imbolnavesti corpul si iti distrugi psihicul, parca a meritat tot efortul sa auzi ca arati bine.

O observatie negativa poate fi considerata biletul de tren in calatoria slabitului, calatorie ce se transforma intr-un chin: femeile se opresc din mancat, iau pastile pentru slabit si incep regimuri drastice.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:32 am

Simi a scris:
Da,e si asta un punct de vedere. pupici pupici
te pup simi ⭐ merg "acasa" bye
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:39 am

Nety a scris:
Simi a scris:
Da,e si asta un punct de vedere. pupici pupici
te pup simi ⭐ merg "acasa" bye
Te pup si eu Nety. pupici pupici
Ne mai auzim,ca o sa vin si eu pe la tine pe" acasa" pupici pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:41 am

Se zice ca toamna este cel mai periculos sezon pentru silueta – apar alimentele/fructele pline de calorii, cum ar fi strugurii sau nucile, tendinta de a manca mai mult creste considerabil, iar venirea frigului te tine din ce in ce mai mult in casa. Cum poti profita la maximum de sezon, cu minimum de kilograme in plus? Afla de mai jos ce trebuie sa consumi!
Suete cu fete - Pagina 34 Dreamstime_xs_16305530
1. Supele - Sunt excelente pentru inceputul sezonului rece. Poti profita la maximum de vitaminele si fibrele din legumele de sezon, fara sa-ti faci griji cu caloriile. Sunt hidratante, foarte satioase, te ajuta sa-ti detoxifiezi organismul si “iti fac plinul” de nutrienti. Sa nu mai zicem ca iti dau energie si te ajuta sa lupti cu astenia de toamna. Ce poti sa vrei mai mult de la un preparat?

2. Legumele de toamna - Trebuie sa le consumi imediat, doar sa ai grija la cantitati si la cum ii gatesti – ciupercile sunt o sursa foarte buna de antioxidanti, sfecla rosie este plina de vitamina C si de fier, dovleceii sunt bogati in betacaroten, vinetele iti cresc imunitatea. Acestea sunt must-have-urile toamnei in materie de alimentatie, asa ca asigura-te ca le ai in meniu.

3. Fructele de sezon - Evident, nu trebuie sa ocolesti nici fructele. Strugurii si nucile sunt adevarate comori din punct de vedere nutritiv – strugurii sunt plini de antioxidanti si de vitamine, iar nucile iti furnizeaza acizi grasi Omega 3, care iti regleaza colesterolul si tensiunea arteriala. Singurul minus este ca ingrasa daca sunt consumati in cantitati mai mari, asa ca ai grija!

De pe lista fructelor nu trebuie sa lipseasca sub nicio forma merele – pentru aportul de vitamina C si pentru virtutile deosebite pe care le au asupra metabolismului si a digestiei; perele – pentru antioxidantii si fribele continute, gutuile – pentru continutul de vitamina A, fibre si fier, macesele – pentru proprietatile asupra oaselor, dar si castanele, pentru calciu, fosfor, fier si doza de energie pe care ti-o ofera.


4. Sucurile de fructe - Fructele tale preferate se pot transforma in sucuri pe care le poti lua oricand cu tine, ca sa-ti faci plinul de energie la orice ora. Iti recomandam sa profiti de struguri la maximum si sa ii consumi si sub aceasta forma - vei ingera o portie generoasa de antioxidanti si nu vei avea probleme la iarna. Sucurile de mere sau de pere sunt si ele foarte bune.

P.S.: Profita de zilele calde de toamna si fa cat mai multa miscare in aer liber. Asa poti manca si ciocolata pupici pupici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:51 am

Simi a scris:
Te pup si eu Nety. pupici pupici
Ne mai auzim,ca o sa vin si eu pe la tine pe" acasa" pupici pupici
ok esti intotdeauna bine primita.. pupici
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:58 am

bom Suete cu fete - Pagina 34 183897_170666183005519_164711800267624_403151_7839640_nSuete cu fete - Pagina 34 281823_170666256338845_164711800267624_403155_82673_nSuete cu fete - Pagina 34 284950_170667563005381_164711800267624_403234_165807_n bom bom bom
Sus In jos
ASI
Colaborator
Colaborator
ASI


Mesaje : 1622
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 46

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:58 am

Buna searaSuete cu fete - Pagina 34 051Simi iubita nu gasesc ultimele 2 zodii acolo sunt si eu dar astept sa le postezi sunt curioasa daca mi se potriveste ceva abia asteptSuete cu fete - Pagina 34 Pic_028
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:00 am

Buna Asi. pupici pupici
Acum plec dupa ele,cred ca le-am uitat..... mers mers
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:02 am

Gata le-am adus iubita..... pupici pupici

Varsator

Varsatorul este neconventional. Are nevoie de independenta si apreciaza relatiile care-i respecta spatiul personal. Este sincer si afectuos, dar nu-i place sa fie constrans. Surprizele si schimbarile ii mentin viu interesul in cuplu. La randul lui, nativul este loial si obisnuieste sa-si surprinda nincetat perechea.

Pesti

Nativul zodiei Pesti este visator si sentimental. Este in stare sa-si dedice toata atentia persoanei iubite. Complex si dual, nu este complet onest. Deoarece se ataseaza deseori de persoana nepotrivita, isi controleaza foarte bine sentimentele. Traieste intens fiecare emotie si iubeste cu pasiune. floare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suete cu fete - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 34 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Suete cu fete
Sus 
Pagina 34 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SUETE CU FETE-
Mergi direct la: