Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Actori
https://fanserialeturcesti.forumgratuit.ro
 
Acasa[URL=http://s05Ultimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Suete cu fete
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeMier Oct 12, 2016 6:15 am Scris de Simi

» Medcezir -
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:58 am Scris de Deeatma

» Adini Feriha Koydum - FERIHA
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:52 am Scris de Deeatma

» Bine va-m gasit
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeDum Ian 05, 2014 7:41 am Scris de Deeatma

» Nam Gyu Ri
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:29 am Scris de Hurrem Gul

»  Günaiydin
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 12:25 am Scris de Hurrem Gul

» Kivanç Tatlitug
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeMar Mai 21, 2013 6:51 am Scris de princesss2012

» Halit Ergenç
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 3:23 pm Scris de Deeatma

» Murat Yildirim-Video
Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeMar Apr 23, 2013 8:03 am Scris de princesss2012

Translate

visitors counter

 

 Suete cu fete

In jos 
+9
Rodica
Nico
selin
doryna32
Vanessa
Roby
Denta
Simi
Amina
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Simi
Administrator
Administrator



Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:02 am

Gata le-am adus iubita..... pupici pupici

Varsator

Varsatorul este neconventional. Are nevoie de independenta si apreciaza relatiile care-i respecta spatiul personal. Este sincer si afectuos, dar nu-i place sa fie constrans. Surprizele si schimbarile ii mentin viu interesul in cuplu. La randul lui, nativul este loial si obisnuieste sa-si surprinda nincetat perechea.

Pesti

Nativul zodiei Pesti este visator si sentimental. Este in stare sa-si dedice toata atentia persoanei iubite. Complex si dual, nu este complet onest. Deoarece se ataseaza deseori de persoana nepotrivita, isi controleaza foarte bine sentimentele. Traieste intens fiecare emotie si iubeste cu pasiune. floare
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:08 am

Astrologie: Horoscopul lunii noiembrie



Berbec

Pentru Berbec, noiembrie se anunta a fi o perioada in care vei incerca sa supravietuiesti si sa te autodepasesti pe plan profesional. In primele doua saptamani ale lunii vei face tot posibilul pentru a iti multumi sefii, lucrand chiar si ore suplimentare.

Factorul sentimental va juca un rol foarte important. Este posibil ca sageata lui Cupidon sa te nimereasca. Vei avea de luat decizii foarte importante in ceea ce priveste relatia cu partenerul. Comunicarea este cheia daca doresti ca aceasta relatie sa functioneze.

Zile norocoase: 2, 10 si 25 noiembrie.

Taur

Pentru Taur se anunta o luna plina de dragoste si pasiune. In primele doua saptamani te vei dedica in intregime partenerului deoarece te simti vinovata pentru ca l-ai cam neglijat in ultima vreme. Pe 11 noiembrie Marte, planeta dragostei, va intra in casa cuplului, unde va ramane pana in luna iulie a urmatorului an. Asa ca, pregateste-te de actiune: daca esti singura exista mari sanse sa iti gasesti sufletul pereche.
In ceea ce priveste cariera, Mercur si Venus te vor ajuta sa iti gasesti ideile si iti pot aduce venituri suplimentare sau contracte noi. Vei gasi suport in persoane necunoscute si noi oportunitati in afaceri.

Zile norocoase: 5, 15 si 23.

Sus In jos
ASI
Colaborator
Colaborator
ASI


Mesaje : 1622
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 46

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:09 am

asta e pasiunea mea IUBIREA Suete cu fete - Pagina 35 017dar dupa asta sunt de-a dreptul nebunaaa :drunken: bom Te iubesc Suete cu fete - Pagina 35 386737_301290609890329_171686272850764_1246117_1299378254_n
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:12 am

Dupa el sant si eu innebunita....asa ca nu-ti face sperante prea mari.... intrebator intrebator
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:16 am

Gemeni

Pentru nativul din Gemeni, noiembrie va fi o luna a socializarii si a prietenei. Vei avea parte de activitati ciudate, dar interesante, vei cunoaste oameni noi si iti vei face noi prieteni. Daca esti intr-o relatie, vei da dovada de foarte multa afectiune, vei fi mult mai atenta cu partenerul si ii vei dedica tot mai mult timp acestuia.

Daca esti singura, jumatatea lui noiembrie este perioada perfecta pentru a iesi la agatat. Vei fi atrasa de flirt si vei fi mai seducatoare ca niciodata.

Pe plan profesional, vei lucra foarte mult in echipa si vei fi una dintre cele mai muncitoare angajate. Este posibil sa obtii cateva colaborari sau sa vii cu idei surprinzatoare, care te vor pune intr-o lumina foarte buna in fata sefilor.
Zile norocoase: 7, 22 si 24.

Rac

Cu Soarele in casa dragostei, nativul zodiei Rac se va concentra intens asupra relatiei. Vor exista cateva oportunitati in care vei putea intalni o persoana atractiva si prezentabila. Energia sexuala se va mentine pana catre sfarsitul lunii decembrie.

Chiar daca in noiembrie vei fi cu gandul departe, visand la suflete pereche si iubiri interzise, va veni o perioada in care va trebui sa te concentrezi si pe plan profesional. Daca vei acorda putin timp serviciului, este posibil sa iti impresionezi seful si sa primesti o promovare.

Zile norocoase: 4, 12, 21.

Leu

Pentru nativul din Leu, noiembrie va fi cea mai buna luna a anului 2011 deoarece vei avea parte de bucurii din toate partile. Pe plan sentimental, nu este timpul pentru o relatie de lunga durata. Ar fi mai bine daca te-ai axa doar pe distractie si nu pe intalnirea sufletului pereche. Motto-ul lunii ar fi “Traieste clipa”, asa ca incearca sa profiti la maxim de aceasta perioada plina de sexualitate si farmec.

In ceea ce priveste cariera, planetele Marte, Jupiter si Pluto vor fi in casele profesionale (bani, cariera si responsabilitatile zilnice). Astfel te vei transforma intr-o persoana motivata si vei ajunge sa te refugiezi in munca.

Zile norocoase: 11, 25 si 28.

Fecioara

Pe data de 11 noiembrie 2011 Marte va intra in semnul Fecioarei si va sta acolo pana in iulie 2012. Marte are numeroase caracteristici: dragoste, pasiune, romantism, sexualitate si te va incuraja sa profiti la maxim de aceasta perioada in care norocul este de partea ta.

Totul se va schimba, vei vedea viata cu alti ochi si vei fi mult mai vesela, mai optimista, dispusa sa faci lucruri pe care pana acum nu le-ai fi facut. Pe plan sentimental nu va trebui sa faci prea multe deoarece senzualitatea ta ii va innebuni pe barbati. In ceea ce priveste viata profesionala, Soarele te va stimula, determinandu-te sa comunici mai bine si sa vii cu idei noi.

Zile norocoase: 13, 22 si 25.

Balanta

In luna noiembrie Marte va intra in casa a 12 a, o casa intunecata caracterizata prin singuratate, temeri personale, marginalizare si izolare. Exista insa posibilitatea sa ai o relatie frumoasa dar de scurta durata. Incearca sa nu te atasezi foarte mult de persoanele cu care intri in contact deoarece totul este trecator in aceasta perioada.Uranus, planeta impredictibilitatii, va intra in casa cuplului, asa ca pregateste-te de mici surprize. Este posibil ca totul sa ia o intorsatura ciudata si neasteptata. Pe plan profesional vor exista cateva dificultati si probleme. Din fericire pentru tine, acestea nu iti vor afecta cu nimic starea financiara.

Zile norocoase: 6, 17, 21.
Sus In jos
ASI
Colaborator
Colaborator
ASI


Mesaje : 1622
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 46

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:16 am

multuimesc mi se potriveste ca-n palma ce era la pesti te pup bounce pupici acum ies ptr putin trebuie sa pregatesc cina dar voi reveniSuete cu fete - Pagina 35 374920_297407893611934_171686272850764_1231799_2110014670_ndar pe el il iau cu mine asta seara luam cina impreuna bounce veselie lesin
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:19 am

Scorpion

Pentru nativul din Scorpion, noiembrie va fi o luna foarte activa din toate punctele de vedere. Comunicarea cu partenerul va fi foarte buna si exista posibilitatea unor planuri de viitor. Daca esti singura, treci la atac. Aceasta este perioada perfecta sa intalnesti pe cineva si sa te atasezi de persoana respectiva.

In ceea ce priveste cariera, noiembrie va fi luna succesului si a sanselor profesionale. Vei gasi foarte multe persoane eficiente care vor dori sa colaboreze cu tine si va fi o usoara crestere in ceea ce priveste salariul.

Zile norocoase: 7, 19, 23.

Sagetator

In luna noiembrie, Mercur, cea care este responsabila cu casa cuplurilor, va fi aproape de Venus, cunoscuta pentru partea seductiei si pasiunii. De aceea, noiembrie poate fi considerata una dintre cele mai frumoase luni ale anului pe plan sentimental. Asa ca incearca sa profiti la maxim de aceasta perioada. Esti deschisa la nou, insa nu esti dispusa inca sa ai o relatie de lunga durata, ci mici aventuri in care sa te bucuri si sa te distrezi.

Pe 11 noiembrie Marte va intra in casa carierei, asa ca urmatoarele opt luni vor reprezenta o perioada in care vei investi foarte mult pe plan profesional, vei deveni o persoana mult mai competitiva si vei avea parte de numeroase avantaje banesti.

Zile norocoase: 23, 27, 30.

Capricorn

Jupiter va fi in casa dragostei pana in august 2012, anuntandu-se astfel cateva luni cu adevarat fierbinti. Din pacate, in noiembrie vei avea parte de o perioada linistita din punct de vedere sentimental, fara prea multe intamplari. Catre sfarsitul lunii, lucrurile incep sa ia o intorsatura ciudata, totul devenind mult mai intens si pasional.Pe plan profesional, vor exista cateva probleme cu concentrarea si munca in echipa. Vei reusi sa rezolvi doar cateva dintre ele si vei primi ajutor de la persoane la care nici nu te asteptai. Profita de situatie si gandeste-te ca poate este timpul sa faci o schimbare.

Zile norocoase: 3, 8, 26.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:21 am

Suete cu fete - Pagina 35 19256_lucid_300
Varsator

Noiembrie va fi o luna perfecta din toate punctele de vedere. Pe plan sentimental vei avea parte numai de bucurii. Totul va fi armonios, nu vor exista certuri sau conflicte cu partenerul. Daca nu esti in nicio relatie, nu dispera: jumatatea lunii ar fi perioada perfecta in care poti iesi la vanatoare. Este posibil sa gasesti pe cineva in grupul de prieteni.

In ceea ce priveste cariera, in luna noiembrie vei avea parte de foarte multe lucruri frumoase: promovari, idei foarte bune, vei primi suport din toate partile, iar intregul colectiv de la locul de munca te va vedea precum o persoana foarte carismatica, muncitoare si prietenoasa.

Zile norocoase: 14, 20, 26.

Pesti

Venus, planeta dragostei, si Mercur, planeta care va guverna casa cuplurilor, te vor schimba complet pe plan sentimental: vei fi mult mai romantica si mai pasionala in ceea ce priveste relatia cu partenerul. Vei avea parte de activitati foarte interesante realizate in cuplu, iar viata sexuala va fi extrem de activa.

In ceea ce priveste partea profesionala, te vei concentra foarte mult pe cariera, incercand sa impresionezi prin ideile si munca pe care o depui. Vei socializa foarte mult, vei coopera si vei face o impresie foarte buna celor aflati la conducere. Exista posibilitatea unor colaborari infloritoare pe o perioada de timp destul de lunga.

Zile norocoase: 14, 24 si 28.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:23 am

Suete cu fete - Pagina 35 313285_246147018777046_143331845725231_696898_1307954387_n
Sus In jos
ASI
Colaborator
Colaborator
ASI


Mesaje : 1622
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 46

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:24 am

Simi a scris:
Dupa el sant si eu innebunita....asa ca nu-ti face sperante prea mari.... intrebator intrebator
Asta stiu Crying or Very sad ❤ draga mea bomboane de cand ne-am intalnit aici pe internet Link dar nu este nici o problema din partea mea imi esti prea draga prietena bounce Te iubesc si oricum tu esti pe locul intai la Murat dar cand tu obosesti eu sunt acolo imediat ptr inlocuire te pup pupici rasete rasete
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:26 am

E bine ca ne intelegem de la inceput Asi. pupici pupici
Hai fugi la masa,ca vorbim dupa aceea. pupici
Pofta buna. bomboane
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:30 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:37 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:40 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:42 am

Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:51 am

Suete cu fete - Pagina 35 Quote%20love1(1)

Cel mai frumos dintre toate lucrurile in viata este sa intalnesti o alta fiinta umana alaturi de care sa iti petreci viata. Relatia este o adancime tot mai mare, frumusete si bucurie o data cu trecerea anilor. Iubirea dintre doua persoane este cel mai minunat lucru. Dragostea nu poate fi gasita daca o cauti in disperare sau daca iti doresti si te rogi sa o ai. Este vorba despre un accident divin si cel mai minunat lucru al vietii.” - Sir Hugh Walpole
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:55 am

Suete cu fete - Pagina 35 Quote%20love4(1)
“Ni s-a spus ca suntem indragosti datorita chimiei sau pentru faptul ca ramanem fideli unul altuia, pentru bunatatea noastra sau pentru noroc. Ceea ce nu ni s-a spus este faptul ca ramanem indragostiti pentru ca stim sa iertam si sa fim recunoscatori.” - Ellen Goodman
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 11:57 am

Suete cu fete - Pagina 35 Quote%20love6(1)
“Cred cu desavarsire ca imaginatia este mai puternica decat cunoasterea, mitul este mult mai rezistent decat istoria, visele sunt mult mai patrunzatoare decat faptele. Cred ca speranta triumfa intotdeauna in fata experientei, rasul este leacul pentru durere, iar…dragostea este mai puternica decat moartea.” - Robert Fulghum
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:01 pm

Suete cu fete - Pagina 35 19109_lucid_300
Dragostea este spatiul si timpul masurate cu inima.” - Marcel Proust
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:05 pm

Despre relatia parinti-copii. floare floare floare


Merita !

Daca inveti sa te porti frumos cu cei din jur, vei fi rasplatita !

Acesta poate fi biletul tau catre o viata libera si o relatie de individiat cu parintii tai!

Invata sa ai rabdare
E vineri seara si vrei sa stai pana mai tarziu…

In primul rand, nu face nimic. Da, exact: nimic. Daca vei fi refuzata, nu face mutre si nu te criza. Spune ceva de genul: „poate data viitoare” si uita-te la TV sau la un film cu mama. Apoi, vinerea urmatoare, roag-o din nou. Daca refuza si acum? Procedeaza la fel si ajut-o sa faca ceaiul in saptamana aceea.

In cele din urma, abordarea ta matura, fara accese de manie, o va impresiona pe mama ta si o va determina sa creada ca esti suficient de matura cat sa iei singura decizii. Atunci, va rosti acel pretios DA inainte sa te astepti.

Genereaza empatie
Ai un prieten nou si crezi ca mama ta nu-l va placea. Incearca sa o faci sa il cunoasca cum il cunosti tu. Discuta cu mama ta despre lucruri pe care le aveti in comun. Intreab-o despre prietenii pe care i-a avut ea si despre ce gandeau parintii despre prietenii ei, cand era tanara. Asta o va face sa simta ca sunteti membre ale aceleasi echipe, si nu adversare.

Prezinta-i solutii, nu probleme
Ai mai multa trecere in fata parintilor daca le prezinti solutii, nu doar probleme.

Spune-le, de pilda: „Nu am destui bani, dar crezi ca as putea sa mai fac ceva prin casa, ca sa capat niste bani in plus ?” in loc sa spui „Nu am destui bani,” ceea ce ar insemna ca aceste negocieri ingenioase ar putea fi in favoarea ta.
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:13 pm

Despre prietenie. floare floare
Nimeni nu este perfect

Toata lumea merita o a doua (si poate a treia, a patra etc) sansa. Si tu si prietenii tai puteti gresi. Accepta-i scuzele Alexandrei pentru ca nu te-a bagat in seama in timpul orei de muzica intrucat a stat cu fetele foarte cunoscute. Poate starea proasta a Elenei se datora faptului ca era la menstruatie. Prietenii adevarati stiu sa spuna "Imi pare rau" si "Te iert". Aceasta este o dovada de prietenie. Nu uita: o prietenie adevarata este cel mai frumos lucru din lume.

In cine poti avea incredere.

In lume exista tot felul de oameni. Si unii dintre ei s-au nascut barfitori. Poate fi distractiv sa iesi cu Ioana dar nu ii testa prietenia spunandu-i secretele tale. Pe de alta parte, Anca este prietena perfecta daca ai nevoie de un umar pe care sa plangi si buzele ei vor fi pecetluite. Tu cum esti? Poti pastra un secret?

Nu te stresa

Stii si tu, uneori prietenii vor doar sa se distreze. Petrece-ti timpul cu prietenii cei mai buni. Duceti-va la shopping, iesiti in club si uitati de toate lucrurile marunte care va deranjeaza. In final, un prieten adevarat este cel care te face sa razi. floare floare floare
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:14 pm

Suete cu fete - Pagina 35 226043_170667813005356_164711800267624_403249_5688039_n
Suete cu fete - Pagina 35 285553_170667846338686_164711800267624_403251_7529176_n
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:36 pm

Simi a scris:
Despre prietenie. floare floare
Nimeni nu este perfect

Toata lumea merita o a doua (si poate a treia, a patra etc) sansa. Si tu si prietenii tai puteti gresi. Accepta-i scuzele Alexandrei pentru ca nu te-a bagat in seama in timpul orei de muzica intrucat a stat cu fetele foarte cunoscute. Poate starea proasta a Elenei se datora faptului ca era la menstruatie. Prietenii adevarati stiu sa spuna "Imi pare rau" si "Te iert". Aceasta este o dovada de prietenie. Nu uita: o prietenie adevarata este cel mai frumos lucru din lume.

In cine poti avea incredere.

In lume exista tot felul de oameni. Si unii dintre ei s-au nascut barfitori. Poate fi distractiv sa iesi cu Ioana dar nu ii testa prietenia spunandu-i secretele tale. Pe de alta parte, Anca este prietena perfecta daca ai nevoie de un umar pe care sa plangi si buzele ei vor fi pecetluite. Tu cum esti? Poti pastra un secret?

Nu te stresa

Stii si tu, uneori prietenii vor doar sa se distreze. Petrece-ti timpul cu prietenii cei mai buni. Duceti-va la shopping, iesiti in club si uitati de toate lucrurile marunte care va deranjeaza. In final, un prieten adevarat este cel care te face sa razi. floare floare floare
Simi iubita iar ai inspiratie bravo bravo frumos spus te pup ⭐ ⭐
Sus In jos
Simi
Administrator
Administrator
Simi


Mesaje : 26582
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 48
Localizare : Italia

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:40 pm

Buna Amina. pupici
Nu sant eu inspirata,le-am gasit si mi-au placut si vi le-am adus si voua. bounce bounce
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:41 pm

Simi a scris:
Buna Amina. pupici
Nu sant eu inspirata,le-am gasit si mi-au placut si vi le-am adus si voua. bounce bounce
Dar sunt foarte frumoase pupici esti draguta pupici


Ultima editare efectuata de catre Amina in Sam Noi 12, 2011 12:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Amina
Moderator
Moderator
Amina


Mesaje : 11204
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45

Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:42 pm

Simi iubita gag de seama ca tot dupa mine se uitaSuete cu fete - Pagina 35 374920_297407893611934_171686272850764_1231799_2110014670_n
dar eu nu si nu Evil or Very Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suete cu fete - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Suete cu fete   Suete cu fete - Pagina 35 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Suete cu fete
Sus 
Pagina 35 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete
» Suete cu fete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SUETE CU FETE-
Mergi direct la: